Wyniki: Język Angielski (Gimnazjum) - Rejon 5 - Etap wojewódzki
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 5
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Język Angielski - Gimnazjum
Punkty do zdobycia
60
Próg kwalifikujący
54 pkt z 60 pkt (90%)
Zakwalifikowani
8 z 20 (40%)
Data publikacji listy
2019-03-04 10:30:29
Przejście
z
Etap wojewódzki
do
Finał
Kolor wiersza
Laureat
Kolor wiersza
Finalista
Kolor wiersza
Brak uzyskanego tytułu
Wyniki z rejonów
Zielonogórski, Krośnieński, Miasto Zielona Góra
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
cz. pisemna
cz. ustna
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Natalia
Naso
57
37
20
60
95%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
2
Zuzanna Weronika
Łukasiewicz
57
38
19
60
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
3
Maja
Tkaczyk
56
36
20
60
93.3%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
4
Zofia
Łęcka
55
35
20
60
91.7%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
5
Szymon
Popadiuk
55
36
19
60
91.7%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
6
Łukasz
Zmuda
55
36
19
60
91.7%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
7
Barbara
Gil
54
35
19
60
90%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
8
Maksymilian
Gruszczyński
54
36
18
60
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
9
Wiktoria
Najbert
52
32
20
60
86.7%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
10
Anna
Ratajczak
52
34
18
60
86.7%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
11
Adrian
Rudnicki
52
33
19
60
86.7%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
12
Karolina
Sokołowska
52
35
17
60
86.7%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
13
Marta
Łysiak
51
34
17
60
85%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
14
Jakub
Czekałowski
50
30
20
60
83.3%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
15
Pola
Smolińska
50
32
18
60
83.3%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
16
Krzysztof
Kromski
48
32
16
60
80%
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
17
Weronika
Świderska
48
32
16
60
80%
Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Bolesława Chrobrego w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
18
Zuzanna
Brysz
46
31
15
60
76.7%
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej w Wężyskach , Wężyska
Rejon 5
19
Mateusz
Koleśnikow
45
30
15
60
75%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
20
Jakub Mateusz
Pawłowski
43
23
20
60
71.7%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
wróć do listy publikacji wyników