Wyniki: Język Niemiecki (Szkoła podstawowa) - - Etap szkolny
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 2
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Język Niemiecki - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
100
Próg kwalifikujący
85 pkt z 100 pkt (85%)
Zakwalifikowani
258 z 258 (100%)
Data publikacji listy
2018-12-11 15:37:57
Przejście
z
Etap szkolny
do
Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
całe województwo lubuskie
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Dawid
Michałek
100
100
100%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławie , Sława
Rejon 4
2
Nina
Sługocka
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
3
Magdalena
Łącka
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
4
Anna
Mundry
98
100
98%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
5
Jagoda
Bujko
98
100
98%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
6
Maria
Ciesielczyk
98
100
98%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Białkowie , Białków
Rejon 3
7
Izabela
Szymańska
98
100
98%
Szkoła Podstawowa , Trzebiechów
Rejon 5
8
Damian
Fołtyn
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
9
Kacper
Zych
98
100
98%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
10
Fabian
Gera
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
11
Jonatan
Jabłoński
97
100
97%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
12
Gabriel
Baranowicz
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Międzyrzecz
Rejon 2
13
Mateusz
Olczak
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
14
Filip
Kryszewski
97
100
97%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
15
Milena
Matwiejczuk
97
100
97%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
16
Julia
Sarlińska
97
100
97%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
17
Mateusz
Truszkiewicz
97
100
97%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
18
Vincent
Young
97
100
97%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
19
Patrycja
Urbańska
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
20
Maksymilian
Vorwerk
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
21
Michał
Linowski
97
100
97%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
22
Natalia
Zych
97
100
97%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
23
Anna
Błaszczyk
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
24
Tymoteusz
Bykowski
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
25
Jakub
Liczbiński
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
26
Wiktoria
Rybczyńska
96
100
96%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
27
Kornelia
Matuszczyk
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
28
Anna Janina
Klement
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
29
Kinga
Trela
96
100
96%
Szkoła Podstawowa , Górzyn
Rejon 6
30
Jagoda
Sendziak
96
100
96%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
31
Justyna
Musiał
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
32
Adam
Piznal
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
33
Urszula
Rodobolska
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
34
Alicja
Bartczak
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
35
Jeremi
Zgrzywa
95
100
95%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
36
Oliwia
Frejlich
95
100
95%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
37
Paweł
Amborski
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
38
Milena
Szumlicz
95
100
95%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
39
Karolina
Kruszelnicka
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
40
Barbara
Małek
95
100
95%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
41
Konrad
Stepień
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
42
Julia
Wiśniewska
95
100
95%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
43
Aleksander
Makowicz
95
100
95%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
44
Paulina
Nowacka
95
100
95%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
45
Antonina
Arkit
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
46
Amelia
Daniel
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 16 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
47
Maria Irena
Harmak
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
48
Sylwia Dragana
Ladešić
94
100
94%
Szkoła Podstawowa , Kolsko
Rejon 4
49
Miriam
Jaeger
94
100
94%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
50
Aleks
Rogoziński
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
51
Julian
Metack
94
100
94%
Szkoła Podstawowa w Niedoradzu , Niedoradz
Rejon 4
52
Piotr
Przybylski
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
53
Oliwia
Samulska
94
100
94%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
54
Krystian
Topa
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
55
Agata
Wasielewska
94
100
94%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
56
Steven
Laurent
93.3
100
93.3%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
57
Julia
Borowiak
93
100
93%
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego , Przytoczna
Rejon 2
58
Wiktoria
Gawron
93
100
93%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
59
Marianna
Grabska
93
100
93%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
60
Zuzanna
Horna
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
61
Julia
Niewiadomska
93
100
93%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
62
Konrad
Pastuszak
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
63
Oliwia
Balska
93
100
93%
Szkoła Podstawowa , Górzyn
Rejon 6
64
Konrad
Radzik
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
65
Julia
Sroka
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
66
Kamil
Taborowski
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
67
Dustin
Nowacki
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
68
Damian
Penkala
93
100
93%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
69
Laura
Prończuk
93
100
93%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
70
Julia
Kliszczak
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
71
Aleksandra
Strusińska
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
72
Marcin
Łęcki
93
100
93%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
73
Anna
Ansilewska
92
100
92%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
74
Małgorzata
Jastrzębska
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
75
Kinga
Baer
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
76
Milena
Decowska
92
100
92%
Szkoła Podstawowa w Starym Kurowie im. Czesława Wilińskiego , Stare Kurowo
Rejon 1
77
Fabian
Dułak
92
100
92%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 , Żagań
Rejon 6
78
Karolina
Mikielska
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
79
Matylda
Narbut
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
80
Anastazja
Rogielska
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
81
Lukas
Kaiser
92
100
92%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
82
Alicja
Kurczak
92
100
92%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
83
Dawid
Kopik
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
84
Julia
Pawlik
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
85
Karolina
Mantura
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
86
Julia
Nowak
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
87
Aleksandra
Marciniak
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
88
Wiktoria Oliwia
Spruch
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
89
Jan
Uhlendorf
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
90
Amelia
Moroch
92
100
92%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
91
Oliwia
Mieszkało
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
92
Natalia
Mioduszewska
92
100
92%
Szkoła Podstawowa w Janczewie , Janczewo
Rejon 1
93
Karol
Ulbrich
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
94
Łukasz
Sarnacki
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
95
Jakub
Kraś
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
96
Hubert
Tomaszewicz
91
100
91%
Szkoła Podstawowa , Jasień
Rejon 6
97
Weronika
Kamińska
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
98
Piotr
Maruszczak
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
99
Piotr
Pakirski
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
100
Agnieszka
Praska
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
101
Justyna
Piotrowska
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
102
Bartłomiej
Polechajło
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
103
Klaudia
Głodowicz
91
100
91%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Krzepielowie , Krzepielów
Rejon 4
104
Franciszek
Suchora
91
100
91%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
105
Lena
Kühnemuth
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
106
Michalina
Goch
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
107
Dorian
Chyczewski
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
108
Julia
Drozdowska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
109
Maciej
Gurmiński
90
100
90%
Szkoła Podstawowa , Jasień
Rejon 6
110
Dorota
Kuźnik
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
111
Aleksander
Kolano
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
112
Amelia
Rudiak
90
100
90%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
113
Karolina
Dziadek
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
114
Kamila
Górska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
115
Kacper
Jezierski
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
116
Gabriela
Marczyńska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
117
Hanna
Rodzeń
90
100
90%
Szkoła Podstawowa w Starym Kurowie im. Czesława Wilińskiego , Stare Kurowo
Rejon 1
118
Julia
Rzymanek
90
100
90%
Samorządowa Szkoła Podstawowa , Łagów
Rejon 2
119
Weronika
Kolańska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
120
Rozana Dominika
Spychalska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
121
Dawid
Kromski
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
122
Nikodem
Wenc
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
123
Olgierd
Warsztocki
90
100
90%
Zespół Edukacyjny Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
124
Wiktoria
Jędrzejewska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
125
Martyna
Bobowska
89
100
89%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
126
Maja
Gizicka
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
127
Karol
Cukier
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
128
Jagoda
Kupnicka
89
100
89%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
129
Anna
Drohomirecka
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
130
Paula
Pytel
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
131
Julia
Skrzypek
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
132
Dustin
Kalisch
89
100
89%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
133
Łukasz
Pokornowski
89
100
89%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
134
Tomasz
Szperka
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
135
Kevin
Laurent
88.8
100
88.8%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
136
Julia
Sierpień
88.5
100
88.5%
Szkoła Podstawowa Nowe Czaple , Nowe Czaple
Rejon 6
137
Daniel Jan
Burnagiel
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
138
Karolina
Gleń
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
139
Milena
Gurmińska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa , Wicina
Rejon 6
140
Gabriela
Krasowska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
141
Michał
Möglin
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
142
Konrad
Pelec
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Międzyrzecz
Rejon 2
143
Aleksandra
Stutko
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Międzyrzecz
Rejon 2
144
Aleksandra
Wiatrowska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
145
Oskar Jan
Eckert
88
100
88%
Szkoła Podstawowa im. Bojowników O Polskość Ziemi Kramskiej w Nowym Kramsku , Nowe Kramsko
Rejon 5
146
Kacper
Glonek
88
100
88%
Szkoła Podstawowa , Lipki Wielkie
Rejon 1
147
Filip
Pianowski
88
100
88%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
148
Magdalena
Pęczkowska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
149
Julia
Rudkiewicz
88
100
88%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
150
Bartosz
Topolski
88
100
88%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
151
Kaja
Kozieł
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
152
Aleksander
Klimas
88
100
88%
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu , Otyń
Rejon 4
153
Aurelia
Butkiewicz
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
154
Oliwia
Kozieł
88
100
88%
Samorządowa Szkoła Podstawowa I Oddział Przedszkolny w Sieniawie , Sieniawa
Rejon 2
155
Julia
Merk
88
100
88%
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu , Otyń
Rejon 4
156
Klaudia
Nowacka
88
100
88%
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pszczewie , Pszczew
Rejon 2
157
Daniel
Rojas Perez
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
158
Hanna
Sikora
88
100
88%
Samorządowa Szkoła Podstawowa , Łagów
Rejon 2
159
Amelia
Wilcząb
88
100
88%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
160
Michalina
Wiśniewska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
161
Kewin
Martynowicz
88
100
88%
Szkoła Podstawowa , Górzyn
Rejon 6
162
Piotr
Przychodzeń
88
100
88%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
163
Julia
Borkowska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
164
Jan
Bąkiewicz
87
100
87%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
165
Michalina
Domżalska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
166
Kornelia
Hołubowicz
87
100
87%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
167
Piotr
Antoszewski
87
100
87%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
168
Patrycja
Bakan
87
100
87%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Kowalów
Rejon 3
169
Weronika
Janik
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Międzyrzecz
Rejon 2
170
Filip
Kamyszek
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
171
Klaudia
Krzyśków
87
100
87%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Złotniku , Złotnik
Rejon 6
172
Tamara
Lewandowska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
173
Paweł
Żukowski
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
174
Alicja Urszula
Pastuszak
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
175
Nikola
Trafas
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
176
Zuzanna
Miechowicz
87
100
87%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu , Dąbie
Rejon 5
177
Wiktoria Ewa
Stojanowska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
178
Łukasz
Kwiatkowski
87
100
87%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
179
Jakub
Szymański
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
180
Jan
Suszka
87
100
87%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
181
Dawid
Ławrzyniak
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
182
Nikola
Kubiak
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
183
Oliwia
Koszela
86
100
86%
Szkoła Podstawowa , Jasień
Rejon 6
184
Mikołaj
Kluwak
86
100
86%
Szkoła Podstawowa , Jasień
Rejon 6
185
Maksymilian
Majdański
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
186
Aurelia
Chełmicka
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
187
Emilia
Babska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Konradowie , Konradowo
Rejon 4
188
Olimpia
Bień
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
189
Jakub
Bodnar
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
190
Vanessa
Domaszewicz
86
100
86%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
191
Kamil
Jaszczur
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
192
Malwina
Kubas
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
193
Krystian
Lorych
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
194
Bartosz
Karbowiak
86
100
86%
Szkoła Podstawowa Im.Danuty Siedzikówny "Inki" , Chlebowo
Rejon 5
195
Oliwia
Budziak
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta , Bledzew
Rejon 2
196
Stanisław
Karalus
86
100
86%
Szkoła Podstawowa , Lipki Wielkie
Rejon 1
197
Mateusz
Milto
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
198
Ewa
Morawiec
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
199
Klaudia Katarzyna
Kaczmarek
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
200
Aleksandra
Klisowska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
201
Andrzej
Moroz
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
202
Oliwia
Oleksyn
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Kunowicach , Kunowice
Rejon 3
203
Natalia
Pszeniczna
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
204
Mateusz
Mikulski
86
100
86%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
205
Paweł
Szpalik
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
206
Zuzanna
Szymaniec
86
100
86%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
207
Konrad
Andrys
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Grabicach , Grabice
Rejon 5
208
Kinga
Wlaźlak
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Kunowicach , Kunowice
Rejon 3
209
Bartosz
Łyskanowski
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Słubice
Rejon 3
210
Dominika
Błaszczuk
86
100
86%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
211
Anna
Cierach
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
212
Alicja
Dżumyło
86
100
86%
Szkoła Podstawowa Żarki Wielkie , Żarki Wielkie
Rejon 6
213
Wiktoria
Guszpit
86
100
86%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
214
Małgorzata
Kupińska
86
100
86%
Zespół Edukacyjny Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
215
Mateusz
Adamczyk
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
216
Gracjan
Pysz
86
100
86%
Szkoła Podstawowa , Górzyn
Rejon 6
217
Sara
Wieczór
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
218
Olga
Brzozowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
219
Maciej
Kołodziński
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
220
Tobiasz
Błaszków
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
221
Agata
Greszczuk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Konradowie , Konradowo
Rejon 4
222
Kinga Katarzyna
Grzęda
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
223
Anastazja Ludmiła
Szramska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
224
Gabriel
Rożynek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Drezdenko
Rejon 1
225
Emilia
Szatkowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
226
Wiktoria
Kij
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Konradowie , Konradowo
Rejon 4
227
Maria
Walasek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
228
Bartosz
Falów
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Lipki Wielkie
Rejon 1
229
Maja
Ochej
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
230
Julia
Hadrysiak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
231
Emanuel
Kotok
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
232
Sandra
Aleksandrowicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Czarnowicach , Czarnowice
Rejon 5
233
Wiktoria
Kuczyńska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
234
Julia
Dobrzańska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie , Olbrachtów
Rejon 6
235
Aleksandra
Kotwica
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
236
Wiktoria
Romanowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
237
Matthias
Gericke
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu , Dąbie
Rejon 5
238
Martyna
Kaczmarek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
239
Hubert
Kossiński
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
240
Hubert
Trojanowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
241
Mateusz
Waszkiewicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
242
Kornelia
Zimna
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
243
Jakub
Andrzejewski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie , Olbrachtów
Rejon 6
244
Dawid
Makowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
245
Olaf
Mendaluk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
246
Malwina
Olszewska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
247
Jennifer
Sossong
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
248
Aleksandra
Żurawczyk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
249
Ewelina
Kosmala
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Czarnowicach , Czarnowice
Rejon 5
250
Zuzanna
Majchrzak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
251
Natalia
Kromska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
252
Nikola
Majkut
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Górzyn
Rejon 6
253
Jakub
Szawelski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
254
Mateusz
Witchen
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
255
Zuzanna
Szulc
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
256
Iga
Wyłub
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
257
Adrianna
Ciąder
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku , Drezdenko
Rejon 1
258
Nikola
Ochal
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
wróć do listy publikacji wyników