Wyniki: Język Angielski (Szkoła podstawowa) - Rejon 5 - Etap wojewódzki
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 3
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Język Angielski - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
60
Próg kwalifikujący
54 pkt z 60 pkt (90%)
Zakwalifikowani
13 z 29 (44.8%)
Data publikacji listy
2019-03-18 12:37:39
Przejście
z
Etap wojewódzki
do
Finał
Kolor wiersza
Laureat
Kolor wiersza
Finalista
Kolor wiersza
Brak uzyskanego tytułu
Wyniki z rejonów
Zielonogórski, Krośnieński, Miasto Zielona Góra
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
cz. pisemna
cz. ustna
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Martyna
Michalak
58
39
19
60
96.7%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
2
Joanna
Michalewska
57
37
20
60
95%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
3
Hanna
Zienkiewicz
57
37
20
60
95%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
4
Jakub
Samosiuk
57
37
20
60
95%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
5
Adrian
Zimoch
57
39
18
60
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
6
Aleksander Henryk
Beling
55
36
19
60
91.7%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
7
Kamil
Michura
55
35
20
60
91.7%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
8
Jakub
Smyrak
55
36
19
60
91.7%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
9
Agnieszka
Warzywoda
55
36
19
60
91.7%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
10
Radosław
Chruściński
55
37
18
60
91.7%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
11
Kacper
Górny
54
35
19
60
90%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
12
Alexandra
Szykuła
54
34
20
60
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
13
Szymon
Witkowski
54
34
20
60
90%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
14
Danuta
Kędzierska
52
33
19
60
86.7%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
15
Jakub Konad
Radzik
50
31
19
60
83.3%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
16
Saffiyya
Shahabi
50
31
19
60
83.3%
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
17
Oluwakemi
Lasege
49
31
18
60
81.7%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
18
Liwia
Mazurczak
49
31
18
60
81.7%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
19
Michał
Mirkowski
48
28
20
60
80%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
20
Igor Dariusz
Miszczykowski
48
333
15
60
80%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bobrowicach , Bobrowice
Rejon 5
21
Zuzanna
Wałecka
46
30
16
60
76.7%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
22
Paulina
Opat
46
30
16
60
76.7%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
23
Mateusz
Rurzyński
46
30
16
60
76.7%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
24
Patrycja
Sekuła
46
29
17
60
76.7%
Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo , Bogaczów
Rejon 5
25
Kamila
Talacha
46
29
17
60
76.7%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
26
Emilia
Rogasik
44
27
17
60
73.3%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
27
Karolina
Chojnacka
41
25
16
60
68.3%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
28
Maja
Kozłowska
38
24
14
60
63.3%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
29
Gabriel
Gołuch
37
24
13
60
61.7%
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza w Maszewie , Maszewo
Rejon 5
wróć do listy publikacji wyników