Wyniki: Język Niemiecki (Szkoła podstawowa) - Rejon 5 - Etap szkolny
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 2
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Język Niemiecki - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
100
Próg kwalifikujący
85 pkt z 100 pkt (85%)
Zakwalifikowani
82 z 82 (100%)
Data publikacji listy
2018-12-11 15:37:57
Przejście
z
Etap szkolny
do
Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Zielonogórski, Krośnieński, Miasto Zielona Góra
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Nina
Sługocka
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
2
Magdalena
Łącka
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
3
Anna
Mundry
98
100
98%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
4
Jagoda
Bujko
98
100
98%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
5
Izabela
Szymańska
98
100
98%
Szkoła Podstawowa , Trzebiechów
Rejon 5
6
Mateusz
Olczak
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
7
Julia
Sarlińska
97
100
97%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
8
Milena
Matwiejczuk
97
100
97%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
9
Mateusz
Truszkiewicz
97
100
97%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
10
Vincent
Young
97
100
97%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
11
Maksymilian
Vorwerk
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
12
Anna
Błaszczyk
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
13
Tymoteusz
Bykowski
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
14
Jakub
Liczbiński
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
15
Alicja
Bartczak
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
16
Adam
Piznal
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
17
Milena
Szumlicz
95
100
95%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
18
Oliwia
Frejlich
95
100
95%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
19
Karolina
Kruszelnicka
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
20
Konrad
Stepień
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
21
Antonina
Arkit
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
22
Maria Irena
Harmak
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
23
Konrad
Radzik
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
24
Marianna
Grabska
93
100
93%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
25
Dustin
Nowacki
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
26
Aleksandra
Strusińska
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
27
Karolina
Mikielska
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
28
Matylda
Narbut
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
29
Anna
Ansilewska
92
100
92%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
30
Kinga
Baer
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
31
Wiktoria Oliwia
Spruch
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
32
Aleksandra
Marciniak
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
33
Julia
Nowak
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
34
Oliwia
Mieszkało
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
35
Jakub
Kraś
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
36
Piotr
Maruszczak
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
37
Agnieszka
Praska
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
38
Weronika
Kamińska
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
39
Lena
Kühnemuth
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
40
Justyna
Piotrowska
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
41
Dorota
Kuźnik
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
42
Gabriela
Marczyńska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
43
Julia
Drozdowska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
44
Amelia
Rudiak
90
100
90%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
45
Kamila
Górska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
46
Rozana Dominika
Spychalska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
47
Dawid
Kromski
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
48
Martyna
Bobowska
89
100
89%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
49
Maja
Gizicka
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
50
Jagoda
Kupnicka
89
100
89%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
51
Daniel Jan
Burnagiel
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
52
Gabriela
Krasowska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
53
Oskar Jan
Eckert
88
100
88%
Szkoła Podstawowa im. Bojowników O Polskość Ziemi Kramskiej w Nowym Kramsku , Nowe Kramsko
Rejon 5
54
Karolina
Gleń
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
55
Daniel
Rojas Perez
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
56
Julia
Rudkiewicz
88
100
88%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
57
Aleksandra
Wiatrowska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
58
Michalina
Wiśniewska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
59
Piotr
Antoszewski
87
100
87%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
60
Jan
Bąkiewicz
87
100
87%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
61
Kornelia
Hołubowicz
87
100
87%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
62
Zuzanna
Miechowicz
87
100
87%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu , Dąbie
Rejon 5
63
Dawid
Ławrzyniak
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
64
Aurelia
Chełmicka
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
65
Zuzanna
Szymaniec
86
100
86%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
66
Olimpia
Bień
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
67
Bartosz
Karbowiak
86
100
86%
Szkoła Podstawowa Im.Danuty Siedzikówny "Inki" , Chlebowo
Rejon 5
68
Mateusz
Milto
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
69
Natalia
Pszeniczna
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
70
Konrad
Andrys
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Grabicach , Grabice
Rejon 5
71
Andrzej
Moroz
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
72
Klaudia Katarzyna
Kaczmarek
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
73
Paweł
Szpalik
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
74
Sandra
Aleksandrowicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Czarnowicach , Czarnowice
Rejon 5
75
Ewelina
Kosmala
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Czarnowicach , Czarnowice
Rejon 5
76
Maciej
Kołodziński
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
77
Kinga Katarzyna
Grzęda
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
78
Zuzanna
Majchrzak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
79
Matthias
Gericke
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu , Dąbie
Rejon 5
80
Natalia
Kromska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
81
Nikola
Ochal
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
82
Dawid
Makowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
wróć do listy publikacji wyników