Wyniki: Matematyka (Szkoła podstawowa) - Rejon 1 - Etap szkolny
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 4
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Matematyka - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
100
Próg kwalifikujący
85 pkt z 100 pkt (85%)
Zakwalifikowani
102 z 102 (100%)
Data publikacji listy
2019-12-11 14:42:36
Przejście
z
Etap szkolny
do
Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Gorzowski, Strzelecko-drezdenecki, Miasto Gorzów Wlkp.
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Maksymilian
Hrabski
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
2
Bartłomiej
Marcela
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
3
Jakub Henryk
Łopata
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
4
Adam
Kołodyński
100
100
100%
Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego , Zwierzyn
Rejon 1
5
Adam
Krasnowski
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
6
Mikołaj
Hipsz
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
7
Marek
Żurko
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
8
Hanna
Bekisz
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
9
Borys
Owczarzak
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
10
Hubert
Chilczuk
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
11
Julia
Kamińska
95
100
95%
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
12
Blanka
Pałys
95
100
95%
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
13
Tomasz
Urbaniak
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 12 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
14
Patryk
Krystek
95
100
95%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
15
Ziemowit
Demut-Wachocki
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
16
Jakub
Zborowski
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
17
Weronika
Janiszewska
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
18
Ada
Papis
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
19
Kamil
Głowacz
94
100
94%
Szkoła Podstawowa w Goszczanowie , Goszczanowo
Rejon 1
20
Bruno
Marcinkiewicz
93
100
93%
Pierwsza Szkoła Podstawowa Montessori w Gorzowie Wielkopolskim , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
21
Jakub
Stepaniak
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
22
Eryk
Kwiecień
92
100
92%
Szkoła Podstawowa w Wawrowie , Wawrów
Rejon 1
23
Anna
Cedro
92
100
92%
Szkoła Podstawowa w Starym Kurowie im. Czesława Wilińskiego , Stare Kurowo
Rejon 1
24
Maciej
Benda
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
25
Zofia
Charkot
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
26
Jakub
Daniluk
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
27
Alicja
Jakowczuk
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku , Drezdenko
Rejon 1
28
Marcin
Jakubowski
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
29
Filip
Kęsik
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
30
Michał
Stępień
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
31
Jan
Siczyński
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
32
Paweł
Buliński
90
100
90%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
33
Jakub
Chyży
90
100
90%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
34
Kamil
Zatylny
90
100
90%
Szkoła Podstawowa w Ulimiu , Ulim
Rejon 1
35
Dorian Szymon
Stokwiszewski
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
36
Kornel
Filipowski
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
37
Michalina
Frieske
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
38
Szymon
Grzyb
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
39
Maja
Naumowicz
90
100
90%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
40
Krzysztof
Kargul
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
41
Wojciech
Ratajczak
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
42
Krzysztof
Różycki
90
100
90%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza , Bogdaniec
Rejon 1
43
Filip
Szymanek
90
100
90%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubiszynie , Lubiszyn
Rejon 1
44
Adriana
Wawruszczak
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
45
Julia
Łotarewicz
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
46
Jan
Horodecki
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
47
Karolina
Czarnecka
89
100
89%
Szkoła Podstawowa w Starym Kurowie im. Czesława Wilińskiego , Stare Kurowo
Rejon 1
48
Jerzy
Kisielewski
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
49
Oliwia
Rybarczyk
89
100
89%
Szkoła Podstawowa w Starym Kurowie im. Czesława Wilińskiego , Stare Kurowo
Rejon 1
50
Patryk
Krupa
89
100
89%
Szkoła Podstawowa , Staw
Rejon 1
51
Eryk
Polak
88
100
88%
Szkoła Podstawowa w Goszczanowie , Goszczanowo
Rejon 1
52
Konrad
Gaweł
88
100
88%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
53
Jakub
Mażul
88
100
88%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
54
Julia
Piasecka
88
100
88%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
55
Dawid
Gołek
87
100
87%
Szkoła Podstawowa , Staw
Rejon 1
56
Gabriela
Kisielewska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
57
Julia
Andrzejewska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
58
Szymon
Borowiak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
59
Kseniia
Abramenkova
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
60
Julia
Bartosik- Klockowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
61
Kamil
Tomaszewski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
62
Mateusz
Olszowy
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
63
Piotr
Baszyński
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
64
Szymon
Gibki
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
65
Mateusz
Makowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Ulimiu , Ulim
Rejon 1
66
Natalia
Nowicka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
67
Maria
Piasek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
68
Adam
Łapka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
69
Daniel
Krukowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
70
Dominika
Drega
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Starym Kurowie im. Czesława Wilińskiego , Stare Kurowo
Rejon 1
71
Jan
Kaźmierczyk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 10 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
72
Agata
Borakiewicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Starym Kurowie im. Czesława Wilińskiego , Stare Kurowo
Rejon 1
73
Amelia
Jamróz
85
100
85%
Prywatna Szkoła Podstawowa O Profilu Artystycznym , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
74
Aleksander
Kępiński
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
75
Magda
Liszewska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
76
Remigiusz
Marszałek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
77
Maria
Kostecka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
78
Kamil
Hadrysiak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
79
Wiktor
Kaczorowski-Boła
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
80
Michał
Krupa
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu , Trzebicz
Rejon 1
81
Wiktoria
Sokalska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu , Trzebicz
Rejon 1
82
Nina
Wasij
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
83
Maciej
Paluta
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
84
Marcel
Harasimowicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
85
Adam
Kwiatkowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
86
Mateusz
Mendel
85
100
85%
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
87
Jan
Jurkowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
88
Oliwia
Kwak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza , Bogdaniec
Rejon 1
89
Zuzanna
Wesoły
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
90
Olaf
Migdal
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
91
Julia
Nyc
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
92
Franciszek
Łopuszański
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
93
Jakub
Malinowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
94
Antoni
Szczepaniak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego , Zwierzyn
Rejon 1
95
Piotr
Zmórzyński
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
96
Szymon
Twardowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 12 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
97
Agata
Wasielewska
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
98
Agata
Żurek
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
99
Hubert
Skonieczny
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
100
Piotr
Tkaczewski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy , Witnica
Rejon 1
101
Aleksander
Mazurek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
102
Krzysztof
Pilarczyk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
wróć do listy publikacji wyników