Wyniki: Język Angielski (Szkoła podstawowa) - wszystkie rejony - Etap rejonowy
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 2
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Język Angielski - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
40
Próg kwalifikujący
34 pkt z 40 pkt (85%)
Zakwalifikowani
79 z 536 (14.7%)
Data publikacji listy
2019-02-21 14:28:15
Przejście
z
Etap rejonowy
do
Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
całe województwo lubuskie
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Martyna
Michalak
40
40
100%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
2
Szymon
Niegłos
40
40
100%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
3
Desiree
Piela
40
40
100%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
4
Jakub
Samosiuk
40
40
100%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
5
Oskar
Weber
40
40
100%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
6
Hanna
Zienkiewicz
40
40
100%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
7
Julia
Piasecka
39
40
97.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
8
Julia
Dylewska
39
40
97.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
9
Artur
Weber
39
40
97.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
10
Michał
Rutkowski
39
40
97.5%
Szkoła Podstawowa im. Prof. Władysława Szafera , Lipinki Łużyckie
Rejon 6
11
Szymon
Witkowski
39
40
97.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
12
Jakub
Smyrak
39
40
97.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
13
Radosław
Chruściński
38
40
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
14
Tymon
Abramczyk
38
40
95%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
15
Maja
Listewnik
38
40
95%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
16
Julia
Sokołowska
38
40
95%
Szkoła Podstawowa im. M.Konopnickiej w Gościkowie , Gościkowo
Rejon 2
17
Gabriela
Wocal
38
40
95%
Prywatna Szkoła Podstawowa O Profilu Artystycznym , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
18
Szymon
Jureczko
37
40
92.5%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
19
Damian
Kaszubski
37
40
92.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka , Żary
Rejon 6
20
Hanna
Puchalska
37
40
92.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Słubice
Rejon 3
21
Weronika
Mikoś
37
40
92.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
22
Konrad
Mosakowski
37
40
92.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
23
Markus
Stobnicki
37
40
92.5%
Zespół Edukacyjny Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
24
Lidia
Janusz
37
40
92.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
25
Jędrzej
Kordaś
37
40
92.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
26
Kamil
Michura
37
40
92.5%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
27
Agnieszka
Warzywoda
37
40
92.5%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
28
Danuta
Kędzierska
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
29
Liwia
Mazurczak
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
30
Joanna
Michalewska
36
40
90%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
31
Paulina
Opat
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
32
Jakub Konad
Radzik
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
33
Mateusz
Imała
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
34
Emilia
Rogasik
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
35
Saffiyya
Shahabi
36
40
90%
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
36
Kamila
Talacha
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
37
Karolina
Chojnacka
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
38
Olga
Barwińska
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
39
Maksymilian
Bednarz
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
40
Julia
Bobin
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
41
Sandra
Gurling
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
42
Dominika
Błaszczuk
35
40
87.5%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
43
Michał
Cieciura
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Słubice
Rejon 3
44
Adrian
Zimoch
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
45
Gabriel
Gołuch
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza w Maszewie , Maszewo
Rejon 5
46
Oktawian
Grygieńczo
35
40
87.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
47
Alexandra
Szykuła
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
48
Bartosz
Janukowicz
35
40
87.5%
Zespół Edukacyjny Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
49
Paulina
Nowacka
35
40
87.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
50
Patrycja
Sekuła
35
40
87.5%
Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo , Bogaczów
Rejon 5
51
Mateusz
Rurzyński
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
52
Oluwakemi
Lasege
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
53
Igor Dariusz
Miszczykowski
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bobrowicach , Bobrowice
Rejon 5
54
Stanisław
Szulc
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
55
Antoni
Juszczak
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
56
Milena
Baran
34
40
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
57
Jakub
Baraniecki
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
58
Aleksander Henryk
Beling
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
59
Inga
Grabska
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
60
Michał
Mirkowski
34
40
85%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
61
Sandra
Cichowicz
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
62
Maria
Dębska
34
40
85%
Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków , Baczyna
Rejon 1
63
Maksymilian
Siergiej
34
40
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
64
Kacper
Górny
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
65
Jakub
Nowicki
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
66
Jakub
Saniuk
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
67
Franciszek
Suchora
34
40
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
68
Feliks
Walicki
34
40
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
69
Maja
Kozłowska
34
40
85%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
70
Maciej
Leszczuk
34
40
85%
Szkoła Podstawowa , Jasień
Rejon 6
71
Miłosz
Helicki
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
72
Joanna
Truszczyńska
34
40
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
73
Kacper
Zając
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
74
Franciszek
Łukowski
34
40
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
75
Igor
Lewaszow
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
76
Hanna
Mróz
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
77
Piotr
Niziński
34
40
85%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
78
Aleksandra
Sereda
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
79
Zuzanna
Wałecka
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
80
Jakub
Harasimowicz
33
40
82.5%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
81
Martyna
Nowosielska
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 16 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
82
Maciej
Drzygała
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
83
Aleksander
Ostrowski
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim , Ośno Lubuskie
Rejon 3
84
Adam
Hewa
33
40
82.5%
Zespół Edukacyjny Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
85
Linus
Jenssen
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
86
Łukasz
Mariański
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
87
Maksymilian
Mosiądz
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
88
Maksymilian
Kuźmicz
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Międzylesiu , Międzylesie
Rejon 2
89
Błażej
Przespolewski
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
90
Oliwier
Sajdera
32
40
80%
Szkoła Podstawowa , Bytom Odrzański
Rejon 4
91
Mia
Butler
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
92
Gabriela
Staszewska
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
93
Antonina
Arkit
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
94
Łukasz
Czerwiński
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
95
Szymon
Wełna
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka , Żary
Rejon 6
96
Max
Zawadzki
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
97
Wiktoria
Kanczurzewska
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
98
Michał
Wojnicz
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
99
Zofia
Goebel
32
40
80%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
100
Michał
Czaiński
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
101
Ewa
Sanocka
32
40
80%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
102
Kacper
Jezierski
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
103
Amelia Agata
Niedziela
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
104
Pola
Tomaszewska
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
105
Otylia Anna
Czapracka
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
106
Karyna
Klets
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
107
Wiktoria
Stoyev
32
40
80%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
108
Paulina
Suchecka
32
40
80%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
109
Karolina
Tomczak
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
110
Aurelia
Szperlik
32
40
80%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego , Kożuchów
Rejon 4
111
Damian
Krechowicz
32
40
80%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
112
Alicja
Woźniak
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
113
Pascal
Meuss
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
114
Alicja
Wawrzkowicz
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
115
Patryk
Zapadka
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
116
Michał
Łazarski
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
117
Gabriel
Rożynek
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Drezdenko
Rejon 1
118
Mateusz
Wąchalski
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
119
Dominika
Cieślik
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
120
Martyna
Amrogowicz
31
40
77.5%
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu , Otyń
Rejon 4
121
Jakub
Burchardt
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa w Trzebielu , Trzebiel
Rejon 6
122
Zuzanna
Suchocka
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
123
Marta
Garbacz
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
124
Norbert
Kokoszka
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
125
Oskar
Kokoszka
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
126
Szymon
Budziński
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa w Wiechlicach , Wiechlice
Rejon 6
127
Maja
Czechowska
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
128
Jędrzej
Faber
31
40
77.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
129
Liliana
Nazarenko
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa 25 , Zielona Góra
Rejon 5
130
Ksawery
Burchart
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
131
Jonatan
Goleniewicz
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
132
Laura
Prończuk
31
40
77.5%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
133
Amelia
Kula
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa w Trzebielu , Trzebiel
Rejon 6
134
Kajetan
Humphries
31
40
77.5%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
135
Maria Wiktoria
Polito
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
136
Ifeoluwa
Lasege
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
137
Natalia Dominika
Tyrała
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
138
Anita
Pantaleo
31
40
77.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
139
Urszula
Piątek
31
40
77.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
140
Maria
Szwarga
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Nowa Sól
Rejon 4
141
Joachim
Tychanycz
31
40
77.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
142
Aleksandra
Miłosz
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku , Drezdenko
Rejon 1
143
Alan
Van Graafeiland
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa , Jasień
Rejon 6
144
Emilia
Wasyluk
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
145
Piotr
Wróblewski
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
146
Tymoteusz Sylwester
Meuss
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
147
Maja
Zaucha
31
40
77.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
148
Jakub
Harasimowicz
31
40
77.5%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
149
Dominik
Paczkowski
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Międzyrzecz
Rejon 2
150
Jacek
Wątor
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie , Konotop
Rejon 4
151
Kamil
Rozkoszyński
31
40
77.5%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
152
Hubert
Hermann
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Nowa Sól
Rejon 4
153
Natalia
Zalewska
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
154
Michał
Barczuk
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
155
Natalia
Forgel
30
40
75%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
156
Dominika
Grzegorzewska
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
157
Zuzanna
Dziadosz
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
158
Hubert
Klementowski
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
159
Tomasz
Kozłowski
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
160
Natalia
Krasicka
30
40
75%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
161
Tymoteusz
Skibicki
30
40
75%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
162
Michał
Szerechowicz
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
163
Aleksander
Aduło
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
164
Laura
Kołpaczewska
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
165
Natalia
Ficner
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
166
Anna
Rogalska
30
40
75%
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
167
Marcel
Płaska
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
168
Hanna
Gawlik
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
169
Bartosz
Rubczyński
30
40
75%
Szkoła Podstawowa im. Prof. Władysława Szafera , Lipinki Łużyckie
Rejon 6
170
Natalia
Styczeń
30
40
75%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
171
Milena
Kupczyńska
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
172
Michał
Stolarczyk
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
173
Milena
Szumlicz
30
40
75%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
174
Agata
Mucha
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
175
Anastacia
Szymkun
30
40
75%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
176
Gabriela
Styś
30
40
75%
Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie , Olbrachtów
Rejon 6
177
Daniel
Zakaszewski
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza , Żary
Rejon 6
178
Hanna
Tonder
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
179
Aleksandra
Konieczna
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
180
Dawid
Kosiński
29
40
72.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego , Kożuchów
Rejon 4
181
Piotr
Ludowicz
29
40
72.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II , Żagań
Rejon 6
182
Konrad Przemysław
Radzik
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
183
Dagmara
Buraczewska
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
184
Maria
Rusakiewicz
29
40
72.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
185
Oliver
Kolander
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
186
Patryk
Kowhanko
29
40
72.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
187
Mikołaj Beniamin
Kurmański
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
188
Szymon
Piputa
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
189
Laura
Schudaj
29
40
72.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławie , Sława
Rejon 4
190
Emilian
Skowroński
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
191
Kacper
Żołudź
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa w Trzebielu , Trzebiel
Rejon 6
192
Kamil
Suchodolski
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
193
Michał
Witko
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
194
Urszula
Brodzińska
28
40
70%
Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków , Baczyna
Rejon 1
195
Zuzanna
Corsano
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
196
Eryk
Matulewicz
28
40
70%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierza Polskiego , Wędrzyn
Rejon 3
197
Klaudia
Niemiec
28
40
70%
Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach , Brody
Rejon 6
198
Sandra
Stolarek
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
199
Jakub
Ciężki
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
200
Aleksandra
Balak
28
40
70%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Żagań
Rejon 6
201
Filip
Donaj
28
40
70%
Szkoła Podstawowa , Osowa Sień
Rejon 4
202
Kamila
Krupa
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Bolesława Chrobrego w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
203
Hubert
Batko
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
204
Szymon
Fliegner
28
40
70%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
205
Wiktoria
Jaroszuk
28
40
70%
Szkoła Podstawowa , Mirocin Dolny
Rejon 4
206
Mateusz
Kunicki
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
207
Klaudia
Płóciennik
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
208
Karolina
Gonisiewska
28
40
70%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
209
Julian
Metack
28
40
70%
Szkoła Podstawowa w Niedoradzu , Niedoradz
Rejon 4
210
Natalia
Rucka
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
211
Zuzanna
Szrama
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
212
Jakub
Skorupa
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
213
Ernest
Chudzik
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
214
Oliwia
Frejlich
27
40
67.5%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
215
Sylwia
Górecka
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
216
Bartłomiej
Jasiński
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
217
Michał
Magda
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
218
Jakub
Szepke
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Niwicy , Niwica
Rejon 6
219
Marcelina
Strehl
27
40
67.5%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
220
Maja
Wolska
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
221
Hanna
Grzegorek
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
222
Agata
Pochanke
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
223
Amelia
Gromnicka
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa im. Prof. Władysława Szafera , Lipinki Łużyckie
Rejon 6
224
Piotr
Maćków
27
40
67.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
225
Jan
Siwek
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
226
Kevin
Lech
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
227
Dawid
Malik
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa w Starym Kurowie im. Czesława Wilińskiego , Stare Kurowo
Rejon 1
228
Amelia
Pestka
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
229
Hannah
Nowicka-Elwakil
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
230
Ismena
Gargalis
26
40
65%
Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach , Brody
Rejon 6
231
Maciej
Kowalski
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
232
Jakub
Lechocki
26
40
65%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Chotkowie , Chotków
Rejon 6
233
Natalia
Popin
26
40
65%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
234
Mikołaj
Lisiecki
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
235
Konstancja
Gackowska
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
236
Weronika
Szczepańska
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
237
Agata
Ożycz
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
238
Jędrzej
Urbanek
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
239
Marta
Machnicka
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
240
Wiktoria
Nowosad
26
40
65%
Szkoła Podstawowa , Różanki
Rejon 1
241
Julia
Jaros
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi , Lubsko
Rejon 6
242
Oliwia
Pyśk
26
40
65%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
243
Mateusz
Andrzejczak
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 10 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
244
Martyna
Pluskota
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
245
Maciej Mikołaj
Uberna
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
246
Tomasz
Karolak
26
40
65%
Szkoła Podstawowa w Ulimiu , Ulim
Rejon 1
247
Karolina
Sobieszek
26
40
65%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
248
Natalia
Hippman
26
40
65%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
249
Kacper
Lulkiewicz
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Międzyrzecz
Rejon 2
250
Dylan
Stroka
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
251
Maria
Wodzak
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
252
Julia
Świątek
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
253
Oliwia
Kubajek
26
40
65%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
254
Wiktor
Zygart
26
40
65%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie , Przyborów
Rejon 4
255
Jakub
Duda
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
256
Jonatan
Jabłoński
25
40
62.5%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
257
Adrian
Bociański
25
40
62.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Smardzewie , Smardzewo
Rejon 2
258
Filip
Pianowski
25
40
62.5%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
259
Patryk
Kosmalski
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
260
Wiktor
Raczyński
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
261
Dominik
Walkowiak
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Słubice
Rejon 3
262
Jakub
Kozłowski
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
263
Szymon
Romankiewicz
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 16 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
264
Alicja
Derda
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
265
Joanna
Kozakiewicz
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
266
Sławomir Marcin
Nadrowski
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
267
Hanna
Gnyp
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach , Brody
Rejon 6
268
Jakub
Liczbiński
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
269
Gabriela
Majsner
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
270
Dominik
Mazur
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
271
Julia
Pitura
25
40
62.5%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
272
Sara
Walendziak
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
273
Eryk
Zakrzewski
25
40
62.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 , Żagań
Rejon 6
274
Anna
Drapała
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
275
Zuzanna
Czyżewska
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
276
Konrad
Rybaczek
24
40
60%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
277
Julia Małgorzata
Jabłońska
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Bolesława Chrobrego w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
278
Eliza
Kaźmierczak
24
40
60%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie , Tomaszowo
Rejon 6
279
Oliwia
Pilarczyk
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
280
Dominik
Sołtysiak
24
40
60%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
281
Bartłomiej
Strzałka
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza , Żary
Rejon 6
282
Maja
Więckowska
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
283
Łukasz
Łasecki
24
40
60%
Szkoła Podstawowa w Małomicach , Małomice
Rejon 6
284
Magdalena
Wacławik
24
40
60%
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pszczewie , Pszczew
Rejon 2
285
Martyna
Wiśniewska
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
286
Roksana
Wiśniewska
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
287
Łukasz
Włodarczyk
24
40
60%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
288
Maciej
Wróblewski
23
40
57.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
289
Klaudia
Czernecka
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 16 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
290
Jakub
Kowalski
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
291
Magdalena
Duda
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
292
Eryk
Golumski
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
293
Maja
Dulik
23
40
57.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
294
Zuzanna
Ignaczak
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
295
Katarzyna
Szymszon
23
40
57.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
296
Fabian
Gera
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
297
Weronika
Wałukiewicz
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
298
Wiktoria
Grabska
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
299
Mikołaj
Kuliczkowski
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Nowa Sól
Rejon 4
300
Malwina
Kołodziej
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
301
Iga
Strzelczak
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
302
Bartłomiej
Bartosz
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa w Małomicach , Małomice
Rejon 6
303
Hanna
Krawiec
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 10 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
304
Martyna
Pierzecka
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
305
Dawid
Ławrzyniak
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
306
Bartosz Łukasz
Skwarek
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
307
Anna
Simonetti
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
308
Marta
Ganczar
22
40
55%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Żagań
Rejon 6
309
Krystian
Janicki
22
40
55%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
310
Kacper
Lisik
22
40
55%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
311
Rafał
Hachuła
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
312
Daniel
Rojas Perez
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
313
Martyna
Sosnowska
22
40
55%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
314
Maja
Urban
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
315
Jakub
Wedeman
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
316
Jacek
Zarzeczny
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 16 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
317
Wiktoria
Łobocka
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
318
Paulina Anna
Pohling
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
319
Piotr
Szumański
22
40
55%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
320
Jagna
Prętka
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
321
Piotr
Sobiak
22
40
55%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
322
Hanna
Tomczak
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku , Drezdenko
Rejon 1
323
Alina
Jankowska
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
324
Szymon
Kałużny
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
325
Olgierd
Komadowski
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
326
Natalia
Mamet
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 16 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
327
Julia
Zboralska
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa 25 , Zielona Góra
Rejon 5
328
Michał
Kłębukowski
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
329
Antoni Max
Kowalski
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
330
Maciej
Maciaszek
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
331
Karol
Pawlicki
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
332
Kacper
Dymek
21
40
52.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
333
Maja
Nowak
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa , Różanki
Rejon 1
334
Mateusz
Didłuch
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
335
Filip
Kasprzak
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Międzyrzecz
Rejon 2
336
Magdalena
Marciniak
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
337
Jakub
Pietrzak
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
338
Igor
Miernik
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Międzyrzecz
Rejon 2
339
Marcin
Kolasa
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
340
Mikołaj
Busz
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
341
Patrycja Aleksandra
Stańska
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
342
Szymon
Błauciak
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
343
Jan Paweł
Dąbrowski
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
344
Julianna
Jagielska
20
40
50%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
345
Roman
Chodorowski
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
346
Jakub Mateusz
Kamrat
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
347
Justyna
Stępień
20
40
50%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
348
Zuzanna
Szczeszek
20
40
50%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
349
Kacper
Mularski
20
40
50%
Szkoła Podstawowa w Trzcielu , Trzciel
Rejon 2
350
Michał
Gołdyński
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
351
Julia
Krupińska
20
40
50%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
352
Miłosz
Zaniuk
20
40
50%
Szkoła Podstawowa w Małomicach , Małomice
Rejon 6
353
Amelia
Nowak
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
354
Igor
Taupa
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
355
Agata
Świątek
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
356
Maria
Piasek
20
40
50%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
357
Alan
Łuszczak
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Nowa Sól
Rejon 4
358
Zuzanna
Czarnecka
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
359
Aleksandra
Olszewska
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
360
Jakub
Soczewa
19
40
47.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
361
Agata
Reszka
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
362
Martyna
Domowicz
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
363
Gabriel
Baranowicz
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Międzyrzecz
Rejon 2
364
Milena
Czerniec
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
365
Patryk
Hansdorfer
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
366
Oliwier
Barcik
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
367
Paulina
Lewkowicz-Głodek
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
368
Kamil
Romanowski
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa , Lipki Wielkie
Rejon 1
369
Bartosz
Jaworski
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
370
Justyna
Świerniak
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego , Witnica
Rejon 1
371
Maksymilian
Siwko
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
372
Mateusz
Słaby
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 16 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
373
Maria
Ziemek
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
374
Kajetan
Borowiec
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
375
Zuzanna
Deręgowska
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
376
Emma
Kane
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
377
Julia
Leśniewska
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
378
Emilia
Szatkowska
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
379
Axel
Tomiałowicz
18
40
45%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
380
Aleksandra
Micinowska
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
381
Leon
Pawlisz
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
382
Bartosz
Zubowicz
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
383
Maria
Tudor
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 12 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
384
Zuzanna
Twardowska
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
385
Bartłomiej
Wyskocki
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
386
Bartosz
Śladewski
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
387
Martyna
Ceranowicz
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
388
Maciej
Czekaj
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa im. Bartłomieja Pitiscusa w Słonem , Słone
Rejon 5
389
Kacper
Tyrka
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
390
Michał
Olbryś
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
391
Julia
Hawrylczak
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
392
Wiktor
Balak
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
393
Maria
Gąsiorowska
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa w Niedoradzu , Niedoradz
Rejon 4
394
Kinga
Juszczyk
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
395
Filip
Krakowiak
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
396
Natalia
Rabska
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Bolesława Chrobrego w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
397
Tomasz
Szymanowicz
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
398
Maciej
Kołpaczek
17
40
42.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie , Przyborów
Rejon 4
399
Jakub
Krzyszczyk
17
40
42.5%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
400
Emilia
Piotrowska
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
401
Dominik
Żołędziejewski
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
402
Amelia
Bagińska
16
40
40%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
403
Tymoteusz
Bednarz-Wolski
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 16 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
404
Mateusz
Bujak
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
405
Maja
Kowalska
16
40
40%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
406
Kinga
Koszela
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
407
Natalia
Kruszakin
16
40
40%
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Krzeszycach , Krzeszyce
Rejon 3
408
Bartłomiej
Mieczkowski
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
409
Bartłomiej
Woźniak
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
410
Mikołaj
Dyl
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
411
Matylda
Gierczak
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
412
Emilia
Misztak
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
413
Magdalena
Łącka
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
414
Wiktoria
Romanowska
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
415
Oliwia
Polak
16
40
40%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Żagań
Rejon 6
416
Nicola
Marszałek
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
417
Karolina
Wiśniewska
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
418
Laura
Fraszewska
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
419
Inez
Bakalarczyk
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
420
Kornelia
Banak
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
421
Hanna
Hierowska
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
422
Maria
Kostrzewa
15
40
37.5%
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
423
Grzegorz
Michałowski
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Międzylesiu , Międzylesie
Rejon 2
424
Patryk
Stręk
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
425
Julia
Perlak
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
426
Jan
Pietrzak
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierza Polskiego , Wędrzyn
Rejon 3
427
Tatiana
Rogaszewska
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa im. Kombatantów II Wojny Światowej w Lubnie , Lubno
Rejon 1
428
Paulina
Sobieraj
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
429
Jakub
Rybka
15
40
37.5%
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon" , Zielona Góra
Rejon 5
430
Anna
Chara
14
40
35%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
431
Hubert
Czaja
14
40
35%
Szkoła Podstawowa , Różanki
Rejon 1
432
Alicja
Bartczak
14
40
35%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
433
Jakub
Janas
14
40
35%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
434
Nikola
Kostrzewa
14
40
35%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
435
Karolina
Sadowska
14
40
35%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
436
Pola
Kowalska
14
40
35%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
437
Jakub
Prażmowski
14
40
35%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
438
Krzysztof
Woś
14
40
35%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
439
Elwira Anna
Biel
13
40
32.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
440
Natalia
Marcinkowska
13
40
32.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Bolesława Chrobrego w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
441
Aleksandra
Polonis
13
40
32.5%
Szkoła Podstawowa 25 , Zielona Góra
Rejon 5
442
Joanna Anna
Kisielewska
13
40
32.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
443
Alicja
Musiał
13
40
32.5%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
444
Bartosz
Sendłak
13
40
32.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Łęknicy , Łęknica
Rejon 6
445
Maja
Gądek
13
40
32.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Międzyrzecz
Rejon 2
446
Magdalena
Szymczak
13
40
32.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
447
Amelia
Szurkowska
13
40
32.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
448
Oliwia
Tomasik
13
40
32.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
449
Julia
Gruchot
12
40
30%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
450
Jakub
Kominek
12
40
30%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
451
Mateusz
Madej
12
40
30%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
452
Maja
Michura
12
40
30%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
453
Kinga
Stasiak
12
40
30%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
454
Maciej
Wiązowski
12
40
30%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
455
Michał
Sikora
12
40
30%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
456
Julia
Widz
12
40
30%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
457
Maciej
Hutnik
12
40
30%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Nowa Sól
Rejon 4
458
Alicja
Biegun
11
40
27.5%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
459
Magda Zofia
Dziuba
11
40
27.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
460
Natalia
Niemiera
11
40
27.5%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
461
Justyna
Patan
11
40
27.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
462
Anna
Skrzypczak
11
40
27.5%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
463
Wiktoria
Żarska
11
40
27.5%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Międzyrzecz
Rejon 2
464
Kaja
Dondajewska
11
40
27.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
465
Michalina
Gieburowska
11
40
27.5%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
466
Maria
Tylska
11
40
27.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 , Żagań
Rejon 6
467
Adam
Buchowski
10
40
25%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Bolesława Chrobrego w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
468
Jan
Doszel
10
40
25%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
469
Hanna
Wywrocka
10
40
25%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
470
Piotr Tadeusz
Dziuba
10
40
25%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
471
Julia
Mrawczak
10
40
25%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
472
Kornelia
Obuchowicz
10
40
25%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
473
Patryk
Krupa
10
40
25%
Szkoła Podstawowa , Staw
Rejon 1
474
Oliver
Pirko
10
40
25%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
475
Julia
Stepnowska
10
40
25%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
476
Julia
Groszek
10
40
25%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
477
Oskar Jan
Winkowski
10
40
25%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
478
Anna
Patrzała
10
40
25%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Międzyrzecz
Rejon 2
479
Piotr
Pawłoski
9
40
22.5%
Szkoła Podstawowa im. Bartłomieja Pitiscusa w Słonem , Słone
Rejon 5
480
Mateusz
Górkiewicz
9
40
22.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
481
Samanta
Mikołajczak
9
40
22.5%
Szkoła Podstawowa , Staw
Rejon 1
482
Anna
Najda
9
40
22.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
483
Maciej
Zieliński
9
40
22.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Chotkowie , Chotków
Rejon 6
484
Julia
Mocydlarz
9
40
22.5%
Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie , Olbrachtów
Rejon 6
485
Anastazja
Sikora
9
40
22.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Chotkowie , Chotków
Rejon 6
486
Dagmara
Serwa
9
40
22.5%
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Międzylesiu , Międzylesie
Rejon 2
487
Iwo
Bogucki
9
40
22.5%
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Międzylesiu , Międzylesie
Rejon 2
488
Alicja
Maciejewska
9
40
22.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
489
Julia
Rojek
9
40
22.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Międzyrzecz
Rejon 2
490
Malwina
Flugel
8
40
20%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
491
Patrycja
Mickiewicz
8
40
20%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
492
Dominika
Nerga
8
40
20%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza , Żary
Rejon 6
493
Wiktor
Sienkiewicz
8
40
20%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
494
Emilia
Waszczyszyn
8
40
20%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
495
Hanna
Aplas
7
40
17.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
496
Julia
Krajczyńska
7
40
17.5%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
497
Amelia
Smużniak -Rupieta
7
40
17.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Łęknicy , Łęknica
Rejon 6
498
Daniel
Tomachów
7
40
17.5%
Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej , Żary
Rejon 6
499
Szymon
Andrejczuk
6
40
15%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
500
Julia
Szczotka
6
40
15%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
501
Jagoda
Błażałek
6
40
15%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 , Żagań
Rejon 6
502
Weronika
Pelc
6
40
15%
Szkoła Podstawowa w Niedoradzu , Niedoradz
Rejon 4
503
Małgorzata
Grzesiek
6
40
15%
Szkoła Podstawowa w Ciecierzycach , Ciecierzyce
Rejon 1
504
Weronika
Grzybowska
6
40
15%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
505
Wiktoria
Skorupska
6
40
15%
Szkoła Podstawowa im. Kombatantów II Wojny Światowej w Lubnie , Lubno
Rejon 1
506
Hanna
Babiak
5
40
12.5%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierza Polskiego , Wędrzyn
Rejon 3
507
Helena
Czechowska
5
40
12.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
508
Aleksandra
Gromek
5
40
12.5%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierza Polskiego , Wędrzyn
Rejon 3
509
Julia
Pietrusińska
5
40
12.5%
Szkoła Podstawowa w Boleminie , Bolemin
Rejon 1
510
Oliwia
Matuszak
5
40
12.5%
Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Siecieborzycach , Siecieborzyce
Rejon 6
511
Aleksandra
Gniot
5
40
12.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku , Drezdenko
Rejon 1
512
Magdalena
Długasiewicz
4
40
10%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
513
Martyna
Hawryluk
4
40
10%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 , Żagań
Rejon 6
514
Martyna
Sobolewska
4
40
10%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
515
Nina
Adamska
3
40
7.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
516
Maria
Wysoczańska
3
40
7.5%
Szkoła Podstawowa im. Bartłomieja Pitiscusa w Słonem , Słone
Rejon 5
517
Karolina
Łyko
3
40
7.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Bolesława Chrobrego w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
518
Anna
Jopek
1
40
2.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 , Żagań
Rejon 6
519
Amelia
Karpińska
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej , Żary
Rejon 6
520
Hubert
Borowiec
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
521
Piotr
Kleinrok
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa , Lipki Wielkie
Rejon 1
522
Zofia
Nowak
nieobecny/a
40
--
Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
523
Filip Piotr
Rodziewicz
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
524
Bartłomiej
Krzeski
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
525
Wiktor Michał
Mróz
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
526
Laura
Gajkowska
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa , Kolsko
Rejon 4
527
Dawid
Polasik
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
528
Jacek
Bernaciak
nieobecny/a
40
--
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon" , Zielona Góra
Rejon 5
529
Judyta
Grześków
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
530
Kornel
Malinowski
nieobecny/a
40
--
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon" , Zielona Góra
Rejon 5
531
Gabriela
Kuczmińska
nieobecny/a
40
--
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
532
Hanna
Mirkowska
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
533
Tomasz
Małecki
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
534
Julia
Rosiak
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego , Witnica
Rejon 1
535
Jakub
Kruziński
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
wróć do listy publikacji wyników