Wyniki: Fizyka (Szkoła podstawowa) - - Etap szkolny
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 3
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Fizyka - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
100
Próg kwalifikujący
85 pkt z 100 pkt (85%)
Zakwalifikowani
117 z 117 (100%)
Data publikacji listy
2018-12-11 15:34:47
Przejście
z
Etap szkolny
do
Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
całe województwo lubuskie
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Anna
Jopek
100
100
100%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 , Żagań
Rejon 6
2
Dawid
Chmal
100
100
100%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
3
Michał
Gas
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
4
Kacper
Lisik
100
100
100%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
5
Łukasz
Przygoński
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
6
Maciej
Zgierski
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
7
Paweł
Wołczek
100
100
100%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 , Żagań
Rejon 6
8
Paweł
Amborski
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
9
Marcin
Ficek
97
100
97%
Szkoła Podstawowa w Dychowie , Dychów
Rejon 5
10
Maciej
Piotrowski
97
100
97%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
11
Szymon
Witkowski
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
12
Karolina
Kinal
97
100
97%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
13
Kinga
Samulak
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
14
Mateusz
Pindel
96.7
100
96.7%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków , Dobiegniew
Rejon 1
15
Kacper
Górny
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
16
Daniel9
Burnagiel
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
17
Jakub
Krzyszczyk
96
100
96%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
18
Konrad
Radzik
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
19
Martyna
Bocheńska
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
20
Eryk
Matulewicz
95
100
95%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierza Polskiego , Wędrzyn
Rejon 3
21
Nikola
Jaster
95
100
95%
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Krzeszycach , Krzeszyce
Rejon 3
22
Zuzanna
Rajman
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
23
Maciej
Świć
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Nowa Sól
Rejon 4
24
Jakub
Baraniecki
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
25
Piotr
Dalik
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
26
Kacper
Jezierski
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
27
Mateusz
Wąchalski
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
28
Mateusz Paweł
Olczak
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
29
Jakub
Kościelski
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
30
Alicja
Racino
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
31
Wiktor
Klój
90
100
90%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
32
Tobiasz
Węglarz
90
100
90%
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim , Ośno Lubuskie
Rejon 3
33
Adam
Buchowski
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Bolesława Chrobrego w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
34
Natalia
Ponomarenkow
90
100
90%
Szkoła Podstawowa w Ciecierzycach , Ciecierzyce
Rejon 1
35
Eliza
Gaczyńska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
36
Filip
Ciszewski
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
37
Mikołaj
Gryz
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
38
Paulina
Helwin
90
100
90%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
39
Kacper
Klamann
90
100
90%
Szkoła Podstawowa , Nowiny Wielkie
Rejon 1
40
Jakub
Szyszko
90
100
90%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
41
Łukasz
Zięba
90
100
90%
Szkoła Podstawowa , Nowiny Wielkie
Rejon 1
42
Antonina
Arkit
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
43
Marcin
Kolasa
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
44
Maja
Lotka
89
100
89%
Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej , Nowe Miasteczko
Rejon 4
45
Patryk
Tadla
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
46
Anna
Drapała
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
47
Michał
Hnatuśko
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
48
Angelika
Kałużna
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
49
Michał
Gołdyński
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
50
Adam
Palczyński
88
100
88%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
51
Monika
Duczmal
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
52
Małgorzata
Rumianowska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
53
Maciej
Uberna
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
54
Dominika Julia
Cieślik
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
55
Piotr
Ludowicz
88
100
88%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II , Żagań
Rejon 6
56
Milena
Możdżeń
88
100
88%
Szkoła Podstawowa im. Edmunda Bojanowskiego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
57
Bartosz
Wacławiak
88
100
88%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
58
Maciej
Andrzejewski
87
100
87%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
59
Kacper
Drzewiecki
87
100
87%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
60
Nicole
Jarczewska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
61
Kacper
Bobowski
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
62
Patryk
Grzyb
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
63
Franciszek
Kalembkiewicz
87
100
87%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
64
Maksymilian
Majdański
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
65
Marcel
Pałka
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
66
Dawid
Wachnicki
87
100
87%
Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego , Łysiny
Rejon 4
67
Miłosz
Łucyszyn
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
68
Bartosz
Janukowicz
87
100
87%
Zespół Edukacyjny Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
69
Małgorzata
Jastrzębska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
70
Wiktor
Pahl
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Drezdenko
Rejon 1
71
Tomasz
Szymonowicz
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
72
Dorian
Balcerzak
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Nowa Sól
Rejon 4
73
Przemysław
Kaźmierczak
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
74
Michał
Koziorowicz
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
75
Nikodem
Bobryk
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Edmunda Bojanowskiego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
76
Natalia
Nowicka
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
77
Maria
Martin
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Krzeszycach , Krzeszyce
Rejon 3
78
Aleksandra
Franczyk
86
100
86%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 , Żagań
Rejon 6
79
Igor
Naus
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
80
Mariusz
Jeziorek
86
100
86%
Szkoła Podstawowa , Nowiny Wielkie
Rejon 1
81
Aleksandra
Kołodziejczyk
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
82
Otylia
Nowicka
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
83
Oliver
Pirko
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
84
Konrad Andrzej
Stępień
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
85
Oliwia
Rudnik
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
86
Jonatan
Jabłoński
85
100
85%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
87
Karina
Kaczmarek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
88
Patryk
Kowhanko
85
100
85%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
89
Juliusz
Kujawa
85
100
85%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
90
Olaf
Bakalarz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
91
Jakub
Bodnar
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
92
Kacper
Granos
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
93
Kamil
Kościcki
85
100
85%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
94
Krystian
Cichewicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza , Żary
Rejon 6
95
Kamil
Jaszczur
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
96
Wojciech
Ostrowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
97
Mikołaj
Pacholski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
98
Jan
Siwek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
99
Marcin
Szkudlarek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
100
Kinga
Kryłat
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
101
Stanisława
Krężel
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej , Nowe Miasteczko
Rejon 4
102
Antoni
Kłobuchowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Gęstowicach , Gęstowice
Rejon 5
103
Marek
Makowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
104
Mikołaj Karol
Lisiecki
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
105
Michał
Nieporowski
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Żagań
Rejon 6
106
Łukasz
Pokornowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
107
Natan
Zapał
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
108
Julia
Aduszkiewicz
85
100
85%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
109
Tymoteusz
Tkacz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
110
Błażej
Stala
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
111
Jerzy
Biczyk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
112
Hubert
Hrechorecki
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
113
Mateusz
Kowalski
85
100
85%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
114
Mateusz
Swałdek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
115
Kacper
Szychowski
85
100
85%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
116
Aleksander
Wilczopolski
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Żagań
Rejon 6
117
Hanna Aksana
Zalewska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
wróć do listy publikacji wyników