Wyniki: Matematyka (Gimnazjum) - wszystkie rejony - Etap rejonowy
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 2
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Matematyka - Gimnazjum
Punkty do zdobycia
40
Próg kwalifikujący
34 pkt z 40 pkt (85%)
Zakwalifikowani
50 z 263 (19%)
Data publikacji listy
2019-01-14 09:18:02
Przejście
z
Etap rejonowy
do
Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
całe województwo lubuskie
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Julia
Drzewoska
40
40
100%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
2
Oliwia Helena
Makuch
40
40
100%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
3
Krzysztof
Madzia
39
40
97.5%
Szkoła Podstawowa , Lubniewice
Rejon 3
4
Małgorzata
Józefowicz
39
40
97.5%
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu , Otyń
Rejon 4
5
Kacper
Klóska
39
40
97.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
6
Danuta
Macioszek
39
40
97.5%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
7
Szymon
Słotwiński
39
40
97.5%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
8
Jan
Powęski
38
40
95%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
9
Michał
Piotrowski
38
40
95%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
10
Kacper
Galent
38
40
95%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie , Tomaszowo
Rejon 6
11
Karolina Helena
Lisowska
38
40
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
12
Martyna
Krukowska
38
40
95%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
13
Natalia
Olczyk
38
40
95%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
14
Szymon
Kozłowski
38
40
95%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
15
Aleksandra
Brudna
37
40
92.5%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
16
Wojciech
Górniewicz
37
40
92.5%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
17
Aleksandra
Ślipko
37
40
92.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
18
Wanessa Magdalena
Świerkowska
37
40
92.5%
Publiczne Gimnazjum nr 2 , Żagań
Rejon 6
19
Julia Karolina
Świątek
37
40
92.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
20
Jakub
Chojak
37
40
92.5%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
21
Zuzanna
Kozłowska
37
40
92.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
22
Maciej
Niewiadomski
37
40
92.5%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
23
Daria
Urbanowicz
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
24
Szymon
Cieciura
36
40
90%
Szkoła Podstawowa , Lubniewice
Rejon 3
25
Katarzyna Anna
Pawłowska
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
26
Kacper
Janus
36
40
90%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie , Tomaszowo
Rejon 6
27
Franciszek
Moszczuk
36
40
90%
Gimnazjum nr 1 , Słubice
Rejon 3
28
Cyprian
Jurkowski
36
40
90%
Gimnazjum nr 1 , Słubice
Rejon 3
29
Anna
Karczewska
36
40
90%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
30
Wojciech
Strzelczyk
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
31
Maja
Szutta
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
32
Mikołaj
Zieniewicz
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
33
Jeremiasz
Chmielnicki
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
34
Jakub
Czebieniak
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
35
Adam
Dereń
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
36
Hanna
Kłosińska
35
40
87.5%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
37
Dominik
Piątek
35
40
87.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
38
Zuzanna
Rybok
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
39
Anna
Wicher
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków , Dobiegniew
Rejon 1
40
Nikola
Wieczorek
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
41
Konrad
Łebek
35
40
87.5%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
42
Paweł
Łazar
35
40
87.5%
Samorządowa Szkoła Podstawowa , Łagów
Rejon 2
43
Patryk
Śniowski
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
44
Wojciech
Stachowski
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
45
Błażej
Basaj
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
46
Filip
Eisler
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
47
Mateusz
Leńczuk
34
40
85%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
48
Paweł
Janeczek
34
40
85%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
49
Barbara
Gil
34
40
85%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
50
Marcel
Jóźwiak
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika , Gubin
Rejon 5
51
Marcel
Francuzik
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
52
Patryk
Adamczyk
33
40
82.5%
Publiczne Gimnazjum , Rzepin
Rejon 3
53
Maksymilian Ignacy
Gruszczyński
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
54
Szymon
Kujawa
33
40
82.5%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
55
Damian Stanisław
Kuźnik
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
56
Igor
Rutkowski
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
57
Bartosz
Sobczak
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
58
Maciej
Romanowicz
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie , Konotop
Rejon 4
59
Karol
Staszczuk
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
60
Anita
Benysek
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
61
Maciej
Bębenek
33
40
82.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
62
Marcin
Wieczorek
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
63
Natanael
Gramont
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
64
Zuzanna
Oszmian
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego , Przytoczna
Rejon 2
65
Eryk
Litoborski
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
66
Jagoda
Korzeniowska
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
67
Kaja Magdalena
Czwojda
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
68
Arkadiusz
Dojlido
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
69
Szymon Maciej
Jutrzenka
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
70
Szymon
Grzybowski
32
40
80%
Gimnazjum nr 4 , Zielona Góra
Rejon 5
71
Adrianna
Pieniek
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
72
Wojciech
Świekatowski
32
40
80%
Gimnazjum nr 4 , Zielona Góra
Rejon 5
73
Ignacy
Żywalewski
32
40
80%
Publiczne Gimnazjum , Rzepin
Rejon 3
74
Filip
Banasiak
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
75
Jan
Romanek
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
76
Zuzanna
Brysz
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej w Wężyskach , Wężyska
Rejon 5
77
Jakub
Biernat
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
78
Andrzej
Chełmiński
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
79
Gabriela
Jachacz
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej w Wężyskach , Wężyska
Rejon 5
80
Bartosz
Grzesiak
31
40
77.5%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
81
Jakub Aleksander
Hypki
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
82
Bartosz
Oleksa
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
83
Kornel
Niewiadomski
31
40
77.5%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
84
Igor
Wlaźlik
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
85
Hubert
Brzoska
31
40
77.5%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
86
Lilianna
Paszkowska
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa w Czarnowicach , Czarnowice
Rejon 5
87
Monika
Mondzelewska
31
40
77.5%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
88
Marta
Siminiak
31
40
77.5%
Publiczne Gimnazjum , Rzepin
Rejon 3
89
Aleksander
Wyporski
31
40
77.5%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
90
Jakub
Gyziejewski
30
40
75%
Publiczne Gimnazjum nr 2 , Żagań
Rejon 6
91
Oliwia
Grzesiak
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
92
Oliwia Paulina
Burzyńska
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
93
Magdalena
Dębska
30
40
75%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
94
Wiktoria
Wuzień
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
95
Oliwia
Jaworska
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
96
Nikodem
Gawroński
30
40
75%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
97
Amelia
Korczak
30
40
75%
Gimnazjum nr 1 , Słubice
Rejon 3
98
Jakub
Czechowicz
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
99
Maciej
Bejnarowicz
30
40
75%
Szkoła Podstawowa im. Prof. Władysława Szafera , Lipinki Łużyckie
Rejon 6
100
Jan
Struk
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
101
Mikołaj
Gawryś
30
40
75%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
102
Damian
Golba
30
40
75%
Szkoła Podstawowa im. Prof. Władysława Szafera , Lipinki Łużyckie
Rejon 6
103
Anna
Pokornowska
30
40
75%
Publiczne Gimnazjum , Przewóz
Rejon 6
104
Łukasz
Michniuk
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
105
Maria
Olszowa
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
106
Wiktor
Walczak
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
107
Michał
Mądry
29
40
72.5%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
108
Iga
Gizmunt
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
109
Jakub Aleksander
Jarosz
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
110
Sebastian
Kucia
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
111
Kamil Oskar
Jaszczyszyn
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
112
Anna
Kulik
29
40
72.5%
Gimnazjum nr 2 , Gubin
Rejon 5
113
Gabriela
Senyszyn
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
114
Igor
Szewczuk
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pszczewie , Pszczew
Rejon 2
115
Bartosz
Zioła
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
116
Kaja
Gizmunt
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
117
Piotr
Bąkowski
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
118
Jędrzej
Flisiewicz
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
119
Weronika
Mężyńska
28
40
70%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
120
Emilia
Hejduk
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
121
Aleksandra
Wojciechowska
28
40
70%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
122
Aleksander
Prokopowicz
28
40
70%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
123
Miłosz
Gierczyk
28
40
70%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
124
Aleksandra
Kaniowska
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
125
Filip Paweł
Wielgosz
28
40
70%
Publiczne Gimnazjum nr 2 , Żagań
Rejon 6
126
Alicja
Śliwińska
28
40
70%
Gimnazjum , Nowe Miasteczko
Rejon 4
127
Gustaw
Pluta
28
40
70%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
128
Aleksandra
Smolińska
28
40
70%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
129
Pola
Smolińska
28
40
70%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
130
Olexandra
Ziborova
28
40
70%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
131
Wiktor
Pozarzycki
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
132
Michał
Truszkowski
28
40
70%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
133
Michał
Sienkiewicz
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
134
Filip
Apanasewicz
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
135
Kacper Marcel
Makarowicz
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
136
Jakub
Swatowski
27
40
67.5%
Gimnazjum nr 4 , Zielona Góra
Rejon 5
137
Igor
Dankowski
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
138
Emilia
Piwowarczyk
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa , Bytom Odrzański
Rejon 4
139
Mateusz
Cichoń
27
40
67.5%
Gimnazjum im. Jana Pawła II , Czerwieńsk
Rejon 5
140
Weronika
Cieśliczka
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
141
Alicja
Jędrych
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi , Międzyrzecz
Rejon 2
142
Dawid
Samulak
27
40
67.5%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
143
Aleksandra
Wierucka
27
40
67.5%
Gimnazjum im. Jana Pawła II , Czerwieńsk
Rejon 5
144
Jagoda
Ziółkowska
27
40
67.5%
Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo , Bogaczów
Rejon 5
145
Olga
Podyma
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
146
Alicja
Goler
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
147
Bartłomiej
Nowogram
26
40
65%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
148
Cyprian
Nawojczyk
26
40
65%
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
149
Kamil
Kozieł
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
150
Mikołaj
Perka
26
40
65%
Zespół Edukacyjny Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
151
Jakub
Rój
26
40
65%
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pszczewie , Pszczew
Rejon 2
152
Aleksandra
Traczyk
26
40
65%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
153
Kacper
Hendzelek
26
40
65%
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie , Konotop
Rejon 4
154
Kacper
Wysoczański
26
40
65%
Gimnazjum , Nowe Miasteczko
Rejon 4
155
Bożena
Kruszakin
26
40
65%
Gimnazjum nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
156
Piotr
Turowski
26
40
65%
Szkoła Podstawowa w Czarnowicach , Czarnowice
Rejon 5
157
Martyna
Kiwka
26
40
65%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
158
Hubert
Karpicki
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
159
Patryk
Żelazkowski
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
160
Nikola
Krępa
25
40
62.5%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
161
Amelia
Baraniecka
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa w Czarnowicach , Czarnowice
Rejon 5
162
Weronika
Gawron
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
163
Bartosz Olaf
Sarwa
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
164
Makary
Sierpiński
25
40
62.5%
Katolickie Gimnazjum św. Tomasza z Akwinu , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
165
Fabian
Sobolewski
25
40
62.5%
Gimnazjum nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Edukacyjnym nr 4 , Drzonków
Rejon 5
166
Tamara
Ostrowska
25
40
62.5%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
167
Maciej
Stafiniak
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi , Międzyrzecz
Rejon 2
168
Rafał
Żelazko
25
40
62.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
169
Jakub
Wieczór
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków , Dobiegniew
Rejon 1
170
Aleksander
Kiedrowicz
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
171
Jakub
Kiklica
24
40
60%
Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo , Bogaczów
Rejon 5
172
Karolina Agnieszka
Kwiecińska
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
173
Karolina
Capar
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
174
Julia
Wojciechowska
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
175
Miłosz
Mesjasz
24
40
60%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
176
Filip
Dąbrowski
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
177
Martyna
Klaczak
24
40
60%
Szkoła Podstawowa w Trzebielu , Trzebiel
Rejon 6
178
Szymon
Skrzypczak
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
179
Miriam
Łakomska
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
180
Maja
Fórmanowicz
23
40
57.5%
Gimnazjum nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Edukacyjnym nr 4 , Drzonków
Rejon 5
181
Natalia
Huba
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
182
Wojciech
Kaczmarek
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
183
Paulina
Kaczyńska
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
184
Kacper
Smolarek
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
185
Rafał
Lucinkiewicz
23
40
57.5%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
186
Antoni
Wilk
23
40
57.5%
Gimnazjum w Łęknicy , Łęknica
Rejon 6
187
Łukasz
Zmuda
23
40
57.5%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
188
Wiktoria
Cios
22
40
55%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
189
Natalia
Rutkowska
22
40
55%
Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków , Baczyna
Rejon 1
190
Ewelina
Staniów
22
40
55%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
191
Dominika
Hałabura
22
40
55%
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu , Otyń
Rejon 4
192
Franciszek
Kryk
22
40
55%
Publiczne Gimnazjum , Rzepin
Rejon 3
193
Piotr
Szepke
22
40
55%
Szkoła Podstawowa w Trzebielu , Trzebiel
Rejon 6
194
Wiktoria
Kasperek
21
40
52.5%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
195
Martyna
Kłujsza
21
40
52.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
196
Julia
Pyżyńska
21
40
52.5%
Gimnazjum , Nowe Miasteczko
Rejon 4
197
Gabriela
Kirmiel
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
198
Joanna
Stanula
21
40
52.5%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
199
Michał
Drozda
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
200
Kamelia
Neumann
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu , Dąbie
Rejon 5
201
Dominika
Osuch
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa , Bytom Odrzański
Rejon 4
202
Tomasz
Rachmil
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
203
Martyna
Szewczyk
21
40
52.5%
Katolickie Gimnazjum św. Tomasza z Akwinu , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
204
Anna
Caruk
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
205
Jan
Kiraga
20
40
50%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
206
Robert
Kaczmarek
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
207
Wiktoria
Kowalczuk
20
40
50%
Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach , Brody
Rejon 6
208
Bernadetta
Urbańska
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Drezdenko
Rejon 1
209
Zofia
Dzięcioł
20
40
50%
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Krzeszycach , Krzeszyce
Rejon 3
210
Konrad
Grela
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
211
Julia
Habich
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
212
Adam
Husar
20
40
50%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego , Kożuchów
Rejon 4
213
Jakub
Kubarski
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
214
Oliwia
Tomków
20
40
50%
Gimnazjum , Nowe Miasteczko
Rejon 4
215
Igor
Sikora
20
40
50%
Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Brzeźnicy , Brzeźnica
Rejon 6
216
Maksymilian
Wojas
20
40
50%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
217
Paulina
Brzóska
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa w Starym Kurowie im. Czesława Wilińskiego , Stare Kurowo
Rejon 1
218
Jakub
Jakubik
19
40
47.5%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
219
Natalia
Rega
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
220
Błażej Henryk
Łabędzki
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bobrowicach , Bobrowice
Rejon 5
221
Maria
Miotk
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Krzeszycach , Krzeszyce
Rejon 3
222
Marlena
Jeziorska
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
223
Jakub
Witowski
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
224
Karol
Nowak
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
225
Julia
Kapka
18
40
45%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
226
Natalia
Szwinto
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Drezdenko
Rejon 1
227
Jakub
Lipiński
18
40
45%
Szkoła Podstawowa w Starym Kurowie im. Czesława Wilińskiego , Stare Kurowo
Rejon 1
228
Wojciech
Płoński
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
229
Mateusz
Sobkowiak
18
40
45%
Szkoła Podstawowa im. Prof. Władysława Szafera , Lipinki Łużyckie
Rejon 6
230
Roch
Trzeciak
18
40
45%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
231
Paulina
Szczeszek
18
40
45%
Gimnazjum w Łęknicy , Łęknica
Rejon 6
232
Maksymilian
Wojdyło
18
40
45%
Akademickie Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
233
Zofia
Ciesielska
17
40
42.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
234
Maciej
Gradziuk
17
40
42.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
235
Oliwia
Stremecka
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
236
Patrycja
Wągrowska
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
237
Mikołaj
Bogusz
16
40
40%
Gimnazjum nr 4 , Zielona Góra
Rejon 5
238
Julia
Bułacz
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
239
Filip
Gabarkiewicz
16
40
40%
Zespół Edukacyjny Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
240
Szymon
Jokiel
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
241
Julia
Kozak
16
40
40%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
242
Katarzyna
Szwaluk
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
243
Patryk
Popiół
16
40
40%
Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
244
Dorota
Wanio
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
245
Martyna
Rachuba
16
40
40%
Akademickie Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
246
Weronika
Ciemna
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
247
Dawid
Wiktorski
16
40
40%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bobrowicach , Bobrowice
Rejon 5
248
Hubert
Zdanowicz
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej , Żary
Rejon 6
249
Jeremiasz Jan
Zięciak
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa , Kolsko
Rejon 4
250
Nikola
Kaczyńska
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
251
Zuzanna
Galor
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
252
Patrycja
Gandera
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
253
Kacper
Kalinowski
15
40
37.5%
Akademickie Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
254
Marta
Kasprów
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej , Żary
Rejon 6
255
Klaudia
Biernacka
14
40
35%
Publiczne Gimnazjum , Przewóz
Rejon 6
256
Wiktoria
Lis
14
40
35%
Publiczne Gimnazjum , Przewóz
Rejon 6
257
Weronika
Grochowska
13
40
32.5%
Szkoła Podstawowa w Starym Kurowie im. Czesława Wilińskiego , Stare Kurowo
Rejon 1
258
Martyna
Jersz
13
40
32.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
259
Sara
Rudzis
13
40
32.5%
Gimnazjum Dla Młodzieży im. E. Bojanowskiego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
260
Katarzyna
Sokulska
12
40
30%
Szkoła Podstawowa w Bieniowie , Bieniów
Rejon 6
261
Emilia
Adamska
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach , Brody
Rejon 6
262
Hubert
Kubiszewski
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi , Międzyrzecz
Rejon 2
263
Anna
Kłos
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa w Trzebielu , Trzebiel
Rejon 6
wróć do listy publikacji wyników