Wyniki: Historia (Gimnazjum) - Rejon 1 - Etap rejonowy
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 4
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Historia - Gimnazjum
Punkty do zdobycia
60
Próg kwalifikujący
51 pkt z 60 pkt (85%)
Zakwalifikowani
5 z 44 (11.4%)
Data publikacji listy
2019-02-06 10:34:25
Przejście
z
Etap rejonowy
do
Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Gorzowski, Strzelecko-drezdenecki, Miasto Gorzów Wlkp.
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Marcel
Kaczmarczyk
58
60
96.7%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
2
Oliwia
Pszonak
55
60
91.7%
Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego , Zwierzyn
Rejon 1
3
Iga
Tarabuła
53
60
88.3%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
4
Gabriela
Napierała
51
60
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
5
Mateusz
Bronisz
51
60
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
6
Aleksander
Jagiełłowicz
48
60
80%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
7
Tobiasz
Matuszak
48
60
80%
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
8
Hanna
Kucharczyk
47
60
78.3%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
9
Aleksandra
Kaczmarczyk
46
60
76.7%
Publiczne Gimnazjum w Ściechowie , Ściechów
Rejon 1
10
Aleksandra
Witkowska
45
60
75%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
11
Natalia
Łukiewicz
45
60
75%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego , Drezdenko
Rejon 1
12
Wojciech
Dudzik
44
60
73.3%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
13
Aleksander
Prokopowicz
43
60
71.7%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
14
Rozalia
Wachowska
43
60
71.7%
Szkoła Podstawowa , Różanki
Rejon 1
15
Katarzyna
Korzeniowska
42
60
70%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
16
Mateusz
Fąferko
41
60
68.3%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
17
Filip
Baranowski
40
60
66.7%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
18
Alexander
Knobel
40
60
66.7%
Szkoła Podstawowa , Różanki
Rejon 1
19
Oliwer
Studziński
40
60
66.7%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
20
Alicja
Plust
40
60
66.7%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
21
Mateusz
Sztuba
40
60
66.7%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
22
Makary
Sierpiński
40
60
66.7%
Katolickie Gimnazjum św. Tomasza z Akwinu , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
23
Marta
Gintrowska
39
60
65%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
24
Kornelia
Lesiewicz
39
60
65%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
25
Kacper
Drwięga
39
60
65%
Katolickie Gimnazjum św. Tomasza z Akwinu , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
26
Dominik
Filuś
39
60
65%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
27
Michał
Kujawa
38
60
63.3%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
28
Mateusz
Kopeć
37
60
61.7%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
29
Szymon
Zatylny
36
60
60%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
30
Weronika
Kałużna
36
60
60%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
31
Filip
Ogorzałek
36
60
60%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
32
Katarzyna
Szwaluk
31
60
51.7%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
33
Mateusz
Kaftan
31
60
51.7%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
34
Hanna
Lasota
31
60
51.7%
Szkoła Podstawowa w Starym Kurowie im. Czesława Wilińskiego , Stare Kurowo
Rejon 1
35
Samuel
Grabowski
29
60
48.3%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
36
Filip
Dąbrowski
29
60
48.3%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
37
Damian
Matkowski
28
60
46.7%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
38
Wiktoria
Lewińska
23
60
38.3%
Katolickie Gimnazjum św. Tomasza z Akwinu , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
39
Michał
Sala
23
60
38.3%
Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków , Baczyna
Rejon 1
40
Martyna
Mejer
22
60
36.7%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
41
Marek
Kociuba
nieobecny/a
60
--
Katolickie Gimnazjum św. Tomasza z Akwinu , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
42
Miłosz
Myśków
nieobecny/a
60
--
Szkoła Podstawowa , Lipki Wielkie
Rejon 1
43
Robert
Kaczmarek
nieobecny/a
60
--
Szkoła Podstawowa nr 6 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
44
Natalia
Rutkowska
nieobecny/a
60
--
Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków , Baczyna
Rejon 1
wróć do listy publikacji wyników