Wyniki: Język Niemiecki (Szkoła podstawowa) - Rejon 3 - Etap szkolny
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 3
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Język Niemiecki - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
100
Próg kwalifikujący
85 pkt z 100 pkt (85%)
Zakwalifikowani
33 z 33 (100%)
Data publikacji listy
2018-12-11 15:37:57
Przejście
z
Etap szkolny
do
Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Słubicki, Sulęciński
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Maria
Ciesielczyk
98
100
98%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Białkowie , Białków
Rejon 3
2
Jonatan
Jabłoński
97
100
97%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
3
Jeremi
Zgrzywa
95
100
95%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
4
Paweł
Amborski
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
5
Piotr
Przybylski
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
6
Oliwia
Samulska
94
100
94%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
7
Konrad
Pastuszak
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
8
Laura
Prończuk
93
100
93%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
9
Julia
Kliszczak
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
10
Julia
Niewiadomska
93
100
93%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
11
Damian
Penkala
93
100
93%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
12
Julia
Pawlik
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
13
Wiktoria
Jędrzejewska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
14
Dustin
Kalisch
89
100
89%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
15
Tomasz
Szperka
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
16
Filip
Pianowski
88
100
88%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
17
Magdalena
Pęczkowska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
18
Bartosz
Topolski
88
100
88%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
19
Patrycja
Bakan
87
100
87%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Kowalów
Rejon 3
20
Nikola
Kubiak
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
21
Anna
Cierach
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
22
Oliwia
Oleksyn
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Kunowicach , Kunowice
Rejon 3
23
Sara
Wieczór
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
24
Kinga
Wlaźlak
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Kunowicach , Kunowice
Rejon 3
25
Bartosz
Łyskanowski
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Słubice
Rejon 3
26
Martyna
Kaczmarek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
27
Emanuel
Kotok
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
28
Jakub
Szawelski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
29
Jennifer
Sossong
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
30
Hubert
Kossiński
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
31
Malwina
Olszewska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
32
Zuzanna
Szulc
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
33
Hubert
Trojanowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
wróć do listy publikacji wyników