Wyniki: Język Angielski (Gimnazjum) - wszystkie rejony - Etap rejonowy
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 5
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Język Angielski - Gimnazjum
Punkty do zdobycia
40
Próg kwalifikujący
34 pkt z 40 pkt (85%)
Zakwalifikowani
50 z 238 (21%)
Data publikacji listy
2019-01-18 09:36:51
Przejście
z
Etap rejonowy
do
Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
całe województwo lubuskie
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Piotr
Okunowski
40
40
100%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
2
Anita
Benysek
39
40
97.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
3
Karolina
Sokołowska
39
40
97.5%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
4
Zofia
Łęcka
39
40
97.5%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
5
Aleksander
Wojdyło
38
40
95%
Akademickie Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
6
Zuzanna
Brysz
38
40
95%
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej w Wężyskach , Wężyska
Rejon 5
7
Filip
Banasiak
38
40
95%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
8
Szymon
Popadiuk
38
40
95%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
9
Maksymilian
Wojdyło
38
40
95%
Akademickie Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
10
Mateusz
Kulczyk
37
40
92.5%
Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach , Brody
Rejon 6
11
Wiktoria
Najbert
37
40
92.5%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
12
Anna
Ratajczak
37
40
92.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
13
Agnieszka
Tułacz
37
40
92.5%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków , Dobiegniew
Rejon 1
14
Maja
Tkaczyk
37
40
92.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
15
Paulina
Kaczyńska
37
40
92.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
16
Łukasz
Niziński
37
40
92.5%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
17
Pola
Smolińska
37
40
92.5%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
18
Zuzanna Weronika
Łukasiewicz
37
40
92.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
19
Maja
Stępień
37
40
92.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
20
Łukasz
Zmuda
37
40
92.5%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
21
Tobiasz
Matuszak
36
40
90%
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
22
Wojciech
Mielec
36
40
90%
Gimnazjum nr 1 , Słubice
Rejon 3
23
Natalia
Naso
36
40
90%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
24
Mateusz
Koleśnikow
36
40
90%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
25
Kacper
Janus
35
40
87.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie , Tomaszowo
Rejon 6
26
Roksana
Różańska
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
27
Jacek
Bernaś
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi , Międzyrzecz
Rejon 2
28
Julia
Kaliska
35
40
87.5%
Gimnazjum nr 2 im. Marka Kotańskiego w Słubicach , Słubice
Rejon 3
29
Alexander
Knobel
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa , Różanki
Rejon 1
30
Nikola
Orefice
35
40
87.5%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
31
Jakub Mateusz
Pawłowski
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
32
Alicja
Plust
35
40
87.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
33
Aleksandra
Bona
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
34
Michał
Polański
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
35
Mateusz
Bronisz
34
40
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
36
Jakub
Czekałowski
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
37
Maksymilian
Gruszczyński
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
38
Makary
Sierpiński
34
40
85%
Katolickie Gimnazjum św. Tomasza z Akwinu , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
39
Jakub
Gawroński
34
40
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
40
Barbara
Gil
34
40
85%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
41
Krzysztof
Kromski
34
40
85%
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
42
Samuel
Grabowski
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
43
Aleksander
Giejbo
34
40
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
44
Nikodem
Latuszek
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
45
Adrian
Rudnicki
34
40
85%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
46
Blanka
Szczerbińska
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
47
Dominik
Piątek
34
40
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
48
Wojciech
Żywicki
34
40
85%
Zespół Edukacyjny Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
49
Marta
Łysiak
34
40
85%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
50
Weronika
Świderska
34
40
85%
Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Bolesława Chrobrego w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
51
Jakub
Zarzycki
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
52
Olaf
Bykowski
33
40
82.5%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
53
Hanna
Klincewicz
33
40
82.5%
Gimnazjum nr 2 im. Marka Kotańskiego w Słubicach , Słubice
Rejon 3
54
Laura
Chmiel
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
55
Emilia
Hejduk
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
56
Mieszko
Kalkowski
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
57
Barbara
Kuczyńska
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
58
Franciszek
Moszczuk
33
40
82.5%
Gimnazjum nr 1 , Słubice
Rejon 3
59
Hanna
Olechno
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
60
Jakub
Rosada
33
40
82.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
61
Gabriela
Pietrzak
33
40
82.5%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
62
Michał
Truszkowski
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
63
Dominika
Baziak
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
64
Wanessa
Kozłowska
32
40
80%
Zespół Edukacyjny Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
65
Jagoda
Ziółkowska
32
40
80%
Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo , Bogaczów
Rejon 5
66
Kamila
Arcab
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 16 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
67
Mikołaj
Kawka
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika , Gubin
Rejon 5
68
Kacper
Klóska
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
69
Patryk
Adamczyk
32
40
80%
Publiczne Gimnazjum , Rzepin
Rejon 3
70
Malwina
Olesiak
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
71
Urszula
Sokalska
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
72
Małgorzata
Bukowska
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
73
Amelia
Korbanek
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
74
Karol
Zborowski
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
75
Emilia
Makowska
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
76
Mariola
Nowak
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
77
Marcin
Wieczorek
32
40
80%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
78
Alicja
Staśkiewicz
32
40
80%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
79
Mateusz
Hałupka
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
80
Jakub
Kiklica
31
40
77.5%
Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo , Bogaczów
Rejon 5
81
Wiktoria
Zawodniak
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
82
Damian
Korczowski
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
83
Adrian
Golumski
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
84
Artur
Niedźwiecki
31
40
77.5%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
85
Kacper
Hartman
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
86
Hubert
Krempa
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
87
Jakub
Laurentowski
31
40
77.5%
Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Bolesława Chrobrego w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
88
Dera
Maciej
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
89
Bartosz
Michałowski
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
90
Maria
Mędryk
31
40
77.5%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
91
Oskar
Piekarski
31
40
77.5%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
92
Aleksandra
Gapska
30
40
75%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
93
Karolina
Gdula
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 16 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
94
Szymon
Górka
30
40
75%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
95
Filip
Klimczak
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
96
Krzysztof
Madzia
30
40
75%
Szkoła Podstawowa , Lubniewice
Rejon 3
97
Adrianna
Pieniek
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
98
Alicja
Grzegorczyk
30
40
75%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
99
Aleksandra
Opalińska
30
40
75%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
100
Antoni
Wilk
30
40
75%
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Łęknicy , Łęknica
Rejon 6
101
Maria
Stefanowska
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
102
Kornel
Krzymowski
30
40
75%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
103
Maja
Mazur
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
104
Aleksandra
Sokołowska
30
40
75%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
105
Maja
Zaremba
30
40
75%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
106
Aleksandra
Kalchert
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika , Gubin
Rejon 5
107
Zofia
Domagała
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
108
Anna
Iskra
29
40
72.5%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
109
Anna
Karczewska
29
40
72.5%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
110
Olga
Leszczyńska
29
40
72.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
111
Tamara
Ostrowska
29
40
72.5%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
112
Oktawia
Paron
29
40
72.5%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
113
Katarzyna
Rzepa
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
114
Cezary
Wawrzynkiewicz
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa , Jasień
Rejon 6
115
Bogna
Borusiewicz
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
116
Julia
Drzewoska
28
40
70%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
117
Wojciech
Kaczmarek
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
118
Roksana
Lisiewicz
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
119
Mateusz
Maciaszek
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
120
Magdalena
Mistrzak
28
40
70%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
121
Olga
Urynowicz
28
40
70%
Zespół Edukacyjny Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
122
Wiktor
Garbowicz
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi , Międzyrzecz
Rejon 2
123
Bartłomiej
Olechnowicz
28
40
70%
Katolickie Gimnazjum św. Tomasza z Akwinu , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
124
Stanisław Jan
Krumplewski
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
125
Julia
Dajworska
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
126
Iga
Gizmunt
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
127
Klaudia
Stanecka
28
40
70%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
128
Lena
Maciejewska
28
40
70%
Gimnazjum nr 1 , Słubice
Rejon 3
129
Igor
Wlaźlik
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
130
Dominik
Żegleń
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
131
Jakub
Komasa
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
132
Julia
Bułacz
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
133
Małgorzata
Zacharewicz
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
134
Amelia
Kubiak
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
135
Patrycja
Fijałkowska
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
136
Lidia
Maliszak
27
40
67.5%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
137
Zuzanna
Nowak
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
138
Zuzanna
Plucińska
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
139
Miłosz
Kowalczuk
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
140
Karolina
Wisz
27
40
67.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
141
Amelia
Wojciechowska
26
40
65%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie , Tomaszowo
Rejon 6
142
Jagoda
Basta
26
40
65%
Szkoła Podstawowa , Bytom Odrzański
Rejon 4
143
Wiktoria
Cios
26
40
65%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
144
Julia
Kowalczuk
26
40
65%
Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach , Brody
Rejon 6
145
Nina
Ryszczuk
26
40
65%
Gimnazjum nr 2 im. Marka Kotańskiego w Słubicach , Słubice
Rejon 3
146
Igor
Ossowski
26
40
65%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
147
Mikołaj
Magier
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
148
Jan
Siekierzycki
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
149
Kacper
Drwięga
26
40
65%
Katolickie Gimnazjum św. Tomasza z Akwinu , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
150
Jakub
Wawrzyk
26
40
65%
Publiczne Gimnazjum nr 2 , Żagań
Rejon 6
151
Bartosz
Oleksa
26
40
65%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
152
Anas
Al-Khateeb
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
153
Wiktoria
Orzeł
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
154
Wiktor
Sadowski
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy , Witnica
Rejon 1
155
Dorota Joanna
Ozga
26
40
65%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bobrowicach , Bobrowice
Rejon 5
156
Szymon
Wawrowicz
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
157
Wiktoria
Wojciechowska
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
158
Adam
Fluder
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
159
Olga
Górka
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
160
Jakub
Ratomski
25
40
62.5%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
161
Oliwia Helena
Makuch
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
162
Amelia
Malinowska
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
163
Jerzy
Karolewicz
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
164
Maja
Naumowicz
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
165
Jakub
Schubert
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pszczewie , Pszczew
Rejon 2
166
Karolina
Kazimierczak
25
40
62.5%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
167
Wojciech
Górniewicz
24
40
60%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
168
Oskar
Balcerowski
24
40
60%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
169
Michalina
Gusta
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
170
Michał
Łoś
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
171
Laura
Kremer
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
172
Alicja
Kramer
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
173
Szymon
Kujawa
23
40
57.5%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
174
Patryk
Oksiak
23
40
57.5%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
175
Katarzyna
Pawłowska
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
176
Katarzyna
Teresińska
23
40
57.5%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
177
Daria
Poźniak
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
178
Przemysław
Warszawski
23
40
57.5%
Gimnazjum im. Jana Pawła II , Czerwieńsk
Rejon 5
179
Martyna
Bocheńska
22
40
55%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
180
Julia
Adamska
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
181
Kacper
Galent
22
40
55%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie , Tomaszowo
Rejon 6
182
Jakub
Jarosz
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
183
Bartłomiej
Zimniak
22
40
55%
Gimnazjum nr 2 im. Marka Kotańskiego w Słubicach , Słubice
Rejon 3
184
Martyna
Szewczyk
22
40
55%
Katolickie Gimnazjum św. Tomasza z Akwinu , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
185
Wiktoria
Ziółkowska
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
186
Martyna
Jersz
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
187
Wojciech
Kokolus
21
40
52.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
188
Dawid
Naraziński
21
40
52.5%
Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Bolesława Chrobrego w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
189
Alicja
Mulczyńska
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
190
Karolina
Słowik
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa , Bytom Odrzański
Rejon 4
191
Roksana
Strózik
21
40
52.5%
Gimnazjum Językowe We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
192
Wiktor
Nowak
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi , Międzyrzecz
Rejon 2
193
Gustaw
Pluta
21
40
52.5%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
194
Igor
Szewczuk
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pszczewie , Pszczew
Rejon 2
195
Martyna
Bartczak
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
196
Martyna
Kłujsza
20
40
50%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
197
Igor
Dankowski
20
40
50%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
198
Aleksandra
Pocztarek
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
199
Jakub
Głubisz
20
40
50%
Gimnazjum nr 4 , Zielona Góra
Rejon 5
200
Daniel
Atanasov
19
40
47.5%
Gimnazjum nr 1 , Słubice
Rejon 3
201
Wiktoria
Weselska
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
202
Kinga
Dowjat
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
203
Julia
Gogoc
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
204
Iga
Adamek
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
205
Gabriela
Kołodziejczyk
18
40
45%
Gimnazjum im. Jana Pawła II , Czerwieńsk
Rejon 5
206
Mateusz
Rewers
18
40
45%
Gimnazjum im. Jana Pawła II , Czerwieńsk
Rejon 5
207
Mateusz
Mikołajczak
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
208
Jakub
Napierała
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pszczewie , Pszczew
Rejon 2
209
Natalia
Robak
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Drezdenko
Rejon 1
210
Martyna
Marciniak
17
40
42.5%
Gimnazjum im. Jana Pawła II , Czerwieńsk
Rejon 5
211
Michał
Misztal
16
40
40%
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu , Otyń
Rejon 4
212
Kinga
Kaczmarek
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
213
Tristan
Machaj
16
40
40%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
214
Julia
Masiak
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
215
Julia
Mencweld
16
40
40%
Zespół Edukacyjny Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
216
Amelia
Czarnecka
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
217
Karolina
Szafraniec
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bobrowicach , Bobrowice
Rejon 5
218
Maciej
Szulewa
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
219
Dorian
Kraczka
14
40
35%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
220
Wiktoria
Paczyńska
14
40
35%
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Łęknicy , Łęknica
Rejon 6
221
Maja
Gordzelewska
13
40
32.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
222
Kacper
Martynów
13
40
32.5%
Gimnazjum nr 4 , Zielona Góra
Rejon 5
223
Natalia
Nowicka
11
40
27.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
224
Hubert
Samborski
11
40
27.5%
Gimnazjum nr 4 , Zielona Góra
Rejon 5
225
Tymon
Stryjakiewicz
8
40
20%
Katolickie Gimnazjum św. Tomasza z Akwinu , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
226
Marcel
Górny
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
227
Jakub
Chojak
nieobecny/a
40
--
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
228
Kordian
Krężelok
nieobecny/a
40
--
Gimnazjum nr 4 , Zielona Góra
Rejon 5
229
Zuzanna
Papaj
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa w Wiechlicach , Wiechlice
Rejon 6
230
Natalia
Roskwitalska
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
231
Amelia
Sawicka
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
232
Patrycja
Zabrocka
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
233
Karol
Sałaciński
nieobecny/a
40
--
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
234
Michał
Sikora
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
235
Julia
Tesarczyk
nieobecny/a
40
--
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
236
Agnieszka
Warzywoda
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
237
Julia
Widz
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
238
Krzysztof
Woś
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
wróć do listy publikacji wyników