Wyniki: Historia (Szkoła podstawowa) - - Etap szkolny
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 6
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Historia - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
100
Próg kwalifikujący
85 pkt z 100 pkt (85%)
Zakwalifikowani
431 z 431 (100%)
Data publikacji listy
2018-12-11 15:36:19
Przejście
z
Etap szkolny
do
Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
całe województwo lubuskie
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Michał
Gas
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
2
Piotr
Dalik
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
3
Błażej Hubert
Nogajczyk
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
4
Paweł
Grześkowiak
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
5
Maksymilian
Kazikowski
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
6
Malwina
Olszewska
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
7
Dominik
Kaczmarek
100
100
100%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
8
Tomasz
Wandycz
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
9
Roksana
Świętochowska
100
100
100%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Złotniku , Złotnik
Rejon 6
10
Maja
Konieczna
100
100
100%
Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Brzeźnicy , Brzeźnica
Rejon 6
11
Mateusz
Pindel
100
100
100%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków , Dobiegniew
Rejon 1
12
Ewelina
Kosińska
100
100
100%
Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Brzeźnicy , Brzeźnica
Rejon 6
13
Dagmara
Skiba
100
100
100%
Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego , Zwierzyn
Rejon 1
14
Dawid
Kopik
99
100
99%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
15
Patrycja
Ścibor
99
100
99%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
16
Amelia
Bagińska
98
100
98%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
17
Wiktor
Klój
98
100
98%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
18
Olga
Barwińska
98
100
98%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
19
Dawid
Grzybacz
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
20
Alicja
Puchalska
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
21
Mikołaj
Soroko
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
22
Kamil
Szpakowski
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
23
Kacper
Czahajda
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
24
Gabriel
Dołęga
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
25
Jakub Henryk
Łopata
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
26
Kacper
Anklewicz
98
100
98%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II , Żagań
Rejon 6
27
Paweł
Paluta
98
100
98%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków , Dobiegniew
Rejon 1
28
Filip
Flaga
98
100
98%
Szkoła Podstawowa w Grabiku , Grabik
Rejon 6
29
Oliwia Gabriela
Pilarczyk
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
30
Piotr
Maćków
97.5
100
97.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
31
Mikołaj
Abbas
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
32
Szczepan
Macholak
97
100
97%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
33
Piotr
Magierski
97
100
97%
Szkoła Podstawowa Nowe Czaple , Nowe Czaple
Rejon 6
34
Paweł
Szkwir
97
100
97%
Szkoła Podstawowa w Witoszynie , Witoszyn
Rejon 6
35
Adrian
Walczak
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
36
Julia
Guss
96
100
96%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
37
Maksymilian
Didłuch
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
38
Konrad
Karwatowicz
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
39
Mateusz Paweł
Gądek
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
40
Tomasz
Kosiński
96
100
96%
Szkoła Podstawowa w Grabiku , Grabik
Rejon 6
41
Kaj
Naczyński
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Drezdenko
Rejon 1
42
Jędrzej
Górawski
95
100
95%
Szkoła Podstawowa , Zbąszynek
Rejon 2
43
Małgorzata
Janiszyn
95
100
95%
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu , Trzebicz
Rejon 1
44
Michał
Furtak
95
100
95%
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Miodnicy , Miodnica
Rejon 6
45
Piotr
Osadczuk
95
100
95%
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Miodnicy , Miodnica
Rejon 6
46
Martyna
Sosnowska
95
100
95%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
47
Hanna
Rudnicka
95
100
95%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
48
Inez
Bakalarczyk
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
49
Konrad Przemysław
Radzik
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
50
Fabian
Jurski
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
51
Liwia
Kozak
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
52
Mateusz
Wilk
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
53
Robert
Szydłowski
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Nowa Sól
Rejon 4
54
Wiktor
Brandt
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
55
Jakub
Ratkiewicz
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
56
Fabian
Gera
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
57
Anastazja
Karbowiak
94
100
94%
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej w Wężyskach , Wężyska
Rejon 5
58
Igor
Karwan
94
100
94%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
59
Adam
Błocki
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
60
Maria
Martin
94
100
94%
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Krzeszycach , Krzeszyce
Rejon 3
61
Michał
Mőglin
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
62
Barbara
Stasiuk
94
100
94%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Nietków
Rejon 5
63
Krzysztof
Tyszer
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
64
Nicola
Smolich
94
100
94%
Szkoła Podstawowa w Gościeszowicach , Gościeszowice
Rejon 6
65
Mateusz
Zbyrad
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
66
Dymitr
Łazdowski
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
67
Michał
Zając
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
68
Szymon
Korzan
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
69
Krzysztof
Kuchenbecker
93
100
93%
Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie , Olbrachtów
Rejon 6
70
Dominik
Krasuski
93
100
93%
Szkoła Podstawowa Nowe Czaple , Nowe Czaple
Rejon 6
71
Maja
Fryga
93
100
93%
Szkoła Podstawowa w Trzebielu , Trzebiel
Rejon 6
72
Jagna
Prętka
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
73
Claudia
Michalska
93
100
93%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
74
Hubert
Tomaszewicz
93
100
93%
Szkoła Podstawowa , Jasień
Rejon 6
75
Paweł
Banaszek
93
100
93%
Szkoła Podstawowa w Trzebielu , Trzebiel
Rejon 6
76
Daniel
Chamera
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
77
Horacy
Kusz
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
78
Michał
Petlik
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
79
Julian
Przybylski
93
100
93%
Szkoła Podstawowa w Kaławie , Kaława
Rejon 2
80
Przemysław
Siwek
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika , Gubin
Rejon 5
81
Szymon
Adamowicz
92.5
100
92.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
82
Maksymilian
Krasowski
92.5
100
92.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
83
Paulina
Nowacka
92.5
100
92.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
84
Natalia
Konieczek
92.5
100
92.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
85
Oskar
Kokoszka
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
86
Jędrzej
Szymański
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
87
Kinga
Juszczyk
92
100
92%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
88
Oliwia
Gawor
92
100
92%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
89
Piotr
Kahle
92
100
92%
Szkoła Podstawowa , Klenica
Rejon 5
90
Maciej
Karczewski
92
100
92%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
91
Gaja
Marcinkowska
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
92
Karolina
Gonisiewska
92
100
92%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
93
Kewin
Kowaleczko
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Drezdenko
Rejon 1
94
Mateusz
Krysa
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego , Drezdenko
Rejon 1
95
Marcel
Michajłow
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Nowa Sól
Rejon 4
96
Jakub
Szyszko
92
100
92%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
97
Tobiasz
Skrzypczak
92
100
92%
Szkoła Podstawowa w Jędrzychowicach , Kowalewo
Rejon 4
98
Gabriel
Piotrowski
92
100
92%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 , Żagań
Rejon 6
99
Wiktoria
Szafrańska
92
100
92%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
100
Michał
Wilczyński
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
101
Jakub Rafał
Chutko
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
102
Hanna
Samulska
92
100
92%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
103
Bartosz
Wacławiak
92
100
92%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
104
Zuzanna
Wrzesińska
92
100
92%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
105
Tymoteusz
Widenka
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
106
Piotr
Zajączkowski
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
107
Klaudiusz
Dankowski
91
100
91%
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej w Wężyskach , Wężyska
Rejon 5
108
Szymon
Gryz
91
100
91%
Szkoła Podstawowa , Trzemeszno Lubuskie
Rejon 3
109
Marlena
Osińska
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza , Żary
Rejon 6
110
Dawid
Frontczak
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
111
Jakub
Radzik
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
112
Julia
Szenwald
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
113
Szymon
Sidor
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
114
Michał
Wawrzyniak
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
115
Karolina
Gleń
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
116
Krzysztof
Moraczewski
91
100
91%
Szkoła Podstawowa w Grabiku , Grabik
Rejon 6
117
Mateusz
Szachowicz
91
100
91%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków , Dobiegniew
Rejon 1
118
Karolina
Baka
91
100
91%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
119
Jakub
Tatarczuk
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka , Żary
Rejon 6
120
Szymon
Zając
91
100
91%
Szkoła Podstawowa w Kaławie , Kaława
Rejon 2
121
Kinga
Tondel
90
100
90%
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu , Trzebicz
Rejon 1
122
Cezary Maciej
Czaniecki
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
123
Hubert
Jackiewicz
90
100
90%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
124
Igor
Jędzura
90
100
90%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
125
Bartłomiej
Patelka
90
100
90%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
126
Nina
Bogacz
90
100
90%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
127
Alicja
Początek
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
128
Kamil
Radziewicz
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
129
Livia
Borowiec
90
100
90%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
130
Jakub
Grzesiowski
90
100
90%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
131
Damian
Dobryniewski
90
100
90%
Szkoła Podstawowa w Czarnowicach , Czarnowice
Rejon 5
132
Adam
Drozdowski
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
133
Magdalena
Jaśkiewicz
90
100
90%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
134
Tomasz
Kondratowicz
90
100
90%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
135
Ewa
Pająk
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
136
Aurelia
Szperlik
90
100
90%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego , Kożuchów
Rejon 4
137
Emanuel
Stoove-Cieślik
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
138
Zuzanna
Szczeszek
90
100
90%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
139
Michał
Walczak
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
140
Bartosz
Kosiński
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
141
Michał
Pakos
90
100
90%
Szkoła Podstawowa w Czarnowicach , Czarnowice
Rejon 5
142
Oskar
Weber
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
143
Kacper
Kubiak
90
100
90%
Szkoła Podstawowa w Jenińcu , Jeniniec
Rejon 1
144
Marcin
Sekuła
90
100
90%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
145
Paweł
Woźny
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
146
Kewin
Martynowicz
90
100
90%
Szkoła Podstawowa , Górzyn
Rejon 6
147
Mikołaj
Dyl
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
148
Marcel
Orzeł
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
149
Damian
Zawistowski
90
100
90%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Chotkowie , Chotków
Rejon 6
150
Katarzyna
Szymszon
90
100
90%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
151
Lena
Knap
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 12 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
152
Weronika
Mikoś
90
100
90%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
153
Maksymilian
Majdański
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
154
Sebastian
Romanowski
90
100
90%
Samorządowa Szkoła Podstawowa , Łagów
Rejon 2
155
Katarzyna
Zielonka
90
100
90%
Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
156
Maksymilian
Żurakowski
90
100
90%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
157
Judyta
Ślecka
90
100
90%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Złotniku , Złotnik
Rejon 6
158
Kacper
Dziurawiec
89
100
89%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie , Tomaszowo
Rejon 6
159
Szymon
Markowski
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
160
Maksymilian
Kapała
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
161
Jakub
Mielcarz
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
162
Weronika
Matuszewska
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza , Żary
Rejon 6
163
Marcel
Ozimek
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 16 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
164
Michał
Capar
89
100
89%
Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie , Olbrachtów
Rejon 6
165
Tomasz
Szperka
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
166
Milena
Baran
89
100
89%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
167
Mikołaj
Kurmański
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
168
Nina
Sługocka
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
169
Nikodem
Wenc
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
170
Damian
Wielkopolski
89
100
89%
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu , Trzebicz
Rejon 1
171
Dominika
Magdziarz
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
172
Magdalena
Czahajda
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
173
Jakub
Poczekaj
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
174
Nel
Koszela
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
175
Jacek
Zarzeczny
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 16 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
176
Karolina
Jarosińska
89
100
89%
Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy , Radnica
Rejon 5
177
Franciszek
Łukowski
89
100
89%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
178
Jakub
Jędrzejczak
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
179
Igor
Kozieł
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
180
Jakub
Liczbiński
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
181
Jakub
Szymański
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
182
Natasza
Tyliszczak
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
183
Alicja
Świrlik
89
100
89%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
184
Szymon
Augustyniak
88.88
100
88.9%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
185
Kuba
Poprawa
88.88
100
88.9%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
186
Michał
Jurewicz
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
187
Alicja
Kuczak
88
100
88%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
188
Wiktoria
Judasz
88
100
88%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Kowalów
Rejon 3
189
Mariusz
Stefanik
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
190
Filip
Czyżyk
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
191
Wiktoria
Dzikuć
88
100
88%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
192
Patryk
Górecki
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
193
Michał
Kulak
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Drezdenko
Rejon 1
194
Mateusz
Janczak
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
195
Bartosz
Mituła
88
100
88%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków , Dobiegniew
Rejon 1
196
Otylia
Nowicka
88
100
88%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
197
Krzysztof
Walasek
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
198
Igor Andrzej
Kukuć
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
199
Gabriel
Rożynek
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Drezdenko
Rejon 1
200
Weronika
Świderska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Drezdenko
Rejon 1
201
Nikola
Lachowska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa w Grabiku , Grabik
Rejon 6
202
Martyna
Mądrawska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu , Trzebicz
Rejon 1
203
Bartłomiej
Maj
88
100
88%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
204
Olga
Michniewicz
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
205
Maciej
Świło
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
206
Tomasz
Szymanowicz
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
207
Tymon
Sójka
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
208
Maria
Tylska
88
100
88%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 , Żagań
Rejon 6
209
Jakub
Umiński
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
210
Irena
Śledzińska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
211
Łukasz
Pokornowski
88
100
88%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
212
Paweł
Snopek
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
213
Miłosz
Wojewódzki
87.5
100
87.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
214
Piotr
Becela
87.5
100
87.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
215
Dorota
Romanowicz
87.5
100
87.5%
Szkoła Podstawowa w Starym Strączu , Stare Strącze
Rejon 4
216
Mateusz
Staśkiewicz
87.5
100
87.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
217
Konrad
Dudek
87.5
100
87.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
218
Zofia
Kniat
87.5
100
87.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
219
Antonina
Stürmer
87.5
100
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
220
Mikołaj
Chaszczewski
87
100
87%
Szkoła Podstawowa , Jasień
Rejon 6
221
Aleksandra
Ledwoch
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
222
Szymon
Gajda
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
223
Weronika
Dobosz
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
224
Maciej
Lewandowski
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Nowa Sól
Rejon 4
225
Karol
Czepanis
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
226
Ewa
Naumiec
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
227
Nicolas
Boczkowski
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
228
Zuzanna
Janiak
87
100
87%
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej , Wierzbno
Rejon 2
229
Bartosz
Bąk
87
100
87%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
230
Dawid
Dubiec
87
100
87%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
231
Maciej
Klewin
87
100
87%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
232
Jakub
Krzyszczyk
87
100
87%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
233
Klaudia
Niemiec
87
100
87%
Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach , Brody
Rejon 6
234
Gracjan
Głowania
87
100
87%
Szkoła Podstawowa , Klenica
Rejon 5
235
Maria
Łysiak
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
236
Maria
Gendera
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
237
Piotr
Kłósek
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
238
Filip
Mielczarek
87
100
87%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
239
Paweł
Żukowski
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
240
Maria
Dębska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków , Baczyna
Rejon 1
241
Dominik
Giedrojć
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
242
Jakub
Tołłoczko
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
243
Filip
Babiarz
87
100
87%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
244
Filip
Trybek
87
100
87%
Szkoła Podstawowa , Różanki
Rejon 1
245
Jan
Kamiński
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
246
Amelia
Czubińska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa , Mirocin Dolny
Rejon 4
247
Maciej
Jabłoński
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
248
Kornelia
Jelinek
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza , Żary
Rejon 6
249
Natalia
Golonko
87
100
87%
Szkoła Podstawowa w Gościeszowicach , Gościeszowice
Rejon 6
250
Przemysław
Fedro
87
100
87%
Szkoła Podstawowa w Gościeszowicach , Gościeszowice
Rejon 6
251
Bartosz
Karbowiak
87
100
87%
Szkoła Podstawowa Im.Danuty Siedzikówny "Inki" , Chlebowo
Rejon 5
252
Malwina
Kudełka
87
100
87%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
253
Igor
Sobczyński
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
254
Michał
Sul
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
255
Jagoda
Składzień
87
100
87%
Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków , Baczyna
Rejon 1
256
Jakub
Wróblewicz
87
100
87%
Szkoła Podstawowa im. Emilii Sczanieckiej w Szczańcu , Szczaniec
Rejon 2
257
Jakub
Torzecki
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
258
Mateusz
Adamczyk
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
259
Jan
Bajor
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
260
Stefania
Ratajska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
261
Fabian
Deć
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie , Olbrachtów
Rejon 6
262
Filip
Lebiedź
86
100
86%
Zespół Edukacyjny Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
263
Wiktor
Cichy
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierza Polskiego , Wędrzyn
Rejon 3
264
Marcel
Harasimowicz
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
265
Karolina
Wiśniewska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
266
Wiktor
Bortnowski
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
267
Michał
Jurewicz
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
268
Sebastian
Matyasik
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Bieniowie , Bieniów
Rejon 6
269
Mateusz
Litwińczuk
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Niwicy , Niwica
Rejon 6
270
Julia
Glapa
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
271
Mateusz
Zieliński
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierza Polskiego , Wędrzyn
Rejon 3
272
Magdalena
Gajda
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków , Baczyna
Rejon 1
273
Martyna
Bajan
86
100
86%
Szkoła Podstawowa , Trzemeszno Lubuskie
Rejon 3
274
Wiktor
Filipczuk
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
275
Weronika
Flaga
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Grabiku , Grabik
Rejon 6
276
Kacper
Górny
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
277
Maciej
Harbin
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Niwicy , Niwica
Rejon 6
278
Tomasz
Kanafa
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Niwicy , Niwica
Rejon 6
279
Jakub
Kartawik
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
280
Adam
Kwiatkowski
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
281
Kacper
Sendlewski
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
282
Mateusz
Urbaniak
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
283
Kamil
Wyka
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta , Bledzew
Rejon 2
284
Mateusz
Kowalski
86
100
86%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
285
Kamil
Jaszczur
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
286
Kacper
Kupis
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
287
Aleksander
Kęsicki
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
288
Hubert
Słaby
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 16 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
289
Igor
Lewaszow
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
290
Małgorzata
Szymańska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Nowa Sól
Rejon 4
291
Zofia
Szeremet
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
292
Hubert
Kowalski
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
293
Aleks
Malik
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
294
Igor
Kuryś
86
100
86%
Szkołapodstawowa w Bukowie , Buków
Rejon 5
295
Wiktor
Nowicki
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
296
Kuba
Styczyński
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
297
Mateusz
Swałdek
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
298
Olimpia
Wiesner
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej , Żary
Rejon 6
299
Martyna
Winter
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Prof. Władysława Szafera , Lipinki Łużyckie
Rejon 6
300
Jakub
Śliwkiewicz
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej , Żary
Rejon 6
301
Michał
Borysiuk
85.71
100
85.7%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
302
Nikodem
Pawlak
85.18
100
85.2%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
303
Jakub
Haładuda
85.18
100
85.2%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
304
Paweł
Krzesik
85.18
100
85.2%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
305
Mateusz
Szymański
85.18
100
85.2%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
306
Olgierd Antoni
Bogucki
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
307
Michał
Adamiak
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
308
Jakub Wojciech
Ciesielski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
309
Jakub
Domżalski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
310
Krzysztof Antoni
Gil
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
311
Wiktoria Julia
Burczyńska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
312
Michał
Czerniewski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 10 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
313
Hubert
Grabowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa 25 , Zielona Góra
Rejon 5
314
Michał
Idzikowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Międzyrzecz
Rejon 2
315
Nikodem
Czyż
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
316
Jacek
Banaś
85
100
85%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
317
Bartosz
Dolski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
318
Sara
Baryła
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Bieniowie , Bieniów
Rejon 6
319
Błażej
Czerniachowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
320
Mateusz
Dawidziak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
321
Amelia
Dziczkaniec
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Żagań
Rejon 6
322
Aleksandra
Grzebyta
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
323
Maksymilian
Górecki
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
324
Oliwia
Górniak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
325
Natalia
Ilczyszyn
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Chichy
Rejon 6
326
Piotr
Grodzki
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Żagań
Rejon 6
327
Szymon
Grzybiak
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
328
Jan
Jasik
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
329
Kacper
Janasiak
85
100
85%
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu , Otyń
Rejon 4
330
Milena Izabela
Musiał
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
331
Igor
Juszczyk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Różanki
Rejon 1
332
Alan
Jaskólski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej w Wężyskach , Wężyska
Rejon 5
333
Agata
Krych
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej w Wężyskach , Wężyska
Rejon 5
334
Karolina
Jakóbik
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pszczewie , Pszczew
Rejon 2
335
Łukasz
Karolak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
336
Janusz
Janicki
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Jenińcu , Jeniniec
Rejon 1
337
Aleksandra
Konieczna
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
338
Marcel
Kapała
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
339
Katarzyna
Konsewicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
340
Julia
Lewandowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
341
Aleksandra
Marciniak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
342
Oliver
Pirko
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
343
Agata
Lenkowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
344
Wojciech
Najdecki
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
345
Anna
Rajca
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
346
Dominik
Rotarski
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 , Żagań
Rejon 6
347
Nikola
Jaster
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Krzeszycach , Krzeszyce
Rejon 3
348
Marcin
Maj
85
100
85%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
349
Jakub
Stepaniak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
350
Michał
Ryterski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Słubice
Rejon 3
351
Jakub
Jacniacki
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Krzeszycach , Krzeszyce
Rejon 3
352
Dominik
Walkowiak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Słubice
Rejon 3
353
Matylda
Wijatkowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
354
Łukasz
Jakóbik
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pszczewie , Pszczew
Rejon 2
355
Maksymilian
Siergiej
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
356
Szymon
Wrona
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Chichy
Rejon 6
357
Dawid
Ławrzyniak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
358
Jan
Żybura
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
359
Bartosz
Łyskanowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Słubice
Rejon 3
360
Kacper
Kliński
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka , Żary
Rejon 6
361
Izabela
Kopciuch
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II , Żagań
Rejon 6
362
Wojciech
Braszak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Złotniku , Złotnik
Rejon 6
363
Cyprian
Krasucki
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Kowalów
Rejon 3
364
Natan
Witucki
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
365
Weronika
Gruchacz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
366
Arkadiusz
Knysak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
367
Mateusz
Krawiec
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
368
Irski
Krzysztof
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Złotniku , Złotnik
Rejon 6
369
Fabian
Leśniak
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Kowalów
Rejon 3
370
Mikołaj
Mackiewicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
371
Kacper
Michalczuk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Złotniku , Złotnik
Rejon 6
372
Mikołaj
Mróz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy , Radnica
Rejon 5
373
Jakub
Okińczyc
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 10 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
374
Hanna
Tomaszewska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
375
Jakub
Pankiewicz
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
376
Adam
Zienkowicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Zbąszynek
Rejon 2
377
Hanna
Kluczycka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
378
Aleksandra
Krajnik
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Międzyrzecz
Rejon 2
379
Alan
Lenartowicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
380
Piotr
Ludowicz
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II , Żagań
Rejon 6
381
Wiktor
Marcinkowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
382
Mateusz
Kuśmierz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza , Żary
Rejon 6
383
Bartosz85
Merda
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
384
Michał
Gondek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
385
Kinga
Medyńska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
386
Amanda
Norkiewicz
85
100
85%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
387
Zuzanna
Nieradka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
388
Lucjan
Cudziło
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
389
Kacper
Siemiątkowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
390
Natalia
Miguń
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Trzebiechów
Rejon 5
391
Filip
Wikar
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
392
Kamil Krzysztof
Samburski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kożuchów
Rejon 4
393
Dominika
Kulesza
85
100
85%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
394
Jakub
Małańczuk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Mirocin Dolny
Rejon 4
395
Karolina
Pożoga
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
396
Szymon
Remień
85
100
85%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
397
Emilia
Babska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Konradowie , Konradowo
Rejon 4
398
Jakub
Buchert
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
399
Amelia
Nowak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
400
Kinga
Mroczkowska
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Żagań
Rejon 6
401
Wiktor
Pahl
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Drezdenko
Rejon 1
402
Jakub
Soczewa
85
100
85%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
403
Roksana
Zagórna
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy , Radnica
Rejon 5
404
Mikołaj
Sidor
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego , Kożuchów
Rejon 4
405
Maciej
Zieliński
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Chotkowie , Chotków
Rejon 6
406
Tomasz
Stuhl
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy , Radnica
Rejon 5
407
Agata
Żurek
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
408
Miłosz
Mirosławski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
409
Piotr
Piela
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Międzyrzecz
Rejon 2
410
Michał
Pinkowski
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Żagań
Rejon 6
411
Oliwia
Sienkiewicz
85
100
85%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
412
Elżbieta
Staniszewska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
413
Jakub
Stankiewicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Złotniku , Złotnik
Rejon 6
414
Karol
Hołowko
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Gościeszowicach , Gościeszowice
Rejon 6
415
Berenika
Czerniak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
416
Mikołaj
Izdebski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa Im.Danuty Siedzikówny "Inki" , Chlebowo
Rejon 5
417
Błażej
Krzyśków
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej , Żary
Rejon 6
418
Jan Paweł
Stencel-Matuszak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
419
Jakub
Sulikowski
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
420
Patryk Mariusz
Wiernicki
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
421
Emanuele
Przybylski
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Żagań
Rejon 6
422
Krzysztof
Wilczyński
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
423
Dobrosława
Sietnik
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
424
Melania
Trocka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
425
Kamil
Wojciechowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Słubice
Rejon 3
426
Julian
Załuski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
427
Błażej
Łukaszewski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Starym Strączu , Stare Strącze
Rejon 4
428
Bartosz
Zatylny
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Złotniku , Złotnik
Rejon 6
429
Hanna
Łączkowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
430
Kaja
Łotysz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
431
Patrycja
Zięba
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika , Gubin
Rejon 5
wróć do listy publikacji wyników