Wyniki: Matematyka (Gimnazjum) - Rejon 1 - Etap rejonowy
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 2
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Matematyka - Gimnazjum
Punkty do zdobycia
40
Próg kwalifikujący
34 pkt z 40 pkt (85%)
Zakwalifikowani
8 z 57 (14%)
Data publikacji listy
2019-01-14 09:18:02
Przejście
z
Etap rejonowy
do
Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Gorzowski, Strzelecko-drezdenecki, Miasto Gorzów Wlkp.
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Zuzanna
Kozłowska
37
40
92.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
2
Adam
Dereń
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
3
Jakub
Czebieniak
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
4
Jeremiasz
Chmielnicki
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
5
Dominik
Piątek
35
40
87.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
6
Zuzanna
Rybok
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
7
Anna
Wicher
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków , Dobiegniew
Rejon 1
8
Patryk
Śniowski
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
9
Marcel
Francuzik
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
10
Marcin
Wieczorek
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
11
Bartosz
Oleksa
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
12
Jakub
Biernat
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
13
Igor
Wlaźlik
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
14
Oliwia
Grzesiak
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
15
Wiktor
Walczak
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
16
Wiktoria
Wuzień
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
17
Jakub
Czechowicz
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
18
Iga
Gizmunt
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
19
Gabriela
Senyszyn
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
20
Kaja
Gizmunt
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
21
Wiktor
Pozarzycki
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
22
Aleksander
Prokopowicz
28
40
70%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
23
Aleksandra
Kaniowska
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
24
Aleksandra
Smolińska
28
40
70%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
25
Michał
Sienkiewicz
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
26
Weronika
Cieśliczka
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
27
Bożena
Kruszakin
26
40
65%
Gimnazjum nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
28
Cyprian
Nawojczyk
26
40
65%
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
29
Hubert
Karpicki
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
30
Jakub
Wieczór
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków , Dobiegniew
Rejon 1
31
Patryk
Żelazkowski
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
32
Makary
Sierpiński
25
40
62.5%
Katolickie Gimnazjum św. Tomasza z Akwinu , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
33
Aleksander
Kiedrowicz
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
34
Filip
Dąbrowski
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
35
Szymon
Skrzypczak
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
36
Miriam
Łakomska
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
37
Wojciech
Kaczmarek
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
38
Paulina
Kaczyńska
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
39
Kacper
Smolarek
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
40
Natalia
Rutkowska
22
40
55%
Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków , Baczyna
Rejon 1
41
Tomasz
Rachmil
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
42
Martyna
Szewczyk
21
40
52.5%
Katolickie Gimnazjum św. Tomasza z Akwinu , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
43
Bernadetta
Urbańska
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Drezdenko
Rejon 1
44
Jakub
Kubarski
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
45
Robert
Kaczmarek
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
46
Paulina
Brzóska
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa w Starym Kurowie im. Czesława Wilińskiego , Stare Kurowo
Rejon 1
47
Natalia
Rega
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
48
Jakub
Lipiński
18
40
45%
Szkoła Podstawowa w Starym Kurowie im. Czesława Wilińskiego , Stare Kurowo
Rejon 1
49
Natalia
Szwinto
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Drezdenko
Rejon 1
50
Maksymilian
Wojdyło
18
40
45%
Akademickie Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
51
Katarzyna
Szwaluk
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
52
Julia
Bułacz
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
53
Weronika
Ciemna
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
54
Julia
Kozak
16
40
40%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
55
Martyna
Rachuba
16
40
40%
Akademickie Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
56
Kacper
Kalinowski
15
40
37.5%
Akademickie Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
57
Weronika
Grochowska
13
40
32.5%
Szkoła Podstawowa w Starym Kurowie im. Czesława Wilińskiego , Stare Kurowo
Rejon 1
wróć do listy publikacji wyników