Wyniki: Geografia (Szkoła podstawowa) - - Etap szkolny
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 1
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Geografia - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
100
Próg kwalifikujący
85 pkt z 100 pkt (85%)
Zakwalifikowani
207 z 207 (100%)
Data publikacji listy
2018-12-11 15:34:26
Przejście
z
Etap szkolny
do
Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
całe województwo lubuskie
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Hubert
Dworak
98
100
98%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
2
Wojciech
Niżnikowski
98
100
98%
Szkoła Podstawowa , Bytom Odrzański
Rejon 4
3
Jan
Horodecki
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
4
Joel
Achremczyk
97
100
97%
Szkoła Podstawowa , Bytom Odrzański
Rejon 4
5
Hubert
Tomaszewicz
97
100
97%
Szkoła Podstawowa , Jasień
Rejon 6
6
Jakub
Jacniacki
97
100
97%
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Krzeszycach , Krzeszyce
Rejon 3
7
Michał
Jurewicz
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
8
Dominik
Kaczmarek
97
100
97%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
9
Konrad
Stępień
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
10
Dymitr
Łazdowski
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
11
Jakub
Dworak
96
100
96%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
12
Maciej
Kołodziński
95
100
95%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
13
Kamil
Jaszczur
95
100
95%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
14
Maciej
Krompaszczyk
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
15
Natalia
Ponomarenkow
95
100
95%
Szkoła Podstawowa w Ciecierzycach , Ciecierzyce
Rejon 1
16
Michalina
Goch
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
17
Elwira
Biel
94
100
94%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
18
Jakub
Janas
94
100
94%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
19
Bartłomiej
Patelka
94
100
94%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
20
Tomasz
Urbaniak
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 12 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
21
Jakub
Kiedrowski
93.3
100
93.3%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
22
Julia
Trzeciak
93.3
100
93.3%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
23
Bartosz
Falów
93
100
93%
Szkoła Podstawowa , Lipki Wielkie
Rejon 1
24
Aleksandra
Jabłońska
93
100
93%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
25
Piotr
Kleinrok
93
100
93%
Szkoła Podstawowa , Lipki Wielkie
Rejon 1
26
Dawid
Chmal
92.5
100
92.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
27
Helena Barbara
Czechowska
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
28
Zofia
Owczarek
92
100
92%
Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków , Baczyna
Rejon 1
29
Bartłomiej
Raszpla
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
30
Daria
Sokalska
92
100
92%
Szkoła Podstawowa im. Prof. Władysława Szafera , Lipinki Łużyckie
Rejon 6
31
Paweł
Banaszek
92
100
92%
Szkoła Podstawowa w Trzebielu , Trzebiel
Rejon 6
32
Justyna
Musiał
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
33
Dominik
Sołtysiak
92
100
92%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
34
Daria
Sokalska
92
100
92%
Szkoła Podstawowa im. Prof. Władysława Szafera , Lipinki Łużyckie
Rejon 6
35
Maciej
Świć
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Nowa Sól
Rejon 4
36
Daniel
Burnagiel
91.1
100
91.1%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
37
Michał
Hnatuśko
91.1
100
91.1%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
38
Nina
Sługocka
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
39
Franciszek
Dobrzyński
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
40
Pola
Kowalska
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
41
Malwina
Kołodziej
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
42
Zuzanna
Szrama
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
43
Inga
Grabska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
44
Marta
Machnicka
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
45
Dominika
Magdziarz
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
46
Aleksandra
Dudek
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
47
Zuzanna
Ganczar
90
100
90%
Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo , Bogaczów
Rejon 5
48
Szymon
Tront
90
100
90%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
49
Kacper
Granos
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
50
Joanna
Kochan
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
51
Marcin
Rusewicz
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
52
Bartosz
Wacławiak
90
100
90%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
53
Michalina
Bielecka
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
54
Dawid
Kromski
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
55
Gracjan
Lewandowski
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
56
Martyna
Sosnowska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
57
Małgorzata
Stąpel
90
100
90%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Żagań
Rejon 6
58
Aleksander
Wilczopolski
90
100
90%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Żagań
Rejon 6
59
Łukasz
Leśniowski
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
60
Krzysztof
Cieślik
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
61
Maja
Nowak
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Międzyrzecz
Rejon 2
62
Weronika
Pirożek
89
100
89%
Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie , Olbrachtów
Rejon 6
63
Mikołaj
Sidor
89
100
89%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego , Kożuchów
Rejon 4
64
Nikola
Spychalska
89
100
89%
Szkoła Podstawowa im. Prof. Władysława Szafera , Lipinki Łużyckie
Rejon 6
65
Dominika
Godlewska
89
100
89%
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki , Tuplice
Rejon 6
66
Nikola
Spychalska
89
100
89%
Szkoła Podstawowa im. Prof. Władysława Szafera , Lipinki Łużyckie
Rejon 6
67
Kamil
Maćkowiak
88
100
88%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie , Tomaszowo
Rejon 6
68
Mateusz
Bredla
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
69
Fabian
Gera
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
70
Ewelina
Walkiewicz
88
100
88%
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Kremera w Bobrówku , Bobrówko
Rejon 1
71
Michał
Koziorowicz
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
72
Wiktor
Marcinkowski
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
73
Gabriel
Dołęga
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
74
Mateusz
Herbin
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
75
Kornelia
Obuchowicz
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
76
Julia
Pawlaczek
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
77
Karol
Tokarek
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
78
Maksymilian
Urbanowicz
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
79
Jakub
Małańczuk
88
100
88%
Szkoła Podstawowa , Mirocin Dolny
Rejon 4
80
Claudia
Michalska
88
100
88%
Publiczne Gimnazjum nr 2 , Żagań
Rejon 6
81
Alicja
Duszeńko
88
100
88%
Szkoła Podstawowa w Trzebielu , Trzebiel
Rejon 6
82
Patryk
Wójcik
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
83
Mateusz
Kowalski
88
100
88%
Publiczne Gimnazjum nr 2 , Żagań
Rejon 6
84
Karolina Anna
Kieler
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 10 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
85
Dorian
Balcerzak
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Nowa Sól
Rejon 4
86
Marcel
Michajłow
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Nowa Sól
Rejon 4
87
Jakub
Szyszko
88
100
88%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
88
Julia
Ratajczak
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
89
Jakub
Stepaniak
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
90
Szymon
Sidor
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
91
Filip
Szymczak
88
100
88%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
92
Piotr
Szumański
88
100
88%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
93
Alicja
Danielska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa Żarki Wielkie , Żarki Wielkie
Rejon 6
94
Mateusz
Kowalski
88
100
88%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
95
Claudia
Michalska
88
100
88%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
96
Hanna
Samulska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
97
Katarzyna
Zielonka
88
100
88%
Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
98
Jakub
Gancarz
87.5
100
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
99
Tobiasz
Węglarz
87.5
100
87.5%
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim , Ośno Lubuskie
Rejon 3
100
Oliwia
Kruk
87.5
100
87.5%
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim , Ośno Lubuskie
Rejon 3
101
Jakub
Baraniecki
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
102
Szymon
Dziobko
87
100
87%
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego , Przytoczna
Rejon 2
103
Jakub
Czechowski
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
104
Maksymilian
Kuźmicz
87
100
87%
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Międzylesiu , Międzylesie
Rejon 2
105
Barbara
Dreger
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
106
Patryk
Wąsik
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
107
Maja
Fryga
87
100
87%
Szkoła Podstawowa w Trzebielu , Trzebiel
Rejon 6
108
Szymon
Marczenia
87
100
87%
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
109
Mikołaj
Soroko
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
110
Julia
Szymańska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Międzyrzecz
Rejon 2
111
Marta
Michalczyk
87
100
87%
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
112
Natan
Walczak
87
100
87%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
113
Bartosz
Goździk
87
100
87%
Szkoła Podstawowa w Gronowie , Gronów
Rejon 5
114
Bartłomiej
Sym
87
100
87%
Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta , Bledzew
Rejon 2
115
Zofia
Mejza
87
100
87%
Szkoła Podstawowa w Gronowie , Gronów
Rejon 5
116
Filip
Zubek
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
117
Zuzanna
Chodorowska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
118
Jakub
Staszak
87
100
87%
Szkoła Podstawowa w Golicach , Golice
Rejon 3
119
Karol
Czepanis
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
120
Barbara
Wróbel
87
100
87%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
121
Miłosz
Łucyszyn
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
122
Michał
Gas
86.6
100
86.6%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
123
Martyna
Bocheńska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
124
Mikołaj
Chaszczewski
86
100
86%
Szkoła Podstawowa , Jasień
Rejon 6
125
Kacper
Dziurawiec
86
100
86%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie , Tomaszowo
Rejon 6
126
Mikołaj
Dyl
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
127
Mikołaj
Kaczmarek
86
100
86%
Szkoła Podstawowa , Zbąszynek
Rejon 2
128
Szymon
Dunajski
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
129
Aleksandra
Kołodziejczyk
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
130
Oskar
Stroiński
86
100
86%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
131
Jakub
Bodnar
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
132
Kacper
Drzewiecki
86
100
86%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
133
Oliwia
Jawińska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
134
Kinga
Dudziak
86
100
86%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
135
Julia
Jaworska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
136
Inga
Karaś
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
137
Krystian
Koroluk
86
100
86%
Szkoła Podstawowa , Górzyn
Rejon 6
138
Kewin
Martynowicz
86
100
86%
Szkoła Podstawowa , Górzyn
Rejon 6
139
Zuzanna
Pilas
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
140
Dominika
Jarzembowska
86
100
86%
Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
141
Błażej
Krzyśków
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej , Żary
Rejon 6
142
Mateusz
Krysa
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego , Drezdenko
Rejon 1
143
Martyna
Mierzwiak
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
144
Jakub
Radzik
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
145
Fryderyk
Stopak
86
100
86%
Szkoła Podstawowa Żarki Wielkie , Żarki Wielkie
Rejon 6
146
Krzysztof
Woś
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
147
Jagoda
Bajko
85
100
85%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
148
Dorota
Adamirowicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
149
Bartłomiej
Bartosz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Małomicach , Małomice
Rejon 6
150
Wiktor
Balak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
151
Nikodem
Flasza
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
152
Michał
Adamiak
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
153
Wiktor
Bortnowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
154
Katarzyna
Bytniewska
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Żagań
Rejon 6
155
Katarzyna
Grzejda
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
156
Kacper
Błoński
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
157
Olgierd
Chrostek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 10 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
158
Maciej
Dalkowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Mirostowicach Dolnych , Mirostowice Dolne
Rejon 6
159
Tatiana
Glinkowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 10 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
160
Michał
Janecki
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
161
Marcel
Darul
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
162
Emilia
Glińska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Bytom Odrzański
Rejon 4
163
Dawid
Kopik
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
164
Matylda
Gierczak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
165
Jakub
Prażmowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
166
Iga
Kowalewska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
167
Zofia
Kniat
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
168
Kamila
Gardziejewska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
169
Aleksandra
Kałużna
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
170
Izabela
Denkowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
171
Karol
Pawlicki
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
172
Kacper
Kurpiel
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
173
Szymon
Oliwa
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
174
Kacper
Sendlewski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
175
Katarzyna
Szymszon
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
176
Marcin
Łęcki
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
177
Michał
Wojciechowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
178
Szymon
Grzybiak
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
179
Monika
Juszczak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
180
Malwina
Plichta
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
181
Maria
Kowala
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta , Bledzew
Rejon 2
182
Martyna
Zięterska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
183
Paweł
Ciemierz
85
100
85%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
184
Maria
Jurek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
185
Agata
Falkowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
186
Patrycja
Klimuntowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
187
Klaudia
Klisowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
188
Aleksandra
Kukla
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta , Bledzew
Rejon 2
189
Maciej
Piotrowski
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
190
Bartłomiej
Stefański
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 10 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
191
Natalia
Marcinkowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Bolesława Chrobrego w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
192
Stanisław
Smyczyński
85
100
85%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
193
Karol
Naumowicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
194
Jakub
Stawicki
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Bytom Odrzański
Rejon 4
195
Zuzanna
Szymańska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 10 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
196
Dominik
Mazur
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
197
Łucja
Wrońska
85
100
85%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
198
Weronika
Mamzer
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Bytom Odrzański
Rejon 4
199
Joanna
Mioduszewska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
200
Wiktoria Maria
Rusewicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 10 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
201
Krzysztof
Różycki
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza , Bogdaniec
Rejon 1
202
Emila
Sudoł
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta , Bledzew
Rejon 2
203
Piotr
Tatera
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
204
Hanna
Walczak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
205
Filip
Rogoziński
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza , Bogdaniec
Rejon 1
206
Mateusz
Wilk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
207
Norbert
Świątkowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Chichy
Rejon 6
wróć do listy publikacji wyników