Wyniki: Biologia (Gimnazjum) - Rejon 5 - Etap rejonowy
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 1
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Biologia - Gimnazjum
Punkty do zdobycia
27
Próg kwalifikujący
22 pkt z 27 pkt (81%)
Zakwalifikowani
9 z 48 (18.8%)
Data publikacji listy
2019-02-06 10:34:32
Przejście
z
Etap rejonowy
do
Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Zielonogórski, Krośnieński, Miasto Zielona Góra
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Anna
Karczewska
27
27
100%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
2
Sławomir
Malik
25
27
92.6%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
3
Adriana
Mowczan
25
27
92.6%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
4
Karolina Helena
Lisowska
23
27
85.2%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
5
Gabriela
Szmid
23
27
85.2%
Gimnazjum nr 2 , Gubin
Rejon 5
6
Anna Maria
Łysak
23
27
85.2%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
7
Małgorzata Anna
Bukowska
22
27
81.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
8
Pola
Smolińska
22
27
81.5%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
9
Weronika
Świderska
22
27
81.5%
Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Bolesława Chrobrego w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
10
Bartosz
Mikulski
21
27
77.8%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
11
Rafał
Lucinkiewicz
21
27
77.8%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
12
Nina
Chomicz
21
27
77.8%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
13
Kaja Magdalena
Czwojda
20
27
74.1%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
14
Jakub Michał
Zbroniec
19
27
70.4%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
15
Jakub
Krystians
19
27
70.4%
Publiczne Gimnazjum , Trzebiechów
Rejon 5
16
Jakub
Opanowski
18
27
66.7%
Gimnazjum nr 2 , Gubin
Rejon 5
17
Natalia
Szczepankiewicz
18
27
66.7%
Gimnazjum nr 2 , Gubin
Rejon 5
18
Emilia
Lokś
18
27
66.7%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
19
Bartosz
Zioła
18
27
66.7%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
20
Zofia
Kasperowicz
18
27
66.7%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
21
Anna
Bemka
18
27
66.7%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
22
Kacper
Klóska
18
27
66.7%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
23
Rozalia Julia
Rogaczewska
17
27
63%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
24
Anna
Kulik
17
27
63%
Gimnazjum nr 2 , Gubin
Rejon 5
25
Kamil Michał
Stępień
17
27
63%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
26
Emanuela
Król
17
27
63%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
27
Wiktoria
Michalska
17
27
63%
Zespół Szkolno - Przedszkolny , Kargowa
Rejon 5
28
Mateusz
Żok
17
27
63%
Zespół Szkolno - Przedszkolny , Kargowa
Rejon 5
29
Maja
Bora
17
27
63%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
30
Maja
Fórmanowicz
16
27
59.3%
Gimnazjum nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Edukacyjnym nr 4 , Drzonków
Rejon 5
31
Joanna
Grzeczkowicz
16
27
59.3%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
32
Paulina
Kurkiewicz
16
27
59.3%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
33
Ada
Kondratowicz
15
27
55.6%
Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika , Bojadła
Rejon 5
34
Wiktoria
Lehmann
14
27
51.9%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
35
Michał
Skalski
14
27
51.9%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
36
Julia
Napieralska
14
27
51.9%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
37
Szymon
Grzybowski
13
27
48.1%
Gimnazjum nr 4 , Zielona Góra
Rejon 5
38
Łukasz
Hrypiński
13
27
48.1%
Społeczne Gimnazjum " Szkoła Myślenia Twórczego " , Zielona Góra
Rejon 5
39
Krzysztof
Kromski
13
27
48.1%
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
40
Mkołaj
Karapka
13
27
48.1%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
41
Michał
Konieczny
13
27
48.1%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
42
Kamila
Mitela
13
27
48.1%
Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika , Bojadła
Rejon 5
43
Ignacy
Czajor
12
27
44.4%
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
44
Szczepan
Sobkowiak
12
27
44.4%
Społeczne Gimnazjum " Szkoła Myślenia Twórczego " , Zielona Góra
Rejon 5
45
Szymon
Górski
8
27
29.6%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
46
Oliwia
Guzielak
8
27
29.6%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
47
Aleksandra
Sławek
8
27
29.6%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
48
Szymon
Turowski
nieobecny/a
27
--
Szkoła Podstawowa w Grabicach , Grabice
Rejon 5
wróć do listy publikacji wyników