Wyniki: Historia (Gimnazjum) - Rejon 3 - Etap rejonowy
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 5
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Historia - Gimnazjum
Punkty do zdobycia
60
Próg kwalifikujący
51 pkt z 60 pkt (85%)
Zakwalifikowani
2 z 23 (8.7%)
Data publikacji listy
2019-02-06 10:34:25
Przejście
z
Etap rejonowy
do
Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Słubicki, Sulęciński
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Michalina
Grontkowska
52
60
86.7%
Gimnazjum nr 1 , Słubice
Rejon 3
2
Marcin
Chabza
51
60
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
3
Marcel
Kilinkiewicz
49
60
81.7%
Szkoła Podstawowa , Lubniewice
Rejon 3
4
Katarzyna
Jaworska
46
60
76.7%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Kowalów
Rejon 3
5
Szymon
Cieciura
45
60
75%
Szkoła Podstawowa , Lubniewice
Rejon 3
6
Wiktoria
Samulska
44
60
73.3%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
7
Jakub
Kowalczyk
44
60
73.3%
Gimnazjum nr 2 im. Marka Kotańskiego w Słubicach , Słubice
Rejon 3
8
Damian Jacek
Garnis
43
60
71.7%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
9
Michał
Pienio
41
60
68.3%
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim , Ośno Lubuskie
Rejon 3
10
Hubert
Śliwiński
39
60
65%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Kowalów
Rejon 3
11
Wiktoria
Mańka
35
60
58.3%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
12
Bartłomiej
Nowogram
35
60
58.3%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
13
Marcel
Piechocki
35
60
58.3%
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim , Ośno Lubuskie
Rejon 3
14
Antoni
Podruczny
35
60
58.3%
Gimnazjum nr 2 im. Marka Kotańskiego w Słubicach , Słubice
Rejon 3
15
Amelia
Czarnecka
34
60
56.7%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
16
Marek
Miakisz
33
60
55%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
17
Igor
Dankowski
33
60
55%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
18
Barbara
Kuczyńska
33
60
55%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
19
Michał
Drozda
30
60
50%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
20
Weronika
Hetman
25
60
41.7%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
21
Adrian
Świokło
24
60
40%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
22
Mateusz
Czarnecki
22
60
36.7%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
23
Franciszek
Kryk
nieobecny/a
60
--
Publiczne Gimnazjum , Rzepin
Rejon 3
wróć do listy publikacji wyników