Wyniki: Język Polski (Szkoła podstawowa) - Rejon 2 - Etap szkolny
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 1
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Język Polski - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
100
Próg kwalifikujący
85 pkt z 100 pkt (85%)
Zakwalifikowani
50 z 50 (100%)
Data publikacji listy
2019-12-11 14:42:42
Przejście
z
Etap szkolny
do
Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Międzyrzecki, Świebodziński
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Dominika
Skarżyńska
100
100
100%
Szkoła Podstawowa w Trzcielu , Trzciel
Rejon 2
2
Julia
Raj
100
100
100%
Szkoła Podstawowa w Trzcielu , Trzciel
Rejon 2
3
Maja
Siuda
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Międzyrzecz
Rejon 2
4
Julia Sabina
Mulawka
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
5
Kamila
Głębocka
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
6
Łukasz
Sarnacki
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
7
Michalina
Stankiewicz
93
100
93%
Szkoła Podstawowa w Bukowcu , Bukowiec
Rejon 2
8
Alicja
Figiel
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
9
Irena
Śledzińska
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
10
Agnieszka
Roszak
90
100
90%
Szkoła Podstawowa w Trzcielu , Trzciel
Rejon 2
11
Karolina
Czernuszka
90
100
90%
Szkoła Podstawowa w Templewie , Templewo
Rejon 2
12
Wiktoria
Napierała
89
100
89%
Szkoła Podstawowa im. M.Konopnickiej w Gościkowie , Gościkowo
Rejon 2
13
Alicja
Zwolińska
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
14
Olga
Grabska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
15
Julia
Hassa
88
100
88%
Szkoła Podstawowa , Brójce
Rejon 2
16
Aleksandra
Stutko
87.5
100
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Międzyrzecz
Rejon 2
17
Jagoda
Gandecka
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi , Międzyrzecz
Rejon 2
18
Amelia
Dawidowicz
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
19
Katarzyna
Galewska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa , Brójce
Rejon 2
20
Julia
Gojdka
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Międzyrzecz
Rejon 2
21
Gabriela
Karolczak
86
100
86%
Szkoła Podstawowa , Brójce
Rejon 2
22
Bartosz
Mikołajczyk
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
23
Julia
Sokołowska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. M.Konopnickiej w Gościkowie , Gościkowo
Rejon 2
24
Szymon
Mleczak
86
100
86%
Szkoła Podstawowa , Brójce
Rejon 2
25
Marta
Kucharska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Kosieczynie , Kosieczyn
Rejon 2
26
Weronika
Raszewska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
27
Małgorzata
Nocuń
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. M.Konopnickiej w Gościkowie , Gościkowo
Rejon 2
28
Paweł
Poszwa
86
100
86%
Szkoła Podstawowa , Brójce
Rejon 2
29
Hanna
Bełz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
30
Wiktoria
Haufa
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
31
Julia
Stefańska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
32
Patrycja
Barzyk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
33
Weronika
Chełminiak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
34
Dominika
Kołpowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
35
Julia
Szwarga
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
36
Aurelia
Chłopowiec
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Emilii Sczanieckiej w Szczańcu , Szczaniec
Rejon 2
37
Laura
Grabarek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Templewie , Templewo
Rejon 2
38
Kinga
Kurek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Emilii Sczanieckiej w Szczańcu , Szczaniec
Rejon 2
39
Natalia
Musiałowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Templewie , Templewo
Rejon 2
40
Julian
Przybylski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Templewie , Templewo
Rejon 2
41
Jagoda
Sankiewicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pszczewie , Pszczew
Rejon 2
42
Natalia
Zawadzka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Templewie , Templewo
Rejon 2
43
Agata
Cop
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pszczewie , Pszczew
Rejon 2
44
Małgorzata
Ren
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej , Wierzbno
Rejon 2
45
Kacper
Sacharczuk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
46
Zofia
Zaremba
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
47
Nikola
Trafas
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
48
Paweł
Strzelec
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Ołoboku , Ołobok
Rejon 2
49
Antoni
Derejczyk
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Ołoboku , Ołobok
Rejon 2
50
Julia
Marciniak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
wróć do listy publikacji wyników