Wyniki: Język Niemiecki (Szkoła podstawowa) - Rejon 3 - Etap rejonowy
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 2
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Język Niemiecki - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
50
Próg kwalifikujący
42 pkt z 50 pkt (84%)
Zakwalifikowani
4 z 33 (12.1%)
Data publikacji listy
2019-02-14 11:46:33
Przejście
z
Etap rejonowy
do
Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Słubicki, Sulęciński
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Julia
Niewiadomska
45
50
90%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
2
Filip
Pianowski
44
50
88%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
3
Jennifer
Sossong
43
50
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
4
Emanuel
Kotok
42.5
50
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
5
Oliwia
Samulska
41.5
50
83%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
6
Hubert
Kossiński
40.5
50
81%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
7
Julia
Pawlik
39
50
78%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
8
Jeremi
Zgrzywa
36.5
50
73%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
9
Dustin
Kalisch
35.5
50
71%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
10
Paweł
Amborski
33
50
66%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
11
Piotr
Przybylski
32.5
50
65%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
12
Patrycja
Bakan
29
50
58%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Kowalów
Rejon 3
13
Malwina
Olszewska
29
50
58%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
14
Nikola
Kubiak
27.5
50
55%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
15
Jakub
Szawelski
27
50
54%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
16
Konrad
Pastuszak
26
50
52%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
17
Jonatan
Jabłoński
25.5
50
51%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
18
Julia
Kliszczak
25
50
50%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
19
Bartosz
Łyskanowski
25
50
50%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Słubice
Rejon 3
20
Tomasz
Szperka
24
50
48%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
21
Hubert
Trojanowski
23
50
46%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
22
Damian
Penkala
22.5
50
45%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
23
Oliwia
Oleksyn
19.5
50
39%
Szkoła Podstawowa w Kunowicach , Kunowice
Rejon 3
24
Laura
Prończuk
18.5
50
37%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
25
Kinga
Wlaźlak
18
50
36%
Szkoła Podstawowa w Kunowicach , Kunowice
Rejon 3
26
Zuzanna
Szulc
17.5
50
35%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
27
Wiktoria
Jędrzejewska
17
50
34%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
28
Sara
Wieczór
17
50
34%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
29
Martyna
Kaczmarek
16.5
50
33%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
30
Bartosz
Topolski
14.5
50
29%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
31
Magdalena
Pęczkowska
13.5
50
27%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
32
Anna
Cierach
9
50
18%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
33
Maria
Ciesielczyk
nieobecny/a
50
--
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Białkowie , Białków
Rejon 3
wróć do listy publikacji wyników