Wyniki: Historia (Szkoła podstawowa) - Rejon 4 - Etap szkolny
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 4
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Historia - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
100
Próg kwalifikujący
85 pkt z 100 pkt (85%)
Zakwalifikowani
34 z 34 (100%)
Data publikacji listy
2018-12-11 15:36:19
Przejście
z
Etap szkolny
do
Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Nowosolski, Wschowski
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Dawid
Kopik
99
100
99%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
2
Patrycja
Ścibor
99
100
99%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
3
Robert
Szydłowski
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Nowa Sól
Rejon 4
4
Szymon
Korzan
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
5
Horacy
Kusz
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
6
Tobiasz
Skrzypczak
92
100
92%
Szkoła Podstawowa w Jędrzychowicach , Kowalewo
Rejon 4
7
Marcel
Michajłow
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Nowa Sól
Rejon 4
8
Bartłomiej
Patelka
90
100
90%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
9
Aurelia
Szperlik
90
100
90%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego , Kożuchów
Rejon 4
10
Adam
Drozdowski
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
11
Szymon
Augustyniak
88.88
100
88.9%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
12
Kuba
Poprawa
88.88
100
88.9%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
13
Dorota
Romanowicz
87.5
100
87.5%
Szkoła Podstawowa w Starym Strączu , Stare Strącze
Rejon 4
14
Amelia
Czubińska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa , Mirocin Dolny
Rejon 4
15
Maciej
Lewandowski
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Nowa Sól
Rejon 4
16
Mateusz
Urbaniak
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
17
Mateusz
Adamczyk
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
18
Małgorzata
Szymańska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Nowa Sól
Rejon 4
19
Jakub
Haładuda
85.18
100
85.2%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
20
Paweł
Krzesik
85.18
100
85.2%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
21
Nikodem
Pawlak
85.18
100
85.2%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
22
Mateusz
Szymański
85.18
100
85.2%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
23
Amanda
Norkiewicz
85
100
85%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
24
Kacper
Janasiak
85
100
85%
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu , Otyń
Rejon 4
25
Katarzyna
Konsewicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
26
Emilia
Babska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Konradowie , Konradowo
Rejon 4
27
Kamil Krzysztof
Samburski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kożuchów
Rejon 4
28
Mikołaj
Sidor
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego , Kożuchów
Rejon 4
29
Matylda
Wijatkowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
30
Błażej
Łukaszewski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Starym Strączu , Stare Strącze
Rejon 4
31
Weronika
Gruchacz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
32
Jakub
Małańczuk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Mirocin Dolny
Rejon 4
33
Dobrosława
Sietnik
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
34
Krzysztof
Wilczyński
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
wróć do listy publikacji wyników