Wyniki: Język Polski (Gimnazjum) - Rejon 2 - Etap rejonowy
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 6
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Język Polski - Gimnazjum
Punkty do zdobycia
25
Próg kwalifikujący
22 pkt z 25 pkt (88%)
Zakwalifikowani
4 z 25 (16%)
Data publikacji listy
2019-02-08 10:07:11
Przejście
z
Etap rejonowy
do
Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Międzyrzecki, Świebodziński
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Karolina
Kucharyk
22
25
88%
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego , Przytoczna
Rejon 2
2
Nikola
Wyrzykiewicz
22
25
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi , Międzyrzecz
Rejon 2
3
Aleksandra
Teodorczyk
22
25
88%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
4
Martyna
Wojewódka
22
25
88%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
5
Zuzanna
Gandecka
21
25
84%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi , Międzyrzecz
Rejon 2
6
Wiktoria
Rytwińska
21
25
84%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
7
Bernadeta
Smolec
19
25
76%
Samorządowa Szkoła Podstawowa , Łagów
Rejon 2
8
Oliwia
Świątkowska
19
25
76%
Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta , Bledzew
Rejon 2
9
Natalia
Gurdak
19
25
76%
Szkoła Podstawowa , Zbąszynek
Rejon 2
10
Julia Magdalena
Dajworska
19
25
76%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
11
Iga
Stupkiewicz
19
25
76%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
12
Błażej
Molik
19
25
76%
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pszczewie , Pszczew
Rejon 2
13
Kornelia
Olesiak
19
25
76%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
14
Oktawia
Raczyńska
18
25
72%
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego , Przytoczna
Rejon 2
15
Wiktor
Nowak
18
25
72%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi , Międzyrzecz
Rejon 2
16
Adriana
Walczak
17
25
68%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi , Międzyrzecz
Rejon 2
17
Maja
Macul
17
25
68%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
18
Martyna
Fijałkowska
15
25
60%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
19
Natalia
Buła
15
25
60%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
20
Aleksandra
Czajkowska
15
25
60%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
21
Joanna
Robińska
15
25
60%
Publiczne Gimnazjum w Radoszynie , Radoszyn
Rejon 2
22
Igor
Szewczuk
14
25
56%
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pszczewie , Pszczew
Rejon 2
23
Bogna Anastazja
Utrata
14
25
56%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
24
Maja
Ładyga
11
25
44%
Zespół Edukacyjny Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
25
Piotr
Marczenia
nieobecny/a
25
--
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
wróć do listy publikacji wyników