Wyniki: Historia (Szkoła podstawowa) - Rejon 4 - Etap rejonowy
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 1
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Historia - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
40
Próg kwalifikujący
34 pkt z 40 pkt (85%)
Zakwalifikowani
6 z 34 (17.6%)
Data publikacji listy
2019-02-15 11:58:38
Przejście
z
Etap rejonowy
do
Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Nowosolski, Wschowski
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Kamil Krzysztof
Samburski
37
40
92.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kożuchów
Rejon 4
2
Bartłomiej
Patelka
35
40
87.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
3
Tobiasz
Skrzypczak
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa w Jędrzychowicach , Kowalewo
Rejon 4
4
Maciej
Lewandowski
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Nowa Sól
Rejon 4
5
Mikołaj
Sidor
34
40
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego , Kożuchów
Rejon 4
6
Robert
Szydłowski
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Nowa Sól
Rejon 4
7
Małgorzata
Szymańska
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Nowa Sól
Rejon 4
8
Marcel
Michajłow
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Nowa Sól
Rejon 4
9
Mateusz
Urbaniak
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
10
Jakub
Małańczuk
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa , Mirocin Dolny
Rejon 4
11
Aurelia
Szperlik
29
40
72.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego , Kożuchów
Rejon 4
12
Horacy
Kusz
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
13
Szymon
Augustyniak
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
14
Paweł
Krzesik
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
15
Weronika
Gruchacz
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
16
Dawid
Kopik
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
17
Krzysztof
Wilczyński
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
18
Jakub
Haładuda
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
19
Kacper
Janasiak
21
40
52.5%
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu , Otyń
Rejon 4
20
Błażej
Łukaszewski
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa w Starym Strączu , Stare Strącze
Rejon 4
21
Szymon
Korzan
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
22
Kuba
Poprawa
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
23
Mateusz
Szymański
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
24
Dorota
Romanowicz
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa w Starym Strączu , Stare Strącze
Rejon 4
25
Nikodem
Pawlak
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
26
Amanda
Norkiewicz
16
40
40%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
27
Dobrosława
Sietnik
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
28
Mateusz
Adamczyk
14
40
35%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
29
Emilia
Babska
14
40
35%
Szkoła Podstawowa w Konradowie , Konradowo
Rejon 4
30
Katarzyna
Konsewicz
12
40
30%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
31
Adam
Drozdowski
10
40
25%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
32
Amelia
Czubińska
9
40
22.5%
Szkoła Podstawowa , Mirocin Dolny
Rejon 4
33
Matylda
Wijatkowska
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
34
Patrycja
Ścibor
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
wróć do listy publikacji wyników