Wyniki: Język Polski (Szkoła podstawowa) - Rejon 4 - Etap rejonowy
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 2
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Język Polski - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
40
Próg kwalifikujący
34 pkt z 40 pkt (85%)
Zakwalifikowani
9 z 59 (15.3%)
Data publikacji listy
2019-02-22 14:32:25
Przejście
z
Etap rejonowy
do
Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Nowosolski, Wschowski
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Maria
Ziemek
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
2
Eryk
Basikowski
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
3
Matylda
Gierczak
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
4
Natalia
Gotowała
34
40
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku , Siedlisko
Rejon 4
5
Zuzanna
Mischker
34
40
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławie , Sława
Rejon 4
6
Amelia
Monogarow
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kożuchów
Rejon 4
7
Karolina
Romanowicz
34
40
85%
Szkoła Podstawowa , Szlichtyngowa
Rejon 4
8
Martyna
Wiśniewska
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
9
Magdalena
Zagórska
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
10
Bianka
Zegers
31
40
77.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku , Siedlisko
Rejon 4
11
Julia
Krawców
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
12
Oliwia
Noga
30
40
75%
Szkoła Podstawowa , Szlichtyngowa
Rejon 4
13
Paulina
Bahrij
29
40
72.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku , Siedlisko
Rejon 4
14
Maria
Szwarga
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Nowa Sól
Rejon 4
15
Małgorzata
Szymańska
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Nowa Sól
Rejon 4
16
Natalia
Lamentowicz
29
40
72.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego , Kożuchów
Rejon 4
17
Bartosz
Bogdanowicz
28
40
70%
Szkoła Podstawowa , Ciosaniec
Rejon 4
18
Patryk
Szaferski
28
40
70%
Szkoła Podstawowa , Ciosaniec
Rejon 4
19
Daniel
Szulc
28
40
70%
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Lubieszowie , Lubieszów
Rejon 4
20
Martyna
Amrogowicz
28
40
70%
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu , Otyń
Rejon 4
21
Milena
Hauser
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
22
Karolina
Prucnal
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
23
Agata
Szajkiewicz
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Nowa Sól
Rejon 4
24
Karolina
Przyszlakowska
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Nowa Sól
Rejon 4
25
Agata
Buszewska
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
26
Karina
Kaczmarek
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
27
Patryk
Mazur
27
40
67.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławie , Sława
Rejon 4
28
Amelia
Szpatowicz
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa w Jędrzychowicach , Kowalewo
Rejon 4
29
Laura
Komar
26
40
65%
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu , Otyń
Rejon 4
30
Patrycja
Zielińska
26
40
65%
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Lubieszowie , Lubieszów
Rejon 4
31
Dorota
Romanowicz
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa w Starym Strączu , Stare Strącze
Rejon 4
32
Hanna
Aplas
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
33
Natalia
Kasperek
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Bielawach , Bielawy
Rejon 4
34
Mikołaj
Kosmala
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
35
Mikołaj
Sidor
25
40
62.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego , Kożuchów
Rejon 4
36
Agnieszka
Toda
24
40
60%
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Lubieszowie , Lubieszów
Rejon 4
37
Milena
Zwiahel
24
40
60%
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie , Konotop
Rejon 4
38
Zuzanna
Kroczak
24
40
60%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie , Przyborów
Rejon 4
39
Weronika
Ratajczak
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie , Konotop
Rejon 4
40
Alicja
Grela
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Nowa Sól
Rejon 4
41
Patrycja
Prządka
22
40
55%
Szkoła Podstawowa , Ciosaniec
Rejon 4
42
Dominika
Walenczak
22
40
55%
Szkoła Podstawowa , Szlichtyngowa
Rejon 4
43
Wiktoria
Grabska
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
44
Klaudia
Głodowicz
21
40
52.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Krzepielowie , Krzepielów
Rejon 4
45
Wojciech
Nachaj
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa w Siedlnicy , Siedlnica
Rejon 4
46
Paulina
Tomaszewska
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa , Kolsko
Rejon 4
47
Milena
Helwig
20
40
50%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Krzepielowie , Krzepielów
Rejon 4
48
Jessica
Brambor
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa , Kolsko
Rejon 4
49
Kacper
Janecki
19
40
47.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie , Przyborów
Rejon 4
50
Anna
Similak
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa , Szlichtyngowa
Rejon 4
51
Jędrzej
Wasielewski
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa , Szlichtyngowa
Rejon 4
52
Damian
Rojek
18
40
45%
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku , Siedlisko
Rejon 4
53
Maria
Jezior-Pieczyńska
14
40
35%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Nowa Sól
Rejon 4
54
Wiktoria
Marduła
12
40
30%
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Lubieszowie , Lubieszów
Rejon 4
55
Alan
Łuszczak
12
40
30%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Nowa Sól
Rejon 4
56
Kacper
Szmyt
10
40
25%
Szkoła Podstawowa , Ciosaniec
Rejon 4
57
Filip
Donaj
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa , Osowa Sień
Rejon 4
58
Kacper
Napieralski
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa , Ciosaniec
Rejon 4
wróć do listy publikacji wyników