Wyniki: Historia (Szkoła podstawowa) - Rejon 5 - Etap szkolny
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 1
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Historia - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
100
Próg kwalifikujący
85 pkt z 100 pkt (85%)
Zakwalifikowani
126 z 126 (100%)
Data publikacji listy
2018-12-11 15:36:19
Przejście
z
Etap szkolny
do
Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Zielonogórski, Krośnieński, Miasto Zielona Góra
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Błażej Hubert
Nogajczyk
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
2
Michał
Gas
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
3
Alicja
Puchalska
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
4
Mikołaj
Soroko
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
5
Dawid
Grzybacz
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
6
Oliwia Gabriela
Pilarczyk
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
7
Szczepan
Macholak
97
100
97%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
8
Maksymilian
Didłuch
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
9
Mateusz Paweł
Gądek
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
10
Konrad Przemysław
Radzik
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
11
Martyna
Sosnowska
95
100
95%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
12
Inez
Bakalarczyk
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
13
Mateusz
Wilk
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
14
Igor
Karwan
94
100
94%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
15
Barbara
Stasiuk
94
100
94%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Nietków
Rejon 5
16
Adam
Błocki
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
17
Anastazja
Karbowiak
94
100
94%
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej w Wężyskach , Wężyska
Rejon 5
18
Mateusz
Zbyrad
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
19
Krzysztof
Tyszer
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
20
Jagna
Prętka
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
21
Przemysław
Siwek
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika , Gubin
Rejon 5
22
Szymon
Adamowicz
92.5
100
92.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
23
Natalia
Konieczek
92.5
100
92.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
24
Jędrzej
Szymański
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
25
Oskar
Kokoszka
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
26
Michał
Wilczyński
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
27
Maciej
Karczewski
92
100
92%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
28
Kinga
Juszczyk
92
100
92%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
29
Piotr
Kahle
92
100
92%
Szkoła Podstawowa , Klenica
Rejon 5
30
Hanna
Samulska
92
100
92%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
31
Wiktoria
Szafrańska
92
100
92%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
32
Jakub Rafał
Chutko
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
33
Piotr
Zajączkowski
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
34
Tymoteusz
Widenka
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
35
Klaudiusz
Dankowski
91
100
91%
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej w Wężyskach , Wężyska
Rejon 5
36
Dawid
Frontczak
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
37
Karolina
Gleń
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
38
Jakub
Radzik
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
39
Cezary Maciej
Czaniecki
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
40
Mikołaj
Dyl
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
41
Igor
Jędzura
90
100
90%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
42
Emanuel
Stoove-Cieślik
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
43
Zuzanna
Szczeszek
90
100
90%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
44
Damian
Dobryniewski
90
100
90%
Szkoła Podstawowa w Czarnowicach , Czarnowice
Rejon 5
45
Michał
Pakos
90
100
90%
Szkoła Podstawowa w Czarnowicach , Czarnowice
Rejon 5
46
Paweł
Woźny
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
47
Maksymilian
Żurakowski
90
100
90%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
48
Szymon
Markowski
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
49
Maksymilian
Kapała
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
50
Jakub
Poczekaj
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
51
Karolina
Jarosińska
89
100
89%
Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy , Radnica
Rejon 5
52
Nina
Sługocka
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
53
Igor
Kozieł
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
54
Jakub
Mielcarz
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
55
Nel
Koszela
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
56
Mikołaj
Kurmański
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
57
Jakub
Liczbiński
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
58
Natasza
Tyliszczak
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
59
Mateusz
Janczak
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
60
Michał
Jurewicz
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
61
Igor Andrzej
Kukuć
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
62
Olga
Michniewicz
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
63
Paweł
Snopek
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
64
Mariusz
Stefanik
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
65
Tomasz
Szymanowicz
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
66
Tymon
Sójka
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
67
Antonina
Stürmer
87.5
100
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
68
Miłosz
Wojewódzki
87.5
100
87.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
69
Gracjan
Głowania
87
100
87%
Szkoła Podstawowa , Klenica
Rejon 5
70
Maciej
Klewin
87
100
87%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
71
Bartosz
Bąk
87
100
87%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
72
Jakub
Krzyszczyk
87
100
87%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
73
Jan
Kamiński
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
74
Bartosz
Karbowiak
87
100
87%
Szkoła Podstawowa Im.Danuty Siedzikówny "Inki" , Chlebowo
Rejon 5
75
Malwina
Kudełka
87
100
87%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
76
Maria
Łysiak
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
77
Filip
Mielczarek
87
100
87%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
78
Jakub
Torzecki
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
79
Jan
Bajor
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
80
Stefania
Ratajska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
81
Kacper
Górny
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
82
Igor
Kuryś
86
100
86%
Szkołapodstawowa w Bukowie , Buków
Rejon 5
83
Mateusz
Swałdek
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
84
Karolina
Wiśniewska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
85
Wiktor
Bortnowski
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
86
Wiktor
Filipczuk
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
87
Wiktor
Nowicki
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
88
Michał
Jurewicz
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
89
Olgierd Antoni
Bogucki
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
90
Jakub Wojciech
Ciesielski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
91
Jakub
Domżalski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
92
Krzysztof Antoni
Gil
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
93
Bartosz
Dolski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
94
Błażej
Czerniachowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
95
Aleksandra
Grzebyta
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
96
Hubert
Grabowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa 25 , Zielona Góra
Rejon 5
97
Alan
Jaskólski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej w Wężyskach , Wężyska
Rejon 5
98
Jan
Jasik
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
99
Hanna
Kluczycka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
100
Mateusz
Krawiec
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
101
Agata
Krych
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej w Wężyskach , Wężyska
Rejon 5
102
Julia
Lewandowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
103
Wiktoria Julia
Burczyńska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
104
Natalia
Miguń
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Trzebiechów
Rejon 5
105
Milena Izabela
Musiał
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
106
Jan Paweł
Stencel-Matuszak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
107
Roksana
Zagórna
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy , Radnica
Rejon 5
108
Tomasz
Stuhl
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy , Radnica
Rejon 5
109
Anna
Rajca
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
110
Natan
Witucki
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
111
Dawid
Ławrzyniak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
112
Aleksandra
Marciniak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
113
Zuzanna
Nieradka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
114
Oliver
Pirko
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
115
Patryk Mariusz
Wiernicki
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
116
Jakub
Buchert
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
117
Berenika
Czerniak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
118
Arkadiusz
Knysak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
119
Kinga
Medyńska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
120
Miłosz
Mirosławski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
121
Kaja
Łotysz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
122
Hanna
Łączkowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
123
Mikołaj
Izdebski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa Im.Danuty Siedzikówny "Inki" , Chlebowo
Rejon 5
124
Mikołaj
Mróz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy , Radnica
Rejon 5
125
Patrycja
Zięba
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika , Gubin
Rejon 5
126
Jan
Żybura
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
wróć do listy publikacji wyników