wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Język Niemiecki - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 80
Próg kwalifikujący 72 pkt z 80 pkt (90%) Zakwalifikowani 10 z 29 (34.5%)
Data publikacji listy 2019-03-08 15:06:04 Przejście z Etap wojewódzki do Finał
Kolor wiersza
Laureat Kolor wiersza
Finalista
Kolor wiersza
Brak uzyskanego tytułu Pytania i odpowiedzi
Wyniki z rejonów całe województwo lubuskie
Uwagi : brak uwag

lp. imię nazwisko punkty cz. pisemna cz. ustna max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Izabela Szymańska 76.5 56.5 20 80 95.6% Publiczna Szkoła Podstawowa, Trzebiechów Rejon 5
2 Dawid Kromski 75 55 20 80 93.8% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi, Drzonków Rejon 5
3 Dustin Nowacki 74.5 54.5 20 80 93.1% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
4 Kacper Zych 74 54 20 80 92.5% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
5 Oliwia Frejlich 73.5 53.5 20 80 91.9% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
6 Miriam Jaeger 73.5 53.5 20 80 91.9% Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła Ii, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
7 Anastazja Rogielska 72.5 52.5 20 80 90.6% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
8 Maciej Gurmiński 72 52 20 80 90% Szkoła Podstawowa, Jasień Rejon 6
9 Milena Matwiejczuk 72 52 20 80 90% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
10 Patrycja Urbańska 72 52 20 80 90% Szkoła Podstawowa nr 1 Im.Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
11 Anna Janina Klement 71 51 20 80 88.8% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
12 Filip Pianowski 71 51 20 80 88.8% Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia, Słubice Rejon 3
13 Damian Fołtyn 70.5 50.5 20 80 88.1% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
14 Sylwia Dragana Ladešić 70.5 50.5 20 80 88.1% Szkoła Podstawowa, Kolsko Rejon 4
15 Jennifer Sossong 70 50 20 80 87.5% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
16 Vincent Young 69.5 49.5 20 80 86.9% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
17 Milena Szumlicz 69 49 20 80 86.3% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
18 Jan Uhlendorf 69 50 19 80 86.3% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
19 Karol Ulbrich 69 49 20 80 86.3% Szkoła Podstawowa nr 5, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
20 Agata Wasielewska 69 49 20 80 86.3% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
21 Julia Wiśniewska 69 50 19 80 86.3% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
22 Lukas Kaiser 68.5 48.5 20 80 85.6% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii, Żary Rejon 6
23 Emanuel Kotok 68.5 50.5 18 80 85.6% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
24 Nina Sługocka 68 48 20 80 85% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
25 Dawid Michałek 65.5 46.5 19 80 81.9% Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławie, Sława Rejon 4
26 Anna Mundry 64.5 44.5 20 80 80.6% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
27 Julia Niewiadomska 64.5 45.5 19 80 80.6% Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia, Słubice Rejon 3
28 Magdalena Łącka 63.5 46.5 17 80 79.4% Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin Rejon 5
29 Mateusz Olczak 58.5 38.5 20 80 73.1% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5

wróć do listy publikacji wyników

ESKP, Łukasz Moskaluniec © 2013 - 2019