Wyniki: Język Niemiecki (Gimnazjum) - wszystkie rejony - Etap rejonowy
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 3
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Język Niemiecki - Gimnazjum
Punkty do zdobycia
60
Próg kwalifikujący
47 pkt z 60 pkt (78%)
Zakwalifikowani
10 z 63 (15.9%)
Data publikacji listy
2019-01-18 09:37:03
Przejście
z
Etap rejonowy
do
Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
całe województwo lubuskie
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Hanna
Jędraszewska
54
60
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
2
Maja
Stępień
53
60
88.3%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
3
Maja
Szutta
51
60
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
4
Julia
Drzewoska
49
60
81.7%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
5
Anna
Jacyno
49
60
81.7%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
6
Maximilian
Hinrichs
48
60
80%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
7
Daria
Sznajderowicz
48
60
80%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
8
Natalia
Szewczyk
47
60
78.3%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
9
Christian
Gericke
47
60
78.3%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu , Dąbie
Rejon 5
10
Katarzyna
Barcz
47
60
78.3%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
11
Olivia
Bimek
46
60
76.7%
Szkoła Podstawowa , Zbąszynek
Rejon 2
12
Zuzanna
Firlej
45
60
75%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
13
Paulina
Woźniak
43
60
71.7%
Gimnazjum nr 2 im. Marka Kotańskiego w Słubicach , Słubice
Rejon 3
14
Agata
Arciuch
41
60
68.3%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
15
Aleksandra
Zborowska
41
60
68.3%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
16
Julia
Kaliska
38
60
63.3%
Gimnazjum nr 2 im. Marka Kotańskiego w Słubicach , Słubice
Rejon 3
17
Patrycja
Stępniak
38
60
63.3%
Publiczne Gimnazjum , Rzepin
Rejon 3
18
Julia
Lenard
38
60
63.3%
Publiczne Gimnazjum , Rzepin
Rejon 3
19
Aleksandra
Urban
38
60
63.3%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
20
Zbigniew
Warsztocki
37
60
61.7%
Zespół Edukacyjny Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
21
Martyna
Misztak
36
60
60%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
22
Filip
Czarnuszewicz
36
60
60%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
23
Zuzanna
Brysz
36
60
60%
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej w Wężyskach , Wężyska
Rejon 5
24
Kordian
Fechner
35
60
58.3%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
25
Klaudia
Piechowiak
35
60
58.3%
Publiczne Gimnazjum , Rzepin
Rejon 3
26
Kornelia
Olesiak
35
60
58.3%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
27
Martyna
Wojewódka
35
60
58.3%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
28
Olga
Leszczyńska
33
60
55%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
29
Emilia
Ćwik
33
60
55%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przecławiu , Przecław
Rejon 6
30
Dominik
Filuś
32
60
53.3%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
31
Paulina
Krysiak
32
60
53.3%
Szkoła Podstawowa , Lipki Wielkie
Rejon 1
32
Aleksandra
Wierucka
32
60
53.3%
Gimnazjum im. Jana Pawła II , Czerwieńsk
Rejon 5
33
Alicja
Ciesielska
31
60
51.7%
Gimnazjum nr 2 im. Marka Kotańskiego w Słubicach , Słubice
Rejon 3
34
Kacper
Pepłowski
31
60
51.7%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
35
Małgorzata
Kaniecka
31
60
51.7%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
36
Amelia
Giemza
31
60
51.7%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
37
Jakub
Chrzęściewski
31
60
51.7%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
38
Lidia
Szymańska
31
60
51.7%
Publiczne Gimnazjum , Rzepin
Rejon 3
39
Julia
Frost
31
60
51.7%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
40
Szymon
Skrzypczak
30
60
50%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
41
Jan
Szarłowicz
30
60
50%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
42
Karolina
Komorowska
29
60
48.3%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
43
Daria
Urbanowicz
29
60
48.3%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
44
Nikola
Werwińska
28
60
46.7%
Gimnazjum nr 2 im. Marka Kotańskiego w Słubicach , Słubice
Rejon 3
45
Marius
Trenkwalder
27
60
45%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
46
Kinga
Babij
26
60
43.3%
Publiczne Gimnazjum , Rzepin
Rejon 3
47
Miłosz
Trojanowski
26
60
43.3%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków , Dobiegniew
Rejon 1
48
Katarzyna
Kochańczyk
26
60
43.3%
Szkoła Podstawowa , Bytom Odrzański
Rejon 4
49
Piotr
Żurawski
26
60
43.3%
Szkoła Podstawowa , Lipki Wielkie
Rejon 1
50
Wiktoria
Chopcian
26
60
43.3%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
51
Natanael
Gramont
25
60
41.7%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
52
Paulina
Porębska
25
60
41.7%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
53
Ewelina
Staniów
25
60
41.7%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
54
Jagoda
Urbańska
25
60
41.7%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
55
Wiktoria
Cios
24
60
40%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
56
Sandra
Trela
23
60
38.3%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
57
Zofia
Domagała
23
60
38.3%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
58
Olexandra
Ziborova
23
60
38.3%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
59
Kaja
Tatarska
22
60
36.7%
Gimnazjum nr 2 im. Marka Kotańskiego w Słubicach , Słubice
Rejon 3
60
Paulina
Tyszkiewicz
21
60
35%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
61
Daniel
Czeleń
20
60
33.3%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
62
Katarzyna
Szwaluk
18
60
30%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
63
Franciszek
Kryk
16
60
26.7%
Publiczne Gimnazjum , Rzepin
Rejon 3
wróć do listy publikacji wyników