Wyniki: Fizyka (Szkoła podstawowa) - wszystkie rejony - Etap wojewódzki
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 1
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Fizyka - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
50
Próg kwalifikujący
45 pkt z 50 pkt (90%)
Zakwalifikowani
16 z 25 (64%)
Data publikacji listy
2019-03-14 13:28:34
Przejście
z
Etap wojewódzki
do
Finał
Kolor wiersza
Laureat
Kolor wiersza
Finalista
Kolor wiersza
Brak uzyskanego tytułu
Wyniki z rejonów
całe województwo lubuskie
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Eliza
Gaczyńska
48
50
96%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
2
Eryk
Matulewicz
48
50
96%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierza Polskiego , Wędrzyn
Rejon 3
3
Mateusz
Pindel
47
50
94%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków , Dobiegniew
Rejon 1
4
Zuzanna
Rajman
47
50
94%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
5
Maciej
Zgierski
47
50
94%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
6
Mikołaj Karol
Lisiecki
47
50
94%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
7
Michał
Gas
46
50
92%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
8
Karolina
Kinal
46
50
92%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
9
Kacper
Lisik
46
50
92%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
10
Mateusz
Wąchalski
46
50
92%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
11
Wiktor
Klój
45
50
90%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
12
Igor
Naus
45
50
90%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
13
Konrad
Radzik
45
50
90%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
14
Bartosz
Wacławiak
45
50
90%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
15
Natalia
Ponomarenkow
45
50
90%
Szkoła Podstawowa w Ciecierzycach , Ciecierzyce
Rejon 1
16
Szymon
Witkowski
45
50
90%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
17
Kacper
Górny
44
50
88%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
18
Daniel9
Burnagiel
43
50
86%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
19
Michał
Hnatuśko
43
50
86%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
20
Konrad Andrzej
Stępień
43
50
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
21
Mateusz Paweł
Olczak
42
50
84%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
22
Paweł
Amborski
40
50
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
23
Marek
Makowski
39
50
78%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
24
Alicja
Racino
38
50
76%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
25
Kacper
Granos
36
50
72%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
wróć do listy publikacji wyników