Wyniki: Matematyka (Gimnazjum) - Rejon 4 - Etap rejonowy
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 2
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Matematyka - Gimnazjum
Punkty do zdobycia
40
Próg kwalifikujący
34 pkt z 40 pkt (85%)
Zakwalifikowani
3 z 26 (11.5%)
Data publikacji listy
2019-01-14 09:18:02
Przejście
z
Etap rejonowy
do
Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Nowosolski, Wschowski
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Małgorzata
Józefowicz
39
40
97.5%
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu , Otyń
Rejon 4
2
Mikołaj
Zieniewicz
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
3
Filip
Eisler
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
4
Natanael
Gramont
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
5
Anita
Benysek
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
6
Eryk
Litoborski
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
7
Maciej
Romanowicz
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie , Konotop
Rejon 4
8
Alicja
Śliwińska
28
40
70%
Gimnazjum , Nowe Miasteczko
Rejon 4
9
Emilia
Piwowarczyk
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa , Bytom Odrzański
Rejon 4
10
Kacper
Hendzelek
26
40
65%
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie , Konotop
Rejon 4
11
Kacper
Wysoczański
26
40
65%
Gimnazjum , Nowe Miasteczko
Rejon 4
12
Kamil
Kozieł
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
13
Dominika
Hałabura
22
40
55%
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu , Otyń
Rejon 4
14
Julia
Pyżyńska
21
40
52.5%
Gimnazjum , Nowe Miasteczko
Rejon 4
15
Dominika
Osuch
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa , Bytom Odrzański
Rejon 4
16
Jan
Kiraga
20
40
50%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
17
Adam
Husar
20
40
50%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego , Kożuchów
Rejon 4
18
Konrad
Grela
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
19
Oliwia
Tomków
20
40
50%
Gimnazjum , Nowe Miasteczko
Rejon 4
20
Marlena
Jeziorska
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
21
Karol
Nowak
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
22
Zofia
Ciesielska
17
40
42.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
23
Maciej
Gradziuk
17
40
42.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
24
Oliwia
Stremecka
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
25
Szymon
Jokiel
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
26
Jeremiasz Jan
Zięciak
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa , Kolsko
Rejon 4
wróć do listy publikacji wyników