Wyniki: Geografia (Szkoła podstawowa) - Rejon 1 - Etap rejonowy
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 2
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Geografia - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
40
Próg kwalifikujący
29 pkt z 40 pkt (73%)
Zakwalifikowani
10 z 50 (20%)
Data publikacji listy
2019-02-14 11:46:08
Przejście
z
Etap rejonowy
do
Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Gorzowski, Strzelecko-drezdenecki, Miasto Gorzów Wlkp.
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Fabian
Gera
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
2
Mateusz
Herbin
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
3
Mateusz
Krysa
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego , Drezdenko
Rejon 1
4
Gabriel
Dołęga
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
5
Szymon
Grzybiak
30
40
75%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
6
Kacper
Granos
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
7
Łukasz
Leśniowski
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
8
Zofia
Owczarek
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków , Baczyna
Rejon 1
9
Jakub
Czechowski
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
10
Maksymilian
Urbanowicz
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
11
Natalia
Ponomarenkow
28
40
70%
Szkoła Podstawowa w Ciecierzycach , Ciecierzyce
Rejon 1
12
Jakub
Stepaniak
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
13
Izabela
Denkowska
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
14
Patryk
Wójcik
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
15
Marcin
Rusewicz
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
16
Karol
Tokarek
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
17
Filip
Rogoziński
26
40
65%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza , Bogdaniec
Rejon 1
18
Wiktor
Marcinkowski
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
19
Bartłomiej
Raszpla
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
20
Jan
Horodecki
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
21
Miłosz
Łucyszyn
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
22
Marcel
Darul
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
23
Maciej
Krompaszczyk
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
24
Marta
Machnicka
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
25
Barbara
Dreger
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
26
Aleksandra
Dudek
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
27
Michał
Koziorowicz
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
28
Agata
Falkowska
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
29
Malwina
Plichta
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
30
Jakub
Prażmowski
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
31
Olgierd
Chrostek
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 10 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
32
Bartłomiej
Stefański
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 10 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
33
Karol
Naumowicz
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
34
Jakub
Gancarz
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
35
Tomasz
Urbaniak
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 12 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
36
Piotr
Kleinrok
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa , Lipki Wielkie
Rejon 1
37
Karolina Anna
Kieler
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 10 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
38
Hanna
Walczak
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
39
Tatiana
Glinkowska
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 10 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
40
Michał
Wojciechowski
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
41
Szymon
Sidor
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
42
Ewelina
Walkiewicz
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Kremera w Bobrówku , Bobrówko
Rejon 1
43
Krzysztof
Różycki
16
40
40%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza , Bogdaniec
Rejon 1
44
Zuzanna
Chodorowska
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
45
Julia
Ratajczak
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
46
Patrycja
Klimuntowska
14
40
35%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
47
Joanna
Mioduszewska
14
40
35%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
48
Zuzanna
Szymańska
10
40
25%
Szkoła Podstawowa nr 10 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
49
Bartosz
Falów
8
40
20%
Szkoła Podstawowa , Lipki Wielkie
Rejon 1
50
Wiktoria Maria
Rusewicz
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 10 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
wróć do listy publikacji wyników