Wyniki: Fizyka (Gimnazjum) - Rejon 4 - Etap rejonowy
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 1
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Fizyka - Gimnazjum
Punkty do zdobycia
40
Próg kwalifikujący
31 pkt z 40 pkt (78%)
Zakwalifikowani
2 z 23 (8.7%)
Data publikacji listy
2019-02-06 10:34:29
Przejście
z
Etap rejonowy
do
Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Nowosolski, Wschowski
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Anita
Benysek
37
40
92.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
2
Natalia
Roskwitalska
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
3
Weronika
Grącikowska
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
4
Maciej
Dengusiak
12
40
30%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławie , Sława
Rejon 4
5
Oskar
Kieroński
10
40
25%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
6
Karolina
Zacłona
10
40
25%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
7
Alicja
Śliwińska
8
40
20%
Gimnazjum , Nowe Miasteczko
Rejon 4
8
Hubert
Olczyk
7
40
17.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
9
Karol
Nowak
7
40
17.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
10
Pola
Grochowska
5
40
12.5%
Gimnazjum , Nowe Miasteczko
Rejon 4
11
Małgorzata
Józefowicz
5
40
12.5%
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu , Otyń
Rejon 4
12
Vanessa
Skrężyna
5
40
12.5%
Szkoła Podstawowa , Bytom Odrzański
Rejon 4
13
Natalia
Cyl
3
40
7.5%
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu , Otyń
Rejon 4
14
Jakub
Romanowicz
3
40
7.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 Im.Jana Pawła II We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
15
Maksymilian
Korż
2
40
5%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
16
Krzysztof
Kałuski
1
40
2.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
17
Stanisława
Krężel
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej , Nowe Miasteczko
Rejon 4
18
Maja
Lotka
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej , Nowe Miasteczko
Rejon 4
19
Paulina
Markiewicz
nieobecny/a
40
--
Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławie , Sława
Rejon 4
20
Daniel
Rogulski
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
21
Aleksandra
Stachowiak
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
22
Michał
Filipowicz
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
23
Maja
Mroczek
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
wróć do listy publikacji wyników