Wyniki: Geografia (Szkoła podstawowa) - Rejon 1 - Etap szkolny
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 3
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Geografia - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
100
Próg kwalifikujący
85 pkt z 100 pkt (85%)
Zakwalifikowani
50 z 50 (100%)
Data publikacji listy
2018-12-11 15:34:26
Przejście
z
Etap szkolny
do
Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Gorzowski, Strzelecko-drezdenecki, Miasto Gorzów Wlkp.
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Jan
Horodecki
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
2
Maciej
Krompaszczyk
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
3
Natalia
Ponomarenkow
95
100
95%
Szkoła Podstawowa w Ciecierzycach , Ciecierzyce
Rejon 1
4
Tomasz
Urbaniak
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 12 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
5
Bartosz
Falów
93
100
93%
Szkoła Podstawowa , Lipki Wielkie
Rejon 1
6
Piotr
Kleinrok
93
100
93%
Szkoła Podstawowa , Lipki Wielkie
Rejon 1
7
Bartłomiej
Raszpla
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
8
Zofia
Owczarek
92
100
92%
Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków , Baczyna
Rejon 1
9
Kacper
Granos
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
10
Łukasz
Leśniowski
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
11
Marta
Machnicka
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
12
Marcin
Rusewicz
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
13
Aleksandra
Dudek
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
14
Wiktor
Marcinkowski
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
15
Gabriel
Dołęga
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
16
Karolina Anna
Kieler
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 10 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
17
Fabian
Gera
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
18
Julia
Ratajczak
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
19
Szymon
Sidor
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
20
Maksymilian
Urbanowicz
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
21
Ewelina
Walkiewicz
88
100
88%
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Kremera w Bobrówku , Bobrówko
Rejon 1
22
Michał
Koziorowicz
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
23
Patryk
Wójcik
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
24
Jakub
Stepaniak
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
25
Mateusz
Herbin
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
26
Karol
Tokarek
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
27
Jakub
Gancarz
87.5
100
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
28
Zuzanna
Chodorowska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
29
Miłosz
Łucyszyn
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
30
Jakub
Czechowski
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
31
Barbara
Dreger
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
32
Mateusz
Krysa
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego , Drezdenko
Rejon 1
33
Olgierd
Chrostek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 10 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
34
Izabela
Denkowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
35
Agata
Falkowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
36
Tatiana
Glinkowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 10 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
37
Szymon
Grzybiak
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
38
Wiktoria Maria
Rusewicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 10 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
39
Bartłomiej
Stefański
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 10 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
40
Michał
Wojciechowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
41
Marcel
Darul
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
42
Zuzanna
Szymańska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 10 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
43
Patrycja
Klimuntowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
44
Joanna
Mioduszewska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
45
Jakub
Prażmowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
46
Malwina
Plichta
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
47
Hanna
Walczak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
48
Karol
Naumowicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
49
Filip
Rogoziński
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza , Bogdaniec
Rejon 1
50
Krzysztof
Różycki
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza , Bogdaniec
Rejon 1
wróć do listy publikacji wyników