Wyniki: Historia (Szkoła podstawowa) - Rejon 3 - Etap rejonowy
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 2
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Historia - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
40
Próg kwalifikujący
34 pkt z 40 pkt (85%)
Zakwalifikowani
3 z 37 (8.1%)
Data publikacji listy
2019-02-15 11:58:38
Przejście
z
Etap rejonowy
do
Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Słubicki, Sulęciński
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Livia
Borowiec
37
40
92.5%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
2
Maria
Martin
34
40
85%
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Krzeszycach , Krzeszyce
Rejon 3
3
Kamil
Wojciechowski
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Słubice
Rejon 3
4
Olga
Barwińska
32
40
80%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
5
Dymitr
Łazdowski
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
6
Tomasz
Szperka
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
7
Dominik
Walkowiak
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Słubice
Rejon 3
8
Nikola
Jaster
30
40
75%
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Krzeszycach , Krzeszyce
Rejon 3
9
Tomasz
Kondratowicz
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
10
Michał
Petlik
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
11
Dawid
Dubiec
26
40
65%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
12
Amelia
Bagińska
26
40
65%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
13
Oliwia
Gawor
26
40
65%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
14
Bartosz
Łyskanowski
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Słubice
Rejon 3
15
Szymon
Gryz
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa , Trzemeszno Lubuskie
Rejon 3
16
Wiktoria
Judasz
25
40
62.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Kowalów
Rejon 3
17
Igor
Lewaszow
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
18
Dominik
Kaczmarek
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
19
Malwina
Olszewska
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
20
Patryk
Górecki
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
21
Jakub
Jacniacki
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Krzeszycach , Krzeszyce
Rejon 3
22
Fabian
Leśniak
21
40
52.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Kowalów
Rejon 3
23
Karolina
Gonisiewska
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
24
Jakub
Szyszko
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
25
Michał
Ryterski
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Słubice
Rejon 3
26
Aleksander
Kęsicki
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
27
Kacper
Sendlewski
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
28
Jakub
Kartawik
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
29
Cyprian
Krasucki
20
40
50%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Kowalów
Rejon 3
30
Jakub
Umiński
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
31
Mikołaj
Abbas
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
32
Mateusz
Zieliński
18
40
45%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierza Polskiego , Wędrzyn
Rejon 3
33
Martyna
Bajan
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa , Trzemeszno Lubuskie
Rejon 3
34
Wiktor
Cichy
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierza Polskiego , Wędrzyn
Rejon 3
35
Wiktoria
Dzikuć
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
36
Otylia
Nowicka
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
37
Julia
Guss
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
wróć do listy publikacji wyników