Wyniki: Historia (Szkoła podstawowa) - Rejon 5 - Etap wojewódzki
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 2
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Historia - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
40
Próg kwalifikujący
34 pkt z 40 pkt (85%)
Zakwalifikowani
4 z 27 (14.8%)
Data publikacji listy
2019-03-14 13:28:21
Przejście
z
Etap wojewódzki
do
Finał
Kolor wiersza
Laureat
Kolor wiersza
Finalista
Kolor wiersza
Brak uzyskanego tytułu
Wyniki z rejonów
Zielonogórski, Krośnieński, Miasto Zielona Góra
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Mikołaj
Soroko
38
40
95%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
2
Dawid
Grzybacz
38
40
95%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
3
Miłosz
Wojewódzki
34
40
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
4
Mariusz
Stefanik
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
5
Błażej Hubert
Nogajczyk
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
6
Nina
Sługocka
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
7
Michał
Gas
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
8
Michał
Jurewicz
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
9
Szczepan
Macholak
30
40
75%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
10
Alicja
Puchalska
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
11
Bartosz
Bąk
27
40
67.5%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
12
Konrad Przemysław
Radzik
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
13
Tymoteusz
Widenka
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
14
Krzysztof
Tyszer
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
15
Maksymilian
Żurakowski
25
40
62.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
16
Jakub
Krzyszczyk
25
40
62.5%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
17
Jakub
Buchert
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
18
Jakub Rafał
Chutko
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
19
Emanuel
Stoove-Cieślik
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
20
Mateusz
Janczak
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
21
Cezary Maciej
Czaniecki
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
22
Mikołaj
Izdebski
22
40
55%
Szkoła Podstawowa Im.Danuty Siedzikówny "Inki" , Chlebowo
Rejon 5
23
Barbara
Stasiuk
21
40
52.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Nietków
Rejon 5
24
Jakub
Poczekaj
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
25
Anna
Rajca
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
26
Jakub
Mielcarz
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
27
Michał
Wilczyński
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
wróć do listy publikacji wyników