Wyniki: Matematyka (Szkoła podstawowa) - - Etap szkolny
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 5
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Matematyka - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
100
Próg kwalifikujący
85 pkt z 100 pkt (85%)
Zakwalifikowani
659 z 659 (100%)
Data publikacji listy
2018-12-11 15:38:52
Przejście
z
Etap szkolny
do
Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
całe województwo lubuskie
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Marcelina
Strehl
100
100
100%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
2
Paweł
Alefierowicz
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
3
Kacper
Drzewiecki
100
100
100%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
4
Antonina
Arkit
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
5
Adam
Babirecki
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
6
Daniel
Chamera
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
7
Dominika
Moszczyńska
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
8
Franciszek
Dobrzyński
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
9
Anna
Drapała
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
10
Eliza
Gaczyńska
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
11
Michał
Gas
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
12
Jakub
Kiraga
100
100
100%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
13
Kacper
Jezierski
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
14
Jan
Gromiec
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
15
Nicole
Jarczewska
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
16
Jonatan
Goleniewicz
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
17
Jagoda
Jankowska
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
18
Wiktor
Klój
100
100
100%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
19
Mikołaj
Kaczmarek
100
100
100%
Szkoła Podstawowa , Zbąszynek
Rejon 2
20
Kamil Krzysztof
Samburski
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kożuchów
Rejon 4
21
Łukasz
Sarnacki
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
22
Krystian
Topa
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
23
Chilczuk
Hubert
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
24
Gabriela
Dzieciątkowska
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
25
Julia
Merk
100
100
100%
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu , Otyń
Rejon 4
26
Michalina
Bielecka
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
27
Bartłomiej
Patelka
100
100
100%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
28
Natalia
Gotowała
100
100
100%
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku , Siedlisko
Rejon 4
29
Hanna
Gregorczyk
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
30
Piotr
Kleinrok
100
100
100%
Szkoła Podstawowa , Lipki Wielkie
Rejon 1
31
Maciej
Czekaj
100
100
100%
Szkoła Podstawowa im. Bartłomieja Pitiscusa w Słonem , Słone
Rejon 5
32
Szczepan
Macholak
100
100
100%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
33
Kewin
Kowaleczko
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Drezdenko
Rejon 1
34
Karolina
Mikołajczak
100
100
100%
Szkoła Podstawowa , Staw
Rejon 1
35
Joachim
Murat
100
100
100%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
36
Maria
Buchmiet
100
100
100%
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
37
Zuzanna
Fiedorowicz
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
38
Hubert
Gil
100
100
100%
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
39
Olga
Barwińska
100
100
100%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
40
Gabriela
Majsner
100
100
100%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
41
Weronika
Nowak
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 16 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
42
Julia
Stepnowska
100
100
100%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
43
Adam
Palczyński
100
100
100%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
44
Michał
Urbański
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
45
Julia
Witowska
100
100
100%
Szkoła Podstawowa , Górzyn
Rejon 6
46
Natalia
Kruszakin
100
100
100%
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Krzeszycach , Krzeszyce
Rejon 3
47
Mateusz Marek
Grusznis
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
48
Jędrzej
Irzykiewicz
100
100
100%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
49
Gracjan
Głowania
100
100
100%
Szkoła Podstawowa , Klenica
Rejon 5
50
Michał
Kłębukowski
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
51
Agata
Hausler
100
100
100%
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
52
Wiktor
Jachimczak
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
53
Konrad
Stępień
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
54
Marek
Świerczyński
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
55
Maria Irena
Harmak
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
56
Jakub Konad
Radzik
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
57
Piotr Wojciech
Regeńczuk
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
58
Szymon
Niedziela
100
100
100%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
59
Barbara
Piaszczyńska
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
60
Róża
Trochanowska
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
61
Szymon
Tront
100
100
100%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
62
Mateusz
Wąchalski
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
63
Maciej
Zygmunt
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
64
Maciej
Zgierski
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
65
Kamil
Dzida
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
66
Adrian
Walczak
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
67
Zuzanna
Sroczyńska
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
68
Weronika
Witowska
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
69
Paweł
Wojciechowski
100
100
100%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Mierków
Rejon 6
70
Bartłomiej
Wyskocki
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
71
Tomasz
Miłek
97.14
100
97.1%
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Międzylesiu , Międzylesie
Rejon 2
72
Arkadiusz
Gancewski
97
100
97%
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Radoszynie , Radoszyn
Rejon 2
73
Jagoda Kornelia
Nogajewska
97
100
97%
Szkoła Podstawowa , Kolsko
Rejon 4
74
Maciej
Siwiński
97
100
97%
Szkoła Podstawowa , Lubniewice
Rejon 3
75
Damian
Krechowicz
97
100
97%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
76
Cezary
Zatylny
97
100
97%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Złotniku , Złotnik
Rejon 6
77
Marcel
Błajek
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 16 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
78
Maja
Cieślikowska
96
100
96%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie , Tomaszowo
Rejon 6
79
Michał
Hnatuśko
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
80
Wiktoria
Postek
96
100
96%
Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach , Brody
Rejon 6
81
Amelia
Skóra
96
100
96%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie , Tomaszowo
Rejon 6
82
Ignat
Astrowka
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
83
Jan
Farbotko
96
100
96%
Szkoła Podstawowa , Trzemeszno Lubuskie
Rejon 3
84
Agata
Goryńska
96
100
96%
Szkoła Podstawowa w Boczowie , Boczów
Rejon 3
85
Aleksandra
Kołodziejczyk
96
100
96%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
86
Jakub
Liczbiński
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
87
Barbara
Śliwińska
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
88
Julia
Nowak
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
89
Bartosz
Wacławiak
96
100
96%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
90
Małgorzata
Radzion
96
100
96%
Szkoła Podstawowa , Górzyn
Rejon 6
91
Julia
Sierpień
96
100
96%
Szkoła Podstawowa Nowe Czaple , Nowe Czaple
Rejon 6
92
Kinga
Dudziak
95
100
95%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
93
Franciszek
Kalembkiewicz
95
100
95%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
94
Zuzanna
Sygutowska
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
95
Dorota
Kuźnik
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
96
Patrycja
Barzyk
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
97
Borys
Kuszerski
95
100
95%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
98
Jakub Rafał
Chutko
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
99
Maciej
Piotrowski
95
100
95%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
100
Mateusz
Rurzyński
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
101
Karol
Adamczewski
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
102
Wiktor
Balak
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
103
Michał
Janecki
95
100
95%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
104
Adrianna
Ciąder
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku , Drezdenko
Rejon 1
105
Jakub
Saniuk
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
106
Gabriela
Wołoszyn
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
107
Karolina
Duszkiewicz
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
108
Eryk
Kowalczyk
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego , Witnica
Rejon 1
109
Jakub
Olik
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
110
Amelia
Bagińska
95
100
95%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
111
Jakub
Masny
95
100
95%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
112
Jakub
Czechowski
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
113
Kamila
Nowak
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza , Żary
Rejon 6
114
Aleksandra
Raczewska
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
115
Patryk
Tadla
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
116
Szymon
Wrona
95
100
95%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Chichy
Rejon 6
117
Maciej
Gojżewski
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
118
Karolina
Ignaczak
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
119
Zuzanna
Sikora
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
120
Kacper
Trzosek
95
100
95%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
121
Marcin
Kolasa
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
122
Olaf
Mantorski
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kożuchów
Rejon 4
123
Andrzej
Ryśkiewicz
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
124
Mateusz
Kowalski
95
100
95%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
125
Tomasz
Wandycz
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
126
Bartosz
Przyjemski
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
127
Maria
Kamińska
95
100
95%
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
128
Tomasz
Malinowski
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
129
Szymon
Mikołajewicz
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
130
Sara
Niemiec
95
100
95%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
131
Matylda
Wojewódka
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
132
Karolina
Prucnal
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
133
Hubert
Ponicki
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
134
Karolina
Kinal
95
100
95%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
135
Beniamin
Prałat
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
136
Irena
Śledzińska
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
137
Kacper
Zych
95
100
95%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
138
Bartosz
Łyskanowski
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Słubice
Rejon 3
139
Mateusz
Rudnicki
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Nowa Sól
Rejon 4
140
Zofia
Sawczyn
95
100
95%
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
141
Maria
Martin
95
100
95%
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Krzeszycach , Krzeszyce
Rejon 3
142
Kamil
Buczyński
94
100
94%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
143
Norbert
Brzeziński
94
100
94%
Szkoła Podstawowa , Brójce
Rejon 2
144
Martyna
Aniśkiewicz
94
100
94%
Szkoła Podstawowa w Trzebielu , Trzebiel
Rejon 6
145
Mateusz
Cichy
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
146
Maksym
Jarosz
94
100
94%
Szkoła Podstawowa w Trzebielu , Trzebiel
Rejon 6
147
Zuzanna
Pajor
94
100
94%
Szkoła Podstawowa , Brójce
Rejon 2
148
Zofia
Pihan
94
100
94%
Szkoła Podstawowa , Brójce
Rejon 2
149
Konrad
Rybaczek
94
100
94%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
150
Anna
Szakiel
94
100
94%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
151
Emilia
Szeredega
94
100
94%
Szkoła Podstawowa w Gościeszowicach , Gościeszowice
Rejon 6
152
Szymon
Witkowski
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
153
Jakub
Wróblewicz
94
100
94%
Publiczne Gimnazjum nr 1 w Zespole Szkół im. Emilii Sczanieckiej , Szczaniec
Rejon 2
154
Arkadiusz
Knysak
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
155
Paweł
Amborski
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
156
Aleksandra
Marciniak
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
157
Jan
Siwek
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
158
Maciej
Wiązowski
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
159
Oliwier
Pirko
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
160
Julia
Ludowicz
93
100
93%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
161
Patryk
Skalski
93
100
93%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
162
Zuzanna
Gulgowska
93
100
93%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
163
Konrad
Andrys
93
100
93%
Szkoła Podstawowa w Grabicach , Grabice
Rejon 5
164
Jakub
Baraniecki
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
165
Szymon
Butkiewicz
93
100
93%
Szkoła Podstawowa w Kijach , Kije
Rejon 5
166
Julita
Goryczko
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
167
Bartłomiej
Gruszczyński
93
100
93%
Szkoła Podstawowa w Grabicach , Grabice
Rejon 5
168
Jakub
Prałat
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
169
Adam
Rogała
93
100
93%
Szkoła Podstawowa w Sieniawie Żarskiej , Sieniawa Żarska
Rejon 6
170
Weronika
Czajkowska
93
100
93%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
171
Mikołaj
Zajączkowski
93
100
93%
Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego , Zwierzyn
Rejon 1
172
Aniela
Dylewicz
92
100
92%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie , Tomaszowo
Rejon 6
173
Albert
Borek
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka , Żary
Rejon 6
174
Grzegorz
Popiela
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 16 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
175
Karolina
Tołłoczko
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
176
Mikołaj
Abbas
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
177
Adam
Buchowski
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Bolesława Chrobrego w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
178
Zbigniew
Hałabura
92
100
92%
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu , Otyń
Rejon 4
179
Jakub
Matkowski
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Nowa Sól
Rejon 4
180
Hanna
Runiec
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
181
Malwina
Smarzyńska
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka , Żary
Rejon 6
182
Igor
Adamski
92
100
92%
Szkoła Podstawowa im. Edmunda Bojanowskiego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
183
Wiktor
Grabowski
92
100
92%
Szkoła Podstawowa im. Edmunda Bojanowskiego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
184
Mateusz
Żelasko
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
185
Szymon
Ratajczak
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
186
Konrad
Radzik
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
187
Hanna
Ważna
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
188
Jacek
Wątor
92
100
92%
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie , Konotop
Rejon 4
189
Marta
Jurczak
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
190
Laura
Gieburowska
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
191
Dawid
Koźlik
91
100
91%
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pszczewie , Pszczew
Rejon 2
192
Maja
Papińska
90.48
100
90.5%
Szkoła Podstawowa , Bytom Odrzański
Rejon 4
193
Maciej
Andrzejewski
90
100
90%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
194
Bartosz
Borowiec
90
100
90%
Szkoła Podstawowa , Jasień
Rejon 6
195
Julita
Ganczar
90
100
90%
Szkoła Podstawowa , Jasień
Rejon 6
196
Anna
Gibuła
90
100
90%
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego , Przytoczna
Rejon 2
197
Oliwia
Koszela
90
100
90%
Szkoła Podstawowa , Jasień
Rejon 6
198
Hubert
Potomski
90
100
90%
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego , Przytoczna
Rejon 2
199
Małgorzata
Sulikowska
90
100
90%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
200
Dominik
Kaczmarek
90
100
90%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
201
Jagoda
Kasowska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
202
Oliwia
Kraus
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
203
Jakub
Przytuła
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
204
Katarzyna
Nowicka
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
205
Jakub
Pestka
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
206
Bartosz
Piotrowski
90
100
90%
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego , Przytoczna
Rejon 2
207
Piotr
Szumański
90
100
90%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
208
Amelia
Rudiak
90
100
90%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
209
Karol
Brzeziński
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Międzyrzecz
Rejon 2
210
Alan
Horodyski
90
100
90%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
211
Karolina
Stankiewicz
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
212
Krzysztof
Różycki
90
100
90%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza , Bogdaniec
Rejon 1
213
Marcin
Szymański
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
214
Piotr
Kozak
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
215
Jakub
Pankiewicz
90
100
90%
Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
216
Wiktor
Pohrebny
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
217
Joachim
Tychanycz
90
100
90%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
218
Patryk
Wąsik
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
219
Julia
Leśniewska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
220
Ignacy
Baniowski
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
221
Oskar
Kokoszka
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
222
Tomasz Grzegorz
Blaut
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
223
Hanna Dorota
Holli
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
224
Mateusz
Fraszczyk
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
225
Mikołaj Karol
Lisiecki
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
226
Tymoteusz
Lityński
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
227
Kinga
Grzęda
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
228
Dawid
Frontczak
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
229
Karina
Kaczmarek
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
230
Nikola
Brzozowska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
231
Mateusz
Błażek
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
232
Alicja
Dżumyło
90
100
90%
Szkoła Podstawowa Żarki Wielkie , Żarki Wielkie
Rejon 6
233
Nikdem
Konieczny
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
234
Maksymilian
Konysz
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
235
Karol
Cukier
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
236
Błażej
Kaja
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
237
Szymon
Lubert
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
238
Laura
Fraszewska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
239
Amelia
Kręcisz
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
240
Adam
Węglik
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
241
Joanna
Pękała
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
242
Klaudia
Klisowska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
243
Krzysztof
Cieślik
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
244
Szymon
Korzan
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
245
Natalia
Bubieńczyk
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
246
Wojciech
Bącała
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
247
Natalia
Domarecka
90
100
90%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
248
Weronika
Dudek
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
249
Alicja
Jakowczuk
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku , Drezdenko
Rejon 1
250
Dorian
Balcerzak
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Nowa Sól
Rejon 4
251
Tomasz
Błędowski
90
100
90%
Szkoła Podstawowa im. Pierwszych Osadników , Gozdnica
Rejon 6
252
Karolina
Nowicka
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
253
Karol
Jędrzejewski
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
254
Emanuel
Stoove-Cieślik
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
255
Tomasz
Szymonowicz
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
256
Aleksander
Majewski
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
257
Joanna
Kiławiec
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
258
Amelia
Matkowska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
259
Maja
Pawelec
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
260
David
Tepper
90
100
90%
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza w Maszewie , Maszewo
Rejon 5
261
Alicja
Dziuda
90
100
90%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
262
Agnieszka
Warzywoda
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
263
Maja
Kowalska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
264
Natalia
Kwaśnik
90
100
90%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
265
Bartosz
Snopek
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
266
Michał
Magda
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
267
Kacper
Miszczyk
90
100
90%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
268
Mateusz
Pindel
90
100
90%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków , Dobiegniew
Rejon 1
269
Szymon
Szpak
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
270
Dawid
Chmal
90
100
90%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
271
Błażej
Garbowski
90
100
90%
Szkoła Podstawowa , Lubanice
Rejon 6
272
Grzegorz
Krysa
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
273
Kacper
Lisik
90
100
90%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
274
Blanka
Pałys
90
100
90%
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
275
Mikołaj
Soroko
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
276
Weronika
Raszewska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
277
Hanna
Rudnicka
90
100
90%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
278
Piotr
Świtalski
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
279
Katzrzyna
Wajda
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
280
Damian
Kępik
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
281
Aleksander
Tytus
90
100
90%
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
282
Mateusz
Podkowski
90
100
90%
Szkoła Podstawowa , Osowa Sień
Rejon 4
283
Oskar
Weber
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
284
Paweł
Motyka
90
100
90%
Szkoła Podstawowa w Sieniawie Żarskiej , Sieniawa Żarska
Rejon 6
285
Karolina
Wiśniewska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
286
Jakub
Kościelski
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
287
Kornelia
Świdzińska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
288
Natalia
Grabowska
90
100
90%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
289
Tomasz
Urbaniak
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 12 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
290
Tomasz
Sadowski
90
100
90%
Szkoła Podstawowa Żarki Wielkie , Żarki Wielkie
Rejon 6
291
Małgorzata
Stąpel
90
100
90%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Żagań
Rejon 6
292
Cezary
Włodarczyk
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
293
Kinga
Ziomek
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
294
Katarzyna
Grzejda
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
295
Jakub
Śliwkiewicz
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej , Żary
Rejon 6
296
Elwira
Biel
89
100
89%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
297
Kinga
Chwiedziuk
89
100
89%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Niwicy , Niwica
Rejon 6
298
Marlena
Gołdon
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
299
Zuzanna
Grzymisławska
89
100
89%
Szkoła Podstawowa w Kijach , Kije
Rejon 5
300
Natalia
Golonko
89
100
89%
Szkoła Podstawowa w Gościeszowicach , Gościeszowice
Rejon 6
301
Juliusz
Kujawa
89
100
89%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
302
Maciej
Harbin
89
100
89%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Niwicy , Niwica
Rejon 6
303
Kacper
Klamann
89
100
89%
Szkoła Podstawowa , Nowiny Wielkie
Rejon 1
304
Sergiusz
Makowski
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
305
Marta
Pałys
89
100
89%
Szkoła Podstawowa w Gościeszowicach , Gościeszowice
Rejon 6
306
Marta
Pilipczuk
89
100
89%
Szkoła Podstawowa , Brójce
Rejon 2
307
Piotr
Przybylski
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
308
Oliwia
Jawińska
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
309
Nicola
Smolich
89
100
89%
Szkoła Podstawowa w Gościeszowicach , Gościeszowice
Rejon 6
310
Izabela
Rosa
89
100
89%
Szkoła Podstawowa w Gościeszowicach , Gościeszowice
Rejon 6
311
Weronika
Wałukiewicz
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
312
Kamil
Wierzbicki
89
100
89%
Szkoła Podstawowa w Ogardach , Ogardy
Rejon 1
313
Łukasz
Zięba
89
100
89%
Szkoła Podstawowa , Nowiny Wielkie
Rejon 1
314
Jakub
Kramarzewski
88
100
88%
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim , Ośno Lubuskie
Rejon 3
315
Hanna
Babiak
88
100
88%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierza Polskiego , Wędrzyn
Rejon 3
316
Wiktor
Cichy
88
100
88%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierza Polskiego , Wędrzyn
Rejon 3
317
Eryk
Matulewicz
88
100
88%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierza Polskiego , Wędrzyn
Rejon 3
318
Maciej
Drzygała
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
319
Eliza
Kaźmierczak
88
100
88%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie , Tomaszowo
Rejon 6
320
Klaudiusz
Dankowski
88
100
88%
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej w Wężyskach , Wężyska
Rejon 5
321
Kacper
Iwachów
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
322
Aleksandra
Judek
88
100
88%
Szkoła Podstawowa w Jenińcu , Jeniniec
Rejon 1
323
Wiktor
Ząbek
88
100
88%
Szkoła Podstawowa 25 , Zielona Góra
Rejon 5
324
Malwina
Kołodziej
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
325
Kamila
Krupa
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Bolesława Chrobrego w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
326
Wiktoria
Krupko
88
100
88%
Szkoła Podstawowa w Cigacicach , Cigacice
Rejon 5
327
Kacper
Kubiak
88
100
88%
Szkoła Podstawowa w Jenińcu , Jeniniec
Rejon 1
328
Jan
Pietrzak
88
100
88%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierza Polskiego , Wędrzyn
Rejon 3
329
Marcin
Lembicz
88
100
88%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II , Żagań
Rejon 6
330
Anna
Kuśmierczyk
88
100
88%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
331
Maja
Lotka
88
100
88%
Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej , Nowe Miasteczko
Rejon 4
332
Piotr
Ludowicz
88
100
88%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II , Żagań
Rejon 6
333
Zuzanna
Lubańska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa w Trzebielu , Trzebiel
Rejon 6
334
Aleksandra
Markowska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
335
Julia
Bobkiewicz
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
336
Julia Małgorzata
Jabłońska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Bolesława Chrobrego w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
337
Agata
Morgiel
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
338
Joanna
Moc
88
100
88%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
339
Paweł
Szkwir
88
100
88%
Szkoła Podstawowa w Witoszynie , Witoszyn
Rejon 6
340
Julia
Popiel
88
100
88%
Szkoła Podstawowa w Jenińcu , Jeniniec
Rejon 1
341
Robert
Juralewicz
88
100
88%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
342
Kamil
Radziewicz
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
343
Katarzyna
Oleksy
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
344
Jakub
Sarańczak
88
100
88%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie , Tomaszowo
Rejon 6
345
Szymon
Sałęga
88
100
88%
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Łęknicy , Łęknica
Rejon 6
346
Jakub
Raźniewski
88
100
88%
Szkoła Podstawowa im. Prof. Władysława Szafera , Lipinki Łużyckie
Rejon 6
347
Aleksandra
Rzepecka
88
100
88%
Szkoła Podstawowa w Jenińcu , Jeniniec
Rejon 1
348
Dymitr
Łazdowski
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
349
Kacper
Łotocki
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka , Żary
Rejon 6
350
Franciszek
Kujawski
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
351
Julia
Sokołowska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa Nowe Czaple , Nowe Czaple
Rejon 6
352
Nina
Sługocka
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
353
Grzegorz
Tadys
88
100
88%
Szkoła Podstawowa w Boczowie , Boczów
Rejon 3
354
Julia
Stefańska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
355
Filip
Wyszyński
88
100
88%
Szkoła Podstawowa w Cigacicach , Cigacice
Rejon 5
356
Daniel
Śniadecki
88
100
88%
Szkoła Podstawowa w Bieniowie , Bieniów
Rejon 6
357
Julia
Świątek
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
358
Kornelia
Bartoszewicz
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
359
Emilia
Mijas
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
360
Mikołaj
Rawski
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
361
Aleksander
Będkowski
87
100
87%
Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach , Brody
Rejon 6
362
Anna
Błaszczyk
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
363
Mateusz
Olczak
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
364
Maria
Cyran
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
365
Hanna
Gnyp
87
100
87%
Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach , Brody
Rejon 6
366
Kalista
Gargalis
87
100
87%
Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach , Brody
Rejon 6
367
Filip
Rodziewicz
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
368
Filip
Sanowski
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
369
Martyna
Stachowska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
370
Inga
Grabska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
371
Małgorzata
Rumianowska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
372
Kacper
Maziarz
87
100
87%
Szkoła Podstawowa w Wiechlicach , Wiechlice
Rejon 6
373
Zofia
Gembara
87
100
87%
Szkoła Podstawowa w Wiechlicach , Wiechlice
Rejon 6
374
Dawid
Gawron
87
100
87%
Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach , Brody
Rejon 6
375
Aleksander
Staszewski
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
376
Paweł
Hirsch
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
377
Emilia
Kuzajewska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa , Lubniewice
Rejon 3
378
Konrad
Kowalczuk
87
100
87%
Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach , Brody
Rejon 6
379
Jan
Stępień
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
380
Szymon
Stępień
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
381
Patrycja
Sekuła
87
100
87%
Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo , Bogaczów
Rejon 5
382
Maciej
Uberna
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
383
Paulina
Tomaszewska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa , Kolsko
Rejon 4
384
Kacper
Tyrka
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
385
Aurelia
Szperlik
87
100
87%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego , Kożuchów
Rejon 4
386
Jakub
Szyszko
87
100
87%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
387
Mikołaj
Tomaszewicz
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
388
Aurelia
Długokęcka
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
389
Adam
Kołodyński
87
100
87%
Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego , Zwierzyn
Rejon 1
390
Julia
Wlazło
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
391
Roksana
Zagórna
87
100
87%
Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy , Radnica
Rejon 5
392
Maciej
Dalkowski
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Mirostowicach Dolnych , Mirostowice Dolne
Rejon 6
393
Bartosz
Działkowski
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kożuchów
Rejon 4
394
Jan
Byczkowski
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
395
Emilia
Fularz
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
396
Piotr
Dalik
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
397
Weronika
Flaga
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Grabiku , Grabik
Rejon 6
398
Bartosz
Marcela
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
399
Anastazja
Maryniak
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
400
Patryk
Krupa
86
100
86%
Szkoła Podstawowa , Staw
Rejon 1
401
Jakub
Kisielewicz
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Grabiku , Grabik
Rejon 6
402
Maria
Jurek
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
403
Tomasz
Bielawski
86
100
86%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
404
Szymon
Brodziak
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Trzcielu , Trzciel
Rejon 2
405
Krzysztof
Dąbrowski
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie , Olbrachtów
Rejon 6
406
Kamil
Jaszczur
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
407
Marta
Kucharska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Kosieczynie , Kosieczyn
Rejon 2
408
Łukasz
Maciejewski
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Kosieczynie , Kosieczyn
Rejon 2
409
Iwo
Suszczewicz
86
100
86%
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon" , Zielona Góra
Rejon 5
410
Julia
Mocydlarz
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie , Olbrachtów
Rejon 6
411
Anna
Dziadkiewicz
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
412
Mateusz
Krysa
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego , Drezdenko
Rejon 1
413
Zuzanna Jadwiga
Marczak
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
414
Oliwia
Matuszak
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Siecieborzycach , Siecieborzyce
Rejon 6
415
Sebastian
Obliński
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
416
Julia
Staśkiewicz
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
417
Błażej
Kuliszak
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Siedlnicy , Siedlnica
Rejon 4
418
Bartosz
Pietrzak
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
419
Aleksandra
Wolna
86
100
86%
Szkoła Podstawowa , Staw
Rejon 1
420
Dagmara
Ziarkowska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
421
Małgorzata
Pietrzyk
86
100
86%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Mierków
Rejon 6
422
Milena
Helwig
86
100
86%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Krzepielowie , Krzepielów
Rejon 4
423
Justyna
Sikorska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Długiem , Długie
Rejon 6
424
Julia
Szocińska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
425
Kamil
Nowacki
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Sieniawie Żarskiej , Sieniawa Żarska
Rejon 6
426
Dominik
Sołtysiak
86
100
86%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
427
Cyprian
Górczewski
86
100
86%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Ołoboku , Ołobok
Rejon 2
428
Malwina
Sudejko
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie , Olbrachtów
Rejon 6
429
Zuzanna
Twardowska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
430
Wiktoria
Wasilewska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie , Olbrachtów
Rejon 6
431
Hubert
Rusin
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Trzebielu , Trzebiel
Rejon 6
432
Joel
Achremczyk
85.71
100
85.7%
Szkoła Podstawowa , Bytom Odrzański
Rejon 4
433
Weronika
Mamzer
85.71
100
85.7%
Szkoła Podstawowa , Bytom Odrzański
Rejon 4
434
Karol
Biernat
85.71
100
85.7%
Szkoła Podstawowa , Bytom Odrzański
Rejon 4
435
Emilia
Glińska
85.71
100
85.7%
Szkoła Podstawowa , Bytom Odrzański
Rejon 4
436
Wojciech
Niżnikowski
85.71
100
85.7%
Szkoła Podstawowa , Bytom Odrzański
Rejon 4
437
Dagmara
Serwa
85.71
100
85.7%
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Międzylesiu , Międzylesie
Rejon 2
438
Anna
Ansilewska
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
439
Bartosz
Bieganowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
440
Wiktor
Bocheński
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
441
Jakub
Bisak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
442
Kinga
Baer
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
443
Dominika
Krzyżanowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
444
Kornelia
Kostecka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
445
Gabriel
Baranowicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Międzyrzecz
Rejon 2
446
Daniel
Bryszkowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
447
Wiktoria Julia
Burczyńska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
448
Natan
Cichowicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
449
Martyna
Bocheńska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
450
Dominika Julia
Cieślik
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
451
Olgierd
Chrostek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 10 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
452
Jakub
Duda
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
453
Jan
Cichy
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
454
Wiktoria
Fedro
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
455
Karina
Foryś
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
456
Oliwia
Grzegorzewska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
457
Julia
Grzywacz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
458
Olaf
Bakalarz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
459
Błażej
Czerniachowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
460
Laura
Chomont
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
461
Jakub
Bodnar
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
462
Magdalena
Chandy
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
463
Ziemowit
Demut-Wachocki
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
464
Julia
Dudek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
465
Julia
Glapa
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
466
Patryk
Grzyb
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
467
Monika
Juszczak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
468
Antoni
Józefowicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
469
Kacper
Kisiński
85
100
85%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
470
Izabela
Kimaczyńska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
471
Krystian
Cichewicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza , Żary
Rejon 6
472
Michał
Bury
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
473
Filip
Ciszewski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
474
Piotr
Baszyński
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
475
Szymon
Fliegner
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
476
Piotr
Becela
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
477
Oskar
Goluda
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
478
Kornelia
Grzelczak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
479
Jędrzej
Górawski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Zbąszynek
Rejon 2
480
Krystian
Janicki
85
100
85%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
481
Adam
Drozdowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
482
Zuzanna
Ganczar
85
100
85%
Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo , Bogaczów
Rejon 5
483
Norbert
Kokoszka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
484
Łukasz
Karolak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
485
Wiktoria
Judasz
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Kowalów
Rejon 3
486
Mateusz
Chudy
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Małomicach , Małomice
Rejon 6
487
Alicja
Hajdasz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu , Dąbie
Rejon 5
488
Lidia
Janusz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
489
Jan
Klinowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
490
Aleksandra
Klisowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
491
Oliver
Kolander`
85
100
85%
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
492
Julia
Kluczycka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
493
Julia
Kuśmierek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
494
Bartosz
Bębenek
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
495
Filip
Kowalik
85
100
85%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
496
Bronisław
Ciasnocha
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
497
Julia
Erdman
85
100
85%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
498
Agata
Asztemborska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
499
Oskar
Cywiński
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
500
Filip
Kasprzak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Międzyrzecz
Rejon 2
501
Patryk
Kosmalski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
502
Oliwia
Czajka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
503
Claudia
Michalska
85
100
85%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
504
Bartosz
Michalski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
505
Bartłomiej
Raszpla
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
506
Dorota
Mikołajewska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
507
Agata
Świątek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
508
Hubert
Gradzik
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
509
Michał
Koziorowicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
510
Ewa Marta
Majchrowicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
511
Michał
Michalski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
512
Nikola
Jaster
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Krzeszycach , Krzeszyce
Rejon 3
513
Zofia
Karpowicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
514
Igor
Naus
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
515
Maria
Dębska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków , Baczyna
Rejon 1
516
Kinga
Pecyna
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
517
Krzysztof
Pok
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
518
Mikołaj
Wawrzynowicz
85
100
85%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
519
Jakub
Landzwojczak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
520
Kaja
Kowalska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
521
Danuta
Kędzierska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
522
Julia
Miśta
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
523
Mikołaj
Pacyna
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
524
Rozalia
Pukacka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
525
Julia
Rosiak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego , Witnica
Rejon 1
526
Jakub
Soczewa
85
100
85%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
527
Katarzyna
Szwarc
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
528
Dominika
Wagner
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
529
Lena
Wielgosz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
530
Mikołaj
Wąsowicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Łęknicy , Łęknica
Rejon 6
531
Martyna
Wiśniewska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
532
Bartłomiej
Stefański
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 10 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
533
Magdalena
Kupińska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
534
Wiktoria
Romanowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
535
Michał
Gondek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
536
Maksymilian
Majdański
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
537
Patryk
Adamczuk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
538
Maciej
Paluta
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
539
Jakub
Kruk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
540
Bartosz
Modrzyk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
541
Wiktoria
Podkościelna
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza w Maszewie , Maszewo
Rejon 5
542
Julia
Zelek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza w Maszewie , Maszewo
Rejon 5
543
Laura
Lehmann
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
544
Aleksander
Kolano
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
545
Piotr
Stachurski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
546
Zuzanna
Bilewicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
547
Alicja
Puchalska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
548
Filip
Kamyszek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
549
Uliana
Mironowa
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
550
Mateusz
Wziętek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
551
Adam
Zienkowicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Zbąszynek
Rejon 2
552
Kacper
Bolanowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
553
Julia
Kurowiak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
554
Marcel
Glapa
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
555
Krzysztof
Grabas
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
556
Michał
Kowalczyk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
557
Cristian
Sydor
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. M.Konopnickiej w Gościkowie , Gościkowo
Rejon 2
558
Adrian
Poklepa
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
559
Kamil
Tatur
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku , Drezdenko
Rejon 1
560
Simon
Tepper
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza w Maszewie , Maszewo
Rejon 5
561
Igor
Lisowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
562
Bartosz
Lemańczyk
85
100
85%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Sosnach , Witnica
Rejon 1
563
Mateusz
Stefański
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza , Żary
Rejon 6
564
Patryk
Kuraś
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
565
Monika
Łuczak
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Smardzewie , Smardzewo
Rejon 2
566
Gracjan
Sznajdrowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
567
Michał
Witko
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
568
Marta
Machnicka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
569
Emilia
Mazurkiewicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
570
Alina
Czerniejewska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Wichowie , Wichów
Rejon 6
571
Patryk
Mazur
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławie , Sława
Rejon 4
572
Joanna
Michalewska
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
573
Szymon Piotr
Markowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
574
Magdalena
Najda
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
575
Zuzanna
Nowacka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
576
Igor
Dębski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
577
Michał
Furtak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Miodnicy , Miodnica
Rejon 6
578
Piotr
Maćków
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
579
Julia
Nowak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Pierwszych Osadników , Gozdnica
Rejon 6
580
Natalia
Nowicka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
581
Marcel
Obara
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
582
Jakub
Cimander
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
583
Dominik
Michałowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Wawrowie , Wawrów
Rejon 1
584
Zuzanna
Guścin
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
585
Marceli
Gabrusiewicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
586
Paulina
Olejnik
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Grabicach , Grabice
Rejon 5
587
Maria Julia
Sierachan
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
588
Mateusz
Oliniak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
589
Martyna
Radzikowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
590
Tymoteusz
Widenka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
591
Magdalena
Węgrzyn
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
592
Aleksandra
Wiatrowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
593
Tamara
Osman
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
594
Barbara
Dreger
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
595
Igor
Karwan
85
100
85%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
596
Grzegorz
Woźniak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
597
Konrad
Pudełko
85
100
85%
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
598
Dawid
Bębenek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
599
Aleksander
Makowicz
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
600
Paulina
Suchecka
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
601
Wiktor
Brandt
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
602
Gracjan
Skrzypczak
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
603
Magdalena
Terlikowska
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
604
Piotr
Maćków
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
605
Dominika
Partyka
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
606
Jan
Suszka
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
607
Maciej
Świć
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Nowa Sól
Rejon 4
608
Jakub
Picho
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Krzeszycach , Krzeszyce
Rejon 3
609
Julia
Całuch
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza , Bogdaniec
Rejon 1
610
Natalia
Pykało
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
611
Dawid
Dziak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Wichowie , Wichów
Rejon 6
612
Amelia
Frąckiewicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
613
Weronika
Janiszewska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
614
Karolina
Piela
85
100
85%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
615
Łukasz
Przygoński
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
616
Jakub
Smyrak
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
617
Kinga
Rybiałek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
618
Alicja
Andruszko
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza , Bogdaniec
Rejon 1
619
Kacper
Majewski
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie , Przyborów
Rejon 4
620
Karolina
Sadowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
621
Paulina
Orchowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza , Bogdaniec
Rejon 1
622
Anna
Rogalska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
623
Łukasz
Pokornowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
624
Paweł
Stankiewicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
625
Mateusz
Szpakowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
626
Natalia
Sobkowiak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
627
Jan Jerzy
Szymański
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
628
Jagoda
Tomaszek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
629
Mariusz
Nadolny
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej , Żary
Rejon 6
630
Michał
Senator
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Niedoradzu , Niedoradz
Rejon 4
631
Mikołaj
Pacholski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
632
Ada
Papis
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
633
Filip
Rogoziński
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza , Bogdaniec
Rejon 1
634
Martyna
Sosnowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
635
Olimpia
Tuszyńska
85
100
85%
Zespół Edukacyjny Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
636
Przemysław
Nowak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
637
Klaudia
Pierzecka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
638
Tymoteusz
Szukała
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
639
Leon
Wasilewski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa 25 , Zielona Góra
Rejon 5
640
Karolina
Stusinska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Górzyn
Rejon 6
641
Anna
Jopek
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 , Żagań
Rejon 6
642
Małgorzata
Fajger
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 , Żagań
Rejon 6
643
Amelia
Karpińska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej , Żary
Rejon 6
644
Maksymilian
Kazoń
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
645
Emila
Koral
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 , Żagań
Rejon 6
646
Paweł
Moliński
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej , Żary
Rejon 6
647
Mikołaj
Turek
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 , Żagań
Rejon 6
648
Aleksander
Ulatowski
85
100
85%
Zespół Edukacyjny Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
649
Roksana
Łobodziec
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
650
Franciszek
Łukowski
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
651
Barbara
Wróbel
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
652
Krzysztof
Walasek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
653
Karolina
Łoń
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
654
Dawid
Kromski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
655
Paweł
Wołczek
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 , Żagań
Rejon 6
656
Julia
Pietrołaj
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
657
Nikodem
Wenc
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
658
Maciej
Pietrzak
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie , Przyborów
Rejon 4
659
Szymon
Wełna
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka , Żary
Rejon 6
wróć do listy publikacji wyników