Wyniki: Fizyka (Szkoła podstawowa) - Rejon 5 - Etap rejonowy
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 1
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Fizyka - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
40
Próg kwalifikujący
26 pkt z 40 pkt (65%)
Zakwalifikowani
10 z 35 (28.6%)
Data publikacji listy
2019-02-19 09:59:29
Przejście
z
Etap rejonowy
do
Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Zielonogórski, Krośnieński, Miasto Zielona Góra
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Kacper
Górny
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
2
Mikołaj Karol
Lisiecki
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
3
Konrad
Radzik
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
4
Eliza
Gaczyńska
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
5
Daniel9
Burnagiel
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
6
Michał
Gas
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
7
Michał
Hnatuśko
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
8
Mateusz Paweł
Olczak
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
9
Szymon
Witkowski
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
10
Konrad Andrzej
Stępień
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
11
Dominika Julia
Cieślik
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
12
Maciej
Uberna
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
13
Maciej
Piotrowski
21
40
52.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
14
Antoni
Kłobuchowski
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa w Gęstowicach , Gęstowice
Rejon 5
15
Marcel
Pałka
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
16
Kacper
Drzewiecki
16
40
40%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
17
Antonina
Arkit
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
18
Małgorzata
Rumianowska
14
40
35%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
19
Hanna Aksana
Zalewska
13
40
32.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
20
Marcin
Ficek
12
40
30%
Szkoła Podstawowa w Dychowie , Dychów
Rejon 5
21
Oliver
Pirko
12
40
30%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
22
Maciej
Andrzejewski
10
40
25%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
23
Jerzy
Biczyk
10
40
25%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
24
Filip
Ciszewski
8
40
20%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
25
Kinga
Samulak
8
40
20%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
26
Mateusz
Swałdek
8
40
20%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
27
Franciszek
Kalembkiewicz
7
40
17.5%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
28
Przemysław
Kaźmierczak
7
40
17.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
29
Patryk
Grzyb
7
40
17.5%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
30
Angelika
Kałużna
7
40
17.5%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
31
Tymoteusz
Tkacz
7
40
17.5%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
32
Jakub
Krzyszczyk
6
40
15%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
33
Tomasz
Szymonowicz
6
40
15%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
34
Hubert
Hrechorecki
5
40
12.5%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
35
Michał
Gołdyński
3
40
7.5%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
wróć do listy publikacji wyników