Wyniki: Historia (Gimnazjum) - Rejon 2 - Etap rejonowy
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 4
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Historia - Gimnazjum
Punkty do zdobycia
60
Próg kwalifikujący
51 pkt z 60 pkt (85%)
Zakwalifikowani
3 z 20 (15%)
Data publikacji listy
2019-02-06 10:34:25
Przejście
z
Etap rejonowy
do
Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Międzyrzecki, Świebodziński
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Jędrzej
Pacek
56
60
93.3%
Zespół Edukacyjny Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
2
Julia
Pawliszyn
54
60
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
3
Norbert
Tomaszewski
51
60
85%
Publiczne Gimnazjum w Radoszynie , Radoszyn
Rejon 2
4
Emilia
Łukowski
40
60
66.7%
Gimnazjum w Trzcielu , Trzciel
Rejon 2
5
Kacper
Wik
39
60
65%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
6
Jędrzej
Klimaszewski
38
60
63.3%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi , Międzyrzecz
Rejon 2
7
Oliwia
Świątkowska
38
60
63.3%
Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta , Bledzew
Rejon 2
8
Oliwia
Bok
36
60
60%
Szkoła Podstawowa , Zbąszynek
Rejon 2
9
Kasper
Śmigielski
36
60
60%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi , Międzyrzecz
Rejon 2
10
Jakub
Pawlicki
36
60
60%
Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta , Bledzew
Rejon 2
11
Natalia
Grina
34
60
56.7%
Szkoła Podstawowa , Zbąszynek
Rejon 2
12
Piotr
Marczenia
34
60
56.7%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
13
Tobiasz
Ptaśnik
34
60
56.7%
Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta , Bledzew
Rejon 2
14
Olga
Urynowicz
34
60
56.7%
Zespół Edukacyjny Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
15
Kacper
Pepłowski
33
60
55%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
16
Julia
Dajworska
32
60
53.3%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
17
Maria
Cegielska
30
60
50%
Szkoła Podstawowa , Zbąszynek
Rejon 2
18
Damian
Bok
28
60
46.7%
Szkoła Podstawowa , Zbąszynek
Rejon 2
19
Karolina
Buśko
27
60
45%
Szkoła Podstawowa , Zbąszynek
Rejon 2
20
Natalia
Gurdak
nieobecny/a
60
--
Szkoła Podstawowa , Zbąszynek
Rejon 2
wróć do listy publikacji wyników