Wyniki: Język Polski (Szkoła podstawowa) - - Etap szkolny
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 6
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Język Polski - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
100
Próg kwalifikujący
85 pkt z 100 pkt (85%)
Zakwalifikowani
808 z 808 (100%)
Data publikacji listy
2018-12-11 15:39:05
Przejście
z
Etap szkolny
do
Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
całe województwo lubuskie
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Zofia
Gembara
100
100
100%
Szkoła Podstawowa w Wiechlicach , Wiechlice
Rejon 6
2
Kalina
Tkacz
100
100
100%
Szkoła Podstawowa w Wiechlicach , Wiechlice
Rejon 6
3
Daniel
Nowak
100
100
100%
Szkoła Podstawowa w Wiechlicach , Wiechlice
Rejon 6
4
Mateusz
Rurzyński
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
5
Maria
Martin
100
100
100%
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Krzeszycach , Krzeszyce
Rejon 3
6
Julia
Szenwald
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
7
Zuzanna
Twardowska
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
8
Julia
Żurakowska
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
9
Nadzieja
Krawiec
98
100
98%
Szkoła Podstawowa w Małomicach , Małomice
Rejon 6
10
Julia
Leśniewska
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
11
Paulina
Bahrij
98
100
98%
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku , Siedlisko
Rejon 4
12
Julia
Rosiak
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego , Witnica
Rejon 1
13
Weronika
Grzejdziak
97.5
100
97.5%
Szkoła Podstawowa w Wiechlicach , Wiechlice
Rejon 6
14
Nadia
Rybczyńska
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
15
Otylia Anna
Czapracka
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
16
Weronika
Dudek
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
17
Dorota
Kuźnik
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
18
Zuzanna
Grygiel
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
19
Zofia
Mejza
97
100
97%
Szkoła Podstawowa w Gronowie , Gronów
Rejon 5
20
Oliwia
Matuszak
97
100
97%
Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Siecieborzycach , Siecieborzyce
Rejon 6
21
Hanna
Irska
96
100
96%
Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Brzeźnicy , Brzeźnica
Rejon 6
22
Anna
Chara
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
23
Alicja
Kuczak
96
100
96%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
24
Wiktoria
Rybczyńska
96
100
96%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
25
Hanna Marianna
Ważna
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
26
Anastazja
Malajka
96
100
96%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
27
Zofia
Polus
96
100
96%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
28
Aleksandra
Wolna
96
100
96%
Szkoła Podstawowa , Staw
Rejon 1
29
Maja
Zaucha
96
100
96%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
30
Nina
Adamska
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
31
Karolina
Gonisiewska
96
100
96%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
32
Nikola
Majkut
96
100
96%
Szkoła Podstawowa , Górzyn
Rejon 6
33
Jakub
Zawadzki
96
100
96%
Szkoła Podstawowa w Boczowie , Boczów
Rejon 3
34
Maja Amelia
Basałyga
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Bolesława Chrobrego w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
35
Karolina
Sadowska
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
36
Julia
Dąbrowska
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
37
Zuzanna Maria
Wontor
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
38
Dorota
Adamirowicz
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
39
Eliza
Gaczyńska
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
40
Natalia
Golonko
95
100
95%
Szkoła Podstawowa w Gościeszowicach , Gościeszowice
Rejon 6
41
Weronika
Raszewska
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
42
Rozalia
Głowacka
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
43
Nikola
Jaster
95
100
95%
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Krzeszycach , Krzeszyce
Rejon 3
44
Zofia
Jastrzębska
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
45
Hanna
Kaczmarczyk
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
46
Agata
Świątek
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
47
Julia
Góralczyk
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
48
Anna
Patrzała
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Międzyrzecz
Rejon 2
49
Klaudia Katarzyna
Kaczmarek
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
50
Aleksandra
Konieczna
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
51
Wiktoria
Judasz
95
100
95%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Kowalów
Rejon 3
52
Liwia
Kozak
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
53
Małgorzata
Kusiak
95
100
95%
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Smardzewie , Smardzewo
Rejon 2
54
Maja
Szewczyk
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
55
Weronika
Mikoś
95
100
95%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
56
Julia
Rzechówka
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
57
Roksana
Świętochowska
95
100
95%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Złotniku , Złotnik
Rejon 6
58
Zuzanna
Kroczak
95
100
95%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie , Przyborów
Rejon 4
59
Julia
Nowak
95
100
95%
Szkoła Podstawowa im. Pierwszych Osadników , Gozdnica
Rejon 6
60
Damian
Rojek
95
100
95%
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku , Siedlisko
Rejon 4
61
Sabina
Kusz
94
100
94%
Szkoła Podstawowa w Kunowicach , Kunowice
Rejon 3
62
Paweł
Szkwir
94
100
94%
Szkoła Podstawowa w Witoszynie , Witoszyn
Rejon 6
63
Antonina
Arkit
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
64
Maja
Fryga
94
100
94%
Szkoła Podstawowa w Trzebielu , Trzebiel
Rejon 6
65
Gracjan
Muła
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
66
Karolina
Kotwicka
94
100
94%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Mierków
Rejon 6
67
Weronika
Rachmajda
94
100
94%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Mierków
Rejon 6
68
Klaudiusz
Paprocki
94
100
94%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Białkowie , Białków
Rejon 3
69
Dominik
Kaczmarek
94
100
94%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
70
Barbara
Stasiuk
94
100
94%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Nietków
Rejon 5
71
Zuzanna
Wrzesińska
94
100
94%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
72
Agnieszka
Warzywoda
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
73
Jakub Karol
Kiedrowski
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
74
Marzena
Kapusta
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
75
Olimpia Anna
Bień
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
76
Iga
Garbula
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
77
Aleksandra
Marciniak
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
78
Jakub
Mielcarz
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
79
Zofia
Mielnik
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
80
Maja
Naumowicz
93
100
93%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
81
Alicja
Puchalska
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
82
Kacper
Sendlewski
93
100
93%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
83
Jakub
Szyszko
93
100
93%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
84
Julia
Miśta
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
85
Kamila
Talacha
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
86
Wiktoria
Graczyk
93
100
93%
Szkoła Podstawowa im. Pierwszych Osadników , Gozdnica
Rejon 6
87
Zuzanna
Sygutowska
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
88
Jakub
Pestka
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
89
Karolina
Wójcik
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
90
Ewelina
Martinek
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
91
Bartosz
Rubczyński
93
100
93%
Szkoła Podstawowa im. Prof. Władysława Szafera , Lipinki Łużyckie
Rejon 6
92
Hanna
Tonder
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
93
Paulina
Suchecka
92.5
100
92.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
94
Mateusz
Szachowicz
92.5
100
92.5%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków , Dobiegniew
Rejon 1
95
Maria
Kostrzewa
92.5
100
92.5%
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
96
Klaudia
Głodowicz
92
100
92%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Krzepielowie , Krzepielów
Rejon 4
97
Jessica
Brambor
92
100
92%
Szkoła Podstawowa , Kolsko
Rejon 4
98
Julia
Jaros
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi , Lubsko
Rejon 6
99
Marcelina
Strehl
92
100
92%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
100
Zuzanna
Szczeszek
92
100
92%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
101
Zuzanna
Bubień
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
102
Marcel
Darul
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
103
Zuzanna
Mischker
92
100
92%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławie , Sława
Rejon 4
104
Nadia
Kaczorowska
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
105
Anna
Najda
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
106
Joanna
Pisarczyk
92
100
92%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
107
Paulina
Tomaszewska
92
100
92%
Szkoła Podstawowa , Kolsko
Rejon 4
108
Ewa
Pająk
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
109
Konrad
Rybaczek
92
100
92%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
110
Izabela
Sobol
92
100
92%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie , Tomaszowo
Rejon 6
111
Adrianna
Stołowska
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
112
Maria
Ziemek
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
113
Iga
Oleszczuk
92
100
92%
Szkoła Podstawowa , Staw
Rejon 1
114
Agata
Szajkiewicz
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Nowa Sól
Rejon 4
115
David
Tepper
92
100
92%
Publiczne Gimnazjum , Maszewo
Rejon 5
116
Anna
Similak
92
100
92%
Szkoła Podstawowa , Szlichtyngowa
Rejon 4
117
David
Tepper
92
100
92%
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza w Maszewie , Maszewo
Rejon 5
118
Agnieszka
Toda
92
100
92%
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Lubieszowie , Lubieszów
Rejon 4
119
Aleksandra
Butkiewicz
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
120
Weronika
Dobosz
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
121
Maja
Gąsiorek
91
100
91%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
122
Jagoda
Jurewicz
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
123
Natalia
Ponomarenkow
91
100
91%
Szkoła Podstawowa w Ciecierzycach , Ciecierzyce
Rejon 1
124
Magdalena
Marcinkian
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
125
Jeremi
Zgrzywa
91
100
91%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
126
Jagoda
Rudzińska
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
127
Barbara
Wróbel
91
100
91%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
128
Małgorzata
Jastrzębska
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
129
Jakub
Chmara
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
130
Matylda
Narbut
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
131
Maria
Szwarga
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Nowa Sól
Rejon 4
132
Emilia
Szatkowska
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
133
Aleksandra Małgorzata
Tychanycz
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
134
Hubert
Kuriata
91
100
91%
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Międzylesiu , Międzylesie
Rejon 2
135
Martyna
Domowicz
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
136
Julia
Michalczenia
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
137
Weronika
Smolińska
91
100
91%
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Międzylesiu , Międzylesie
Rejon 2
138
Zuzanna
Szrama
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
139
Beata
Jawniak
91
100
91%
Szkoła Podstawowa w Mirostowicach Dolnych , Mirostowice Dolne
Rejon 6
140
Maksymilian
Kuźmicz
91
100
91%
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Międzylesiu , Międzylesie
Rejon 2
141
Weronika
Ratajczak
91
100
91%
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie , Konotop
Rejon 4
142
Maria
Rusakiewicz
91
100
91%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
143
Dagmara
Serwa
91
100
91%
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Międzylesiu , Międzylesie
Rejon 2
144
Hanna
Tomaszewska
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
145
Dominika
Kamińska-Wolny
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
146
Weronika
Urbanek
91
100
91%
Zespół Edukacyjny Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
147
Hanna
Gołębiewska
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
148
Julia
Wiśniewska
91
100
91%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
149
Aleksandra
Węclewska
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
150
Weronika
Wałukiewicz
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
151
Laura
Kłunejko
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
152
Maja
Wciórka
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
153
Milena
Zwiahel
91
100
91%
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie , Konotop
Rejon 4
154
Zuzanna
Wałecka
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
155
Julia
Świątek
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
156
Pola
Chwałek
91
100
91%
Szkoła Podstawowa im. Pierwszych Osadników , Gozdnica
Rejon 6
157
Martyna
Wiśniewska
90.2
100
90.2%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubiszynie , Lubiszyn
Rejon 1
158
Wiktoria
Fabiańczyk
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
159
Martyna
Bobowska
90
100
90%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
160
Oliwia Wiktoria
Boroch
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
161
Paweł
Ciemierz
90
100
90%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
162
Julia
Gałecka
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
163
Aleksandra
Walas
90
100
90%
Szkoła Podstawowa w Witoszynie , Witoszyn
Rejon 6
164
Inez
Bakalarczyk
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
165
Hanna
Aplas
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
166
Paulina
Helwin
90
100
90%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
167
Aleksandra
Hanyś
90
100
90%
Szkoła Podstawowa im. Pierwszych Osadników , Gozdnica
Rejon 6
168
Michał
Janecki
90
100
90%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
169
Ernest
Bugajny
90
100
90%
Szkoła Podstawowa w Boleminie , Bolemin
Rejon 1
170
Agnieszka
Prętki
90
100
90%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
171
Karina
Kaczmarek
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
172
Dominika
Kamińska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
173
Natalia
Nowicka
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
174
Amelia
Ostrowska
90
100
90%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
175
Kornelia
Kapturzak
90
100
90%
Szkoła Podstawowa im. Prof. Władysława Szafera , Lipinki Łużyckie
Rejon 6
176
Gabriela
Wołoszyn
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
177
Kornelia
Kostecka
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
178
Natalia
Marcinkowska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Bolesława Chrobrego w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
179
Joanna
Kowalczyk
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
180
Kamila
Krupa
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Bolesława Chrobrego w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
181
Anna
Kuśmierczyk
90
100
90%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
182
Szymon
Mikołajewicz
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
183
Julia
Borowiec
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
184
Urszula
Brodzińska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków , Baczyna
Rejon 1
185
Adam
Palczyński
90
100
90%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
186
Oliwia
Sienkiewicz
90
100
90%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
187
Marika
Rogosz
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
188
Kornelia
Świdzińska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
189
Zuzanna
Szymczak
90
100
90%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
190
Karolina
Bock
90
100
90%
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Smardzewie , Smardzewo
Rejon 2
191
Dominika
Skarżyńska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa w Trzcielu , Trzciel
Rejon 2
192
Karolina
Jarosińska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy , Radnica
Rejon 5
193
Piotr
Kozak
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
194
Kacper
Kubiak
90
100
90%
Szkoła Podstawowa w Jenińcu , Jeniniec
Rejon 1
195
Zuzanna
Masklak
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
196
Oliwia
Noga
90
100
90%
Szkoła Podstawowa , Szlichtyngowa
Rejon 4
197
Nikola
Szarata
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza , Żary
Rejon 6
198
Amelia
Sołtys
90
100
90%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
199
Hanna Marianna
Łączkowska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
200
Zuzanna
Zielińska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
201
Bianka
Zegers
90
100
90%
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku , Siedlisko
Rejon 4
202
Roksana
Zagórna
90
100
90%
Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy , Radnica
Rejon 5
203
Karolina
Gałecka
90
100
90%
Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy , Radnica
Rejon 5
204
Anna
Pasik
90
100
90%
Szkoła Podstawowa w Małomicach , Małomice
Rejon 6
205
Zuzanna
Horna
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
206
Dominika
Partyka
90
100
90%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
207
Dorota
Romanowicz
90
100
90%
Szkoła Podstawowa w Starym Strączu , Stare Strącze
Rejon 4
208
Julia
Sroka
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
209
Oliwia
Sanocka
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
210
Mateusz
Kowalski
90
100
90%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
211
Hanna
Rudnicka
90
100
90%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
212
Piotr Jan
Stachurski
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
213
Michał
Szerechowicz
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
214
Joanna
Tańska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
215
Karolina
Romanowicz
89.5
100
89.5%
Szkoła Podstawowa , Szlichtyngowa
Rejon 4
216
Zuzanna
Deręgowska
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
217
Anna Maria
Błaszczyk
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
218
Oliwia
Konieczna
89
100
89%
Zespół Edukacyjny Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
219
Inez
Nowak
89
100
89%
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon" , Zielona Góra
Rejon 5
220
Zofia
Apryczyn
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
221
Olga
Barwińska
89
100
89%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
222
Bartosz
Janukowicz
89
100
89%
Zespół Edukacyjny Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
223
Aleksandra
Dolata
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego , Drezdenko
Rejon 1
224
Oliwia
Dolata
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego , Drezdenko
Rejon 1
225
Oliwia
Rolak
89
100
89%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Niwicy , Niwica
Rejon 6
226
Danuta
Kędzierska
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
227
Kamila
Poźniak
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
228
Julia
Przybylak
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
229
Mikołaj
Sidor
89
100
89%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego , Kożuchów
Rejon 4
230
Jacek
Skrzypek
89
100
89%
Szkoła Podstawowa im. Bojowników O Polskość Ziemi Kramskiej w Nowym Kramsku , Nowe Kramsko
Rejon 5
231
Artur
Weber
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
232
Justyna
Musiał
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
233
Kinga
Ziomek
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
234
Marta
Dutczak
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
235
Natalia
Grabowska
89
100
89%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
236
Angelika
Kałużna
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
237
Szymon
Kałużny
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
238
Dominika Justyna
Moszczyńska
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
239
Julia
Piasecka
89
100
89%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
240
Agata
Wasielewska
89
100
89%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
241
Kacper
Janecki
89
100
89%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie , Przyborów
Rejon 4
242
Joanna
Łebkowska
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
243
Marcin
Ficek
89
100
89%
Szkoła Podstawowa w Dychowie , Dychów
Rejon 5
244
Dominika
Seweryńska
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego , Drezdenko
Rejon 1
245
Adriana
Stęplowska
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej , Żary
Rejon 6
246
Klaudia
Szczerbata
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi , Lubsko
Rejon 6
247
Julia
Jagoda
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
248
Adrian
Walczak
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
249
Emilia
Lipińska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
250
Zofia
Chorabik
88
100
88%
Szkoła Podstawowa Żarki Wielkie , Żarki Wielkie
Rejon 6
251
Martyna
Amrogowicz
88
100
88%
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu , Otyń
Rejon 4
252
Rozalia
Kinal
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
253
Wiktoria
Sokalska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu , Trzebicz
Rejon 1
254
Hanna
Kiwerc
88
100
88%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
255
Maria
Piasek
88
100
88%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
256
Nikola
Bareja
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
257
Oliwia
Gad
88
100
88%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
258
Hubert
Dworak
88
100
88%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
259
Inga
Grabska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
260
Daniel
Chamera
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
261
Jan
Cichy
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
262
Milena
Gierczyk
88
100
88%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
263
Hanna
Jaskuła
88
100
88%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
264
Hubert
Gradzik
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
265
Maja
Kostecka
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
266
Weronika
Nowak
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 16 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
267
Kinga
Rybiałek
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
268
Aleksandra
Kujawa
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
269
Kinga
Tondel
88
100
88%
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu , Trzebicz
Rejon 1
270
Kaja
Kosicka-Olkowska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
271
Gabriela
Woźniak
88
100
88%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
272
Karolina
Czernuszka
88
100
88%
Szkoła Podstawowa w Templewie , Templewo
Rejon 2
273
Marianna
Grabska
88
100
88%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
274
Amelia
Kręcisz
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
275
Julia
Glapa
88
100
88%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
276
Hanna
Grzegorek
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
277
Patrycja
Guźniczak
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
278
Maria
Jurek
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
279
Aleksander
Kolano
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
280
Karolina
Przyszlakowska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Nowa Sól
Rejon 4
281
Oliwia
Grabarek
88
100
88%
Szkoła Podstawowa w Templewie , Templewo
Rejon 2
282
Nina
Nowak
88
100
88%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
283
Agata
Buszewska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
284
Alicja
Grajek
88
100
88%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
285
Milena
Hauser
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
286
Jan
Kazimir
88
100
88%
Szkoła Podstawowa im. Pierwszych Osadników , Gozdnica
Rejon 6
287
Magdalena
Najda
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
288
Paulina
Sobieraj
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
289
Claudia
Michalska
88
100
88%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
290
Emilia
Rogasik
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
291
Amelia
Skóra
88
100
88%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie , Tomaszowo
Rejon 6
292
Wiktoria
Cholewińska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bobrowicach , Bobrowice
Rejon 5
293
Aleksandra
Dudek
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
294
Karol
Tokarek
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
295
Wiktoria
Grabska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
296
Małgorzata
Szymańska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Nowa Sól
Rejon 4
297
Gabriela
Sienkiewicz
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
298
Karolina
Sobieszek
88
100
88%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
299
Anastazja
Sikora
88
100
88%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Chotkowie , Chotków
Rejon 6
300
Nikola
Staniszewska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
301
Zuzanna Halina
Urbaniak
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
302
Daria
Zielonka
88
100
88%
Szkoła Podstawowa w Templewie , Templewo
Rejon 2
303
Blanka
Binek
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
304
Martyna
Wiśniewska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
305
Magdalena
Zagórska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
306
Julia
Matkowska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
307
Martyna
Mierzwiak
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
308
Aleksandra
Wilimberg
88
100
88%
Szkoła Podstawowa w Boczowie , Boczów
Rejon 3
309
Jakub
Wróblewicz
88
100
88%
Szkoła Podstawowa im. Emilii Sczanieckiej w Szczańcu , Szczaniec
Rejon 2
310
Hanna
Śnieżek
88
100
88%
Szkoła Podstawowa im. Prof. Władysława Szafera , Lipinki Łużyckie
Rejon 6
311
Kornelia
Hołubowicz
87.5
100
87.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
312
Hanna
Krzak
87.5
100
87.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
313
Julia
Rudkiewicz
87.5
100
87.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
314
Julia
Krupińska
87.5
100
87.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
315
Zuzanna
Michalska
87.5
100
87.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
316
Zofia
Zaborowska
87.5
100
87.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
317
Klaudia
Chmiel
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
318
Wiktoria
Galon
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
319
Bartosz
Borowiec
87
100
87%
Szkoła Podstawowa , Jasień
Rejon 6
320
Weronika
Matuszczak
87
100
87%
Szkoła Podstawowa w Smogórach , Smogóry
Rejon 3
321
Renata
Głowaczewska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
322
Karolina Julia
Ignaczak
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
323
Anna Łucja
Kibała
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
324
Kacper
Mulawa
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
325
Natalia
Kiedrowicz
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
326
Wiktoria
Romanowska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
327
Julia
Krawców
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
328
Liwia
Baworowska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
329
Filip Piotr
Rodziewicz
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
330
Adrian
Michalski
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
331
Jakub
Spilnyk
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
332
Karolina
Prucnal
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
333
Hanna
Przewoźna
87
100
87%
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu , Trzebicz
Rejon 1
334
Marlena
Sobalak
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
335
Jakub
Soczewa
87
100
87%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
336
Weronika
Bartoszewska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
337
Hanna
Matuszak
87
100
87%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Żagań
Rejon 6
338
Gabriela
Staszewska
87
100
87%
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Smardzewie , Smardzewo
Rejon 2
339
Julia
Plewa
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
340
Wiktoria
Szkwarek
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
341
Oskar Jan
Eckert
87
100
87%
Szkoła Podstawowa im. Bojowników O Polskość Ziemi Kramskiej w Nowym Kramsku , Nowe Kramsko
Rejon 5
342
Bianka
Cieluszak
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
343
Agata
Ceglarek
87
100
87%
Szkoła Podstawowa im. Bojowników O Polskość Ziemi Kramskiej w Nowym Kramsku , Nowe Kramsko
Rejon 5
344
Liwia
Tatomir
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
345
Michalina
Goch
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
346
Julia
Chabros
87
100
87%
Zespół Edukacyjny Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
347
Zuzanna
Chirkowska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
348
Karolina
Kinal
87
100
87%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
349
Wiktoria
Krupko
87
100
87%
Szkoła Podstawowa w Cigacicach , Cigacice
Rejon 5
350
Alicja
Andruszko
87
100
87%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza , Bogdaniec
Rejon 1
351
Hubert
Tomaszewicz
87
100
87%
Szkoła Podstawowa , Jasień
Rejon 6
352
Martyna Michalina
Kostera
87
100
87%
Szkoła Podstawowa im. Bojowników O Polskość Ziemi Kramskiej w Nowym Kramsku , Nowe Kramsko
Rejon 5
353
Amadeusz, Patryk
Młynarczak
87
100
87%
Szkoła Podstawowa im. Bojowników O Polskość Ziemi Kramskiej w Nowym Kramsku , Nowe Kramsko
Rejon 5
354
Mateusz
Truszkiewicz
87
100
87%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
355
Agata
Zamolska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa im. Bojowników O Polskość Ziemi Kramskiej w Nowym Kramsku , Nowe Kramsko
Rejon 5
356
Weronika
Kierzkowska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa , Nowiny Wielkie
Rejon 1
357
Kacper
Klamann
87
100
87%
Szkoła Podstawowa , Nowiny Wielkie
Rejon 1
358
Aleksandra
Kołodziejczyk
87
100
87%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
359
Julia Ewa
Kurowiak
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
360
Maria
Rogala
87
100
87%
Szkoła Podstawowa w Cigacicach , Cigacice
Rejon 5
361
Zuzanna
Fiedorowicz
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
362
Nikola
Kwiatkowska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
363
Magdalena
Kupińska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
364
Weronika Magdalena
Marcinkowska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
365
Olimpia
Tuszyńska
87
100
87%
Zespół Edukacyjny Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
366
Michalina
Kurzawa
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
367
Patrycja
Zielińska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Lubieszowie , Lubieszów
Rejon 4
368
Marta
Machnicka
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
369
Kinga
Kozłowska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
370
Daniel
Szulc
87
100
87%
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Lubieszowie , Lubieszów
Rejon 4
371
Magda
Łazowska
87
100
87%
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon" , Zielona Góra
Rejon 5
372
Monika
Wojciechowicz
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
373
Anita
Korotyniec
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
374
Martyna
Michalkiewicz
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
375
Olga
Michniewicz
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
376
Katarzyna
Onyśków
87
100
87%
Szkoła Podstawowa w Trzcielu , Trzciel
Rejon 2
377
Rozalia
Pukacka
87
100
87%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
378
Oliwia
Wendt
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
379
Julia
Raj
87
100
87%
Szkoła Podstawowa w Trzcielu , Trzciel
Rejon 2
380
Olimpia
Wiesner
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej , Żary
Rejon 6
381
Urszula
Sudolska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
382
Mikołaj
Wąsowicz
87
100
87%
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Łęknicy , Łęknica
Rejon 6
383
Aniela
Błaszczak
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 12 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
384
Martyna
Zwolińska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
385
Oliwia
Uchańska
87
100
87%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
386
Karolina
Wojtasik
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
387
Milena
Helwig
87
100
87%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Krzepielowie , Krzepielów
Rejon 4
388
Joanna
Truszczyńska
87
100
87%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
389
Karolina
Wolniewicz
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi , Międzyrzecz
Rejon 2
390
Julia
Łotarewicz
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
391
Joanna Anna
Kisielewska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
392
Oliwia
Makowska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi , Międzyrzecz
Rejon 2
393
Agata
Nopens-Kempska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa im. Włodzimierza Korsaka w Jeninie , Jenin
Rejon 1
394
Joanna
Tarnowska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi , Międzyrzecz
Rejon 2
395
Kaja Gabriela
Łotysz
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
396
Monika
Łuczak
87
100
87%
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Smardzewie , Smardzewo
Rejon 2
397
Tatiana
Glinkowska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 10 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
398
Maja
Trębicka
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
399
Alan
Łuszczak
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Nowa Sól
Rejon 4
400
Michał
Czerniewski
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 10 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
401
Laura
Fraszewska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
402
Natalia
Gotowała
87
100
87%
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku , Siedlisko
Rejon 4
403
Maja
Gębarowska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 10 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
404
Amelia
Szpatowicz
87
100
87%
Szkoła Podstawowa w Jędrzychowicach , Kowalewo
Rejon 4
405
Zuzanna
Szymańska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 10 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
406
Jan
Żyto
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
407
Stanisław
Świątek
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
408
Hanna Grażyna
Jagiełło
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 10 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
409
Jakub
Nowicki
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
410
Marcin
Szymański
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
411
Martyna
Sosnowska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
412
Hanna
Wywrocka
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
413
Hanna
Samulska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
414
Inga
Towpik
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
415
Hanna
Gregorczyk
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
416
Szczepan
Macholak
86
100
86%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
417
Dominika
Włodarczyk
86
100
86%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
418
Amelia
Janiak
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
419
Sandra
Niezgoda
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
420
Wiktoria
Abramowicz
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
421
Fabian
Brzozowski
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
422
Rozalia
Cieciorowska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
423
Anna
Gibuła
86
100
86%
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego , Przytoczna
Rejon 2
424
Julia
Gruchot
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
425
Kinga
Herbut
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
426
Maksymilian Jerzy
Mosiądz
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
427
Karolina Aleksandra
Kruszelnicka
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
428
Dominika
Cieślik
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
429
Zofia
Nowakowska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
430
Julita
Goryczko
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
431
Natalia
Gutowska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka , Żary
Rejon 6
432
Mateusz
Gądek
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
433
Liliia
Makarska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
434
Alicja
Danielska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa Żarki Wielkie , Żarki Wielkie
Rejon 6
435
Alicja
Kadłubowska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego , Przytoczna
Rejon 2
436
Wiktoria Julia
Burczyńska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
437
Paulina
Najdek
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
438
Helena
Czechowska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
439
Olimpia
Raniś
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
440
Anita
Anuszewska
86
100
86%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
441
Norman
Wiese
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
442
Kacper
Brzozowski
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Małomicach , Małomice
Rejon 6
443
Bartosz
Bąk
86
100
86%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
444
Katarzyna
Judzińska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
445
Amelia
Ciszek
86
100
86%
Szkoła Podstawowa Żarki Wielkie , Żarki Wielkie
Rejon 6
446
Amelia
Czupryniak
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
447
Julia
Hawrylczak
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
448
Paulina
Espenner-Dominik
86
100
86%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
449
Patrycja
Mickiewicz
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
450
Aleksandra
Micinowska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
451
Zuzanna
Gorczyca
86
100
86%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
452
Zuzanna
Dziadosz
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
453
Mikołaj
Hipsz
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
454
Iwo
Suszczewicz
86
100
86%
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon" , Zielona Góra
Rejon 5
455
Hanna
Jezierska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przecławiu , Przecław
Rejon 6
456
Maksymilian
Majdański
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
457
Igor
Miernik
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Międzyrzecz
Rejon 2
458
Amelia
Monogarow
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kożuchów
Rejon 4
459
Joanna
Kiławiec
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
460
Julia
Pilipczuk
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
461
Marcin
Kogut
86
100
86%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 , Żagań
Rejon 6
462
Aleksandra
Mizerak
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
463
Hanna
Jankowska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
464
Przemysław
Rola
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
465
Maja
Siuda
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Międzyrzecz
Rejon 2
466
Julia Sabina
Mulawka
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
467
Jacek
Zarzeczny
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 16 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
468
Martyna
Nowosielska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 16 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
469
Kornelia
Obuchowicz
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
470
Karina
Palarz
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
471
Kaja
Pajcz
86
100
86%
Zespół Szkolno - Przedszkolny , Kargowa
Rejon 5
472
Hanna
Rakowska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
473
Julia
Sierpień
86
100
86%
Szkoła Podstawowa Nowe Czaple , Nowe Czaple
Rejon 6
474
Julia
Sokołowska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa Nowe Czaple , Nowe Czaple
Rejon 6
475
Julia
Groszek
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
476
Zuzanna
Swaryczewska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
477
Malwina
Smarzyńska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka , Żary
Rejon 6
478
Julia
Wiszniowska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
479
Maja
Kopacka
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
480
Gaja
Marcinkowska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
481
Jagoda
Kupnicka
86
100
86%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
482
Agata
Ożycz
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
483
Agata
Korczowska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
484
Wiktoria
Kędzior
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 16 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
485
Barbara
Piaszczyńska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
486
Grzegorz
Popiela
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 16 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
487
Oskar
Weber
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
488
Amelia
Wilcząb
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
489
Bruno
Łokietko
86
100
86%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
490
Irena
Śledzińska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
491
Alicja
Świrlik
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
492
Julia
Żurawiecka
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
493
Urszula
Podbucka
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
494
Natalia
Kwaśnik
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
495
Eryk
Zakrzewski
86
100
86%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 , Żagań
Rejon 6
496
Aleksandra
Franczyk
86
100
86%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 , Żagań
Rejon 6
497
Maria
Dębska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków , Baczyna
Rejon 1
498
Eliza
Andrearczyk
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
499
Oliwia
Bartkowiak
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
500
Mateusz
Bohdanowicz
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
501
Amelia
Bagińska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
502
Ada
Enkot
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Nietkowicach , Nietkowice
Rejon 5
503
Sara
Chmielecka
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Boleminie , Bolemin
Rejon 1
504
Jakub Piotr
Madziak
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
505
Anna
Cerajewska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
506
Weronika
Kumorek
86
100
86%
Szkoła Podstawowa , Lubanice
Rejon 6
507
Sandra
Stolarek
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
508
Maja
Nizińska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
509
Kinga
Chwiedziuk
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Niwicy , Niwica
Rejon 6
510
Iga Wiktoria
Falkiewicz
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
511
Maciej
Harbin
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Niwicy , Niwica
Rejon 6
512
Wiktoria
Hypsior
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pszczewie , Pszczew
Rejon 2
513
Karolina
Jakóbik
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pszczewie , Pszczew
Rejon 2
514
Natalia
Lamentowicz
86
100
86%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego , Kożuchów
Rejon 4
515
Berenika
Czerniak
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
516
Michalina
Gieburowska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
517
Dawid
Koźlik
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pszczewie , Pszczew
Rejon 2
518
Jakub Henryk
Łopata
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
519
Maria
Jezior-Pieczyńska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Nowa Sól
Rejon 4
520
Karolina
Kogut
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Nietkowicach , Nietkowice
Rejon 5
521
Michał
Gołdyński
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
522
Marta
Jurczak
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
523
Martyna
Kosak
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Bukowcu , Bukowiec
Rejon 2
524
Aleksandra
Kozłowska
86
100
86%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Nietków
Rejon 5
525
Wiktoria
Lange
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
526
Kewin
Martynowicz
86
100
86%
Szkoła Podstawowa , Górzyn
Rejon 6
527
Emilia
Sroka
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
528
Julia
Lipska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
529
Róża
Machnacz
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
530
Kacper
Przędzielewski
86
100
86%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
531
Natalia
Maciak
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy , Witnica
Rejon 1
532
Patrycja
Sekuła
86
100
86%
Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo , Bogaczów
Rejon 5
533
Nina
Wójcik
86
100
86%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Kowalów
Rejon 3
534
Dominika
Nerga
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza , Żary
Rejon 6
535
Zuzanna
Sroczyńska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
536
Amelia
Szokaluk
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
537
Simon
Tepper
86
100
86%
Publiczne Gimnazjum , Maszewo
Rejon 5
538
Karina
Woźniak
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
539
Kinga Wiktoria
Ziaja
86
100
86%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
540
Michaela
Jankowiak
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
541
Karolina
Łoń
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
542
Anastazja
Poznańska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
543
Daniel
Zakaszewski
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza , Żary
Rejon 6
544
Bartosz
Żukowski
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
545
Szymon
Sokołowski
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
546
Natalia
Siemion
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
547
Martyna
Stekiel
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
548
Simon
Tepper
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza w Maszewie , Maszewo
Rejon 5
549
Hanna
Paluta
85.5
100
85.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
550
Szymon
Grochała
85.5
100
85.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
551
Izabela
Denkowska
85.5
100
85.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
552
Maria
Bednarek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Bolesława Chrobrego w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
553
Emilia
Bicka
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
554
Tomasz
Bielawski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
555
Patrycja
Adamczyk
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II , Żagań
Rejon 6
556
Nina
Bogacz
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
557
Bartosz
Bogdanowicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Ciosaniec
Rejon 4
558
Jagoda
Brożyna
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
559
Zuzanna
Bajko
85
100
85%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
560
Sonia Weronika
Burgier
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
561
Eryk
Basikowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
562
Katarzyna
Dobosz
85
100
85%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
563
Inga
Estinge
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
564
Matylda
Gierczak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
565
Oliwia
Grudniewska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Międzyrzecz
Rejon 2
566
Natalia
Bubieńczyk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
567
Emilia
Bucholska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
568
Aurelia
Chełmicka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
569
Oliwia
Czajka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
570
Julia
Dąbrowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
571
Jan Paweł
Dąbrowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
572
Gabriel
Dołęga
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
573
Maja
Chorostin
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
574
Karolina
Gleń
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
575
Laura
Danielak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
576
Karolina
Dziadek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
577
Kinga
Grzęda
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
578
Weronika
Flaga
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Grabiku , Grabik
Rejon 6
579
Fabian
Gera
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
580
Oliwia
Górniak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
581
Jagoda
Błażałek
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 , Żagań
Rejon 6
582
Adrianna
Ciąder
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku , Drezdenko
Rejon 1
583
Kamila
Głębocka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
584
Milena
Czopko
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
585
Piotr
Hajdasz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
586
Wiktor
Hryniewicz
85
100
85%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
587
Sandra
Gemborowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
588
Zofia
Jankowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
589
Nicole
Jarczewska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
590
Amelia
Jarosz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
591
Kinga Aleksandra
Hładka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
592
Paweł
Amborski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
593
Zuzanna
Grzyb
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
594
Zuzanna
Janiak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej , Wierzbno
Rejon 2
595
Martyna
Bajan
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Trzemeszno Lubuskie
Rejon 3
596
Michał
Pihan
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
597
Alicja
Grela
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Nowa Sól
Rejon 4
598
Julia
Dudek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
599
Justyna
Dębińska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
600
Hanna
Hierowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
601
Bartosz
Jaworski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
602
Jakub
Janas
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
603
Martyna
Hawryluk
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 , Żagań
Rejon 6
604
Martyna
Milke
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
605
Igor
Sobczyński
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
606
Kalina
Kiljan
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
607
Alicja
Mazurkiewicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego , Witnica
Rejon 1
608
Aleksandra
Nieborek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego , Witnica
Rejon 1
609
Maksym
Jarosz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Trzebielu , Trzebiel
Rejon 6
610
Nikola
Jurec
85
100
85%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
611
Martyna
Koman
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
612
Igor
Chruścielski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
613
Maria
Jopek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
614
Maria
Kaczmarek
85
100
85%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
615
Bogusława
Kaźmierczak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
616
Jakub
Kiraga
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
617
Emilia
Leśniak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
618
Katarzyna
Bytniewska
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Żagań
Rejon 6
619
Fabian
Kobierowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
620
Klaudia
Kulikowska
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
621
Paula Gabriela
Lisowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
622
Kinga
Jarzina
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
623
Julia
Kluczycka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
624
Julia
Kopka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
625
Eliza
Kaźmierczak
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie , Tomaszowo
Rejon 6
626
Izabela
Kopciuch
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II , Żagań
Rejon 6
627
Mikołaj
Kosmala
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
628
Jagoda
Kasowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
629
Aleksandra
Krasowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
630
Eryk
Matulewicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierza Polskiego , Wędrzyn
Rejon 3
631
Adrian
Wieczorek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
632
Julia
Kuśmierek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
633
Jakub
Lechocki
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Chotkowie , Chotków
Rejon 6
634
Martyna
Pluskota
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
635
Julia
Szczotka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
636
Aleksandra
Tabor
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku , Drezdenko
Rejon 1
637
Szymon
Chudy
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
638
Milena
Wilczyńska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
639
Katarzyna
Obiegło
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
640
Anna
Kowalczyk
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
641
Anna
Kwaśny
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
642
Dorota
Mikołajewska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
643
Agnieszka
Zdun
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
644
Agata
Lenkowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
645
Jakub
Liczbiński
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
646
Patryk
Mazur
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławie , Sława
Rejon 4
647
Bartosz
Pawlak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku , Drezdenko
Rejon 1
648
Agata
Wnuk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku , Drezdenko
Rejon 1
649
Zuzanna
Wójcik
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
650
Martyna
Maciejewska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego , Witnica
Rejon 1
651
Barbara
Macur
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
652
Barbara
Kachel
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
653
Laura
Komar
85
100
85%
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu , Otyń
Rejon 4
654
Aleksandra
Markowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
655
Emilia Maria
Mijas
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
656
Patrycja
Molsa
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim , Ośno Lubuskie
Rejon 3
657
Julia
Mrawczak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
658
Anna
Mundry
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
659
Oliwia
Pisarska
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
660
Zuzanna
Czyżewska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
661
Oliwia
Morawska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
662
Aleksandra
Kotwica
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
663
Samanta
Mikołajczak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Staw
Rejon 1
664
Alicja
Kołodziej
85
100
85%
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
665
Milena Izabela
Musiał
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
666
Dominika
Niczypor
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim , Ośno Lubuskie
Rejon 3
667
Oliwia
Oleksyn
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Kunowicach , Kunowice
Rejon 3
668
Ewa
Morawiec
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
669
Paulina
Nowacka
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
670
Kalina
Olszewska-Kubiak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
671
Michał
Adamiak
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
672
Anna
Czekajło
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
673
Hanna
Mróz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
674
Amelia
Bargielska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Długiem , Długie
Rejon 6
675
Filip
Pianowski
85
100
85%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
676
Julia
Bielecka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
677
Maciej
Buczek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
678
Klaudiusz
Dankowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej w Wężyskach , Wężyska
Rejon 5
679
Anna
Jopek
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 , Żagań
Rejon 6
680
Wiktoria
Donat
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
681
Karolina
Kluczycka
85
100
85%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
682
Natalia
Kasperek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Bielawach , Bielawy
Rejon 4
683
Wiktoria
Marduła
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Lubieszowie , Lubieszów
Rejon 4
684
Wiktoria
Spruch
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
685
Zofia
Wajdzik
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
686
Dobrosława
Szymańska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Wiechlicach , Wiechlice
Rejon 6
687
Zofia
Szeremet
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
688
Klaudia
Biczak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Długiem , Długie
Rejon 6
689
Oktawian
Grygieńczo
85
100
85%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
690
Zuzanna
Lubańska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Trzebielu , Trzebiel
Rejon 6
691
Klaudia
Niemiec
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach , Brody
Rejon 6
692
Klaudia
Grzesik
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
693
Julia
Markowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Trzebiechów
Rejon 5
694
Hubert
Kossiński
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
695
Laura
Prończuk
85
100
85%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
696
Aleksandra
Mikołajska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
697
Nikola
Salamon
85
100
85%
Szkoła Podstawowa Nowe Czaple , Nowe Czaple
Rejon 6
698
Anna
Prokopczyk
85
100
85%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
699
Kacper
Sacharczuk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
700
Dagmara
Mekwińska
85
100
85%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
701
Maja
Pawelec
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
702
Amelia
Homa
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Długiem , Długie
Rejon 6
703
Malwina
Olszewska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
704
Jakub
Skorupa
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
705
Hanna
Marcinek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Trzebiechów
Rejon 5
706
Weronika
Kazimierczyk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Różanki
Rejon 1
707
Nikola
Cieśla
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
708
Jakub
Kraśnicki
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Prof. Władysława Szafera , Lipinki Łużyckie
Rejon 6
709
Aleksandra
Staniewska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
710
Hanna
Samelska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Słubice
Rejon 3
711
Joanna
Sroka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
712
Łucja
Sznyr
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
713
Aleksandra
Mandryk
85
100
85%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
714
Weronika
Matuszewska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza , Żary
Rejon 6
715
Julia
Mocydlarz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie , Olbrachtów
Rejon 6
716
Katarzyna
Wrona
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej , Wierzbno
Rejon 2
717
Kacper
Napieralski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Ciosaniec
Rejon 4
718
Dominika Joanna
Nowak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bobrowicach , Bobrowice
Rejon 5
719
Julia
Dębińska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
720
Julia
Mleczko
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
721
Oliwia
Mikulska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Prof. Władysława Szafera , Lipinki Łużyckie
Rejon 6
722
Martyna
Szymańska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
723
Bartosz
Wacławiak
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
724
Anna
Torchała
85
100
85%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
725
Emilia
Łotysz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Niwiskach , Niwiska
Rejon 5
726
Marta
Szymańska
85
100
85%
Zespół Szkolno - Przedszkolny , Kargowa
Rejon 5
727
Larysa
Gołek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Trzcielu , Trzciel
Rejon 2
728
Patrycja
Prządka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Ciosaniec
Rejon 4
729
Pola Matylda
Rapiej
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Bolesława Chrobrego w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
730
Kaja
Skrobańska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Lipki Wielkie
Rejon 1
731
Aleksandra
Klisowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
732
Aleksandra
Pawłowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
733
Milena
Adamowicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
734
Karolina
Sawicka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
735
Aleksandra
Włosek
85
100
85%
Zespół Szkolno - Przedszkolny , Kargowa
Rejon 5
736
Nikola
Wróbel
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
737
Aurelia
Długokęcka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
738
Maja
Krzymuska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
739
Alicja
Piwońska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
740
Zuzanna
Więckowicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
741
Natalia
Popin
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
742
Hubert
Rusin
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Trzebielu , Trzebiel
Rejon 6
743
Piotr Wojciech
Regeńczuk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
744
Barbara
Niedźwiecka
85
100
85%
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
745
Julia
Rydzaj
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Różanki
Rejon 1
746
Hanna
Szabla
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Jenińcu , Jeniniec
Rejon 1
747
Patryk
Szaferski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Ciosaniec
Rejon 4
748
Barbara
Szmania
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
749
Hanna
Kaczmarek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Czarnowicach , Czarnowice
Rejon 5
750
Ewelina
Kosmala
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Czarnowicach , Czarnowice
Rejon 5
751
Marta
Kucharska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Kosieczynie , Kosieczyn
Rejon 2
752
Sandra
Aleksandrowicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Czarnowicach , Czarnowice
Rejon 5
753
Amielia
Pakos
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Kresowian , Czarnów
Rejon 3
754
Gabriela
Kozłowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
755
Michalina
Majkowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
756
Nina
Sługocka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
757
Jagoda
Tomaszek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
758
Aleksandra
Wiatrowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
759
Oliver
Pirko
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
760
Maja
Trzcińska
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Żagań
Rejon 6
761
Julia
Widz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
762
Piotr Tomasz
Urbański
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
763
Dawid
Ławrzyniak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
764
Martyna
Wierucka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
765
Monika
Wirszyc
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
766
Zuzanna
Rajman
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
767
Kacper
Szmyt
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Ciosaniec
Rejon 4
768
Katarzyna
Grzejda
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
769
Zuzanna
Wawrowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
770
Joanna
Wobalis
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
771
Klaudia
Dianowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
772
Oliwia
Habaj
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy , Witnica
Rejon 1
773
Julia
Posiewka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy , Witnica
Rejon 1
774
Szymon
Sidor
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
775
Daria
Rutkowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
776
Krzysztof
Woś
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
777
Michalina Jagoda
Wiśniewska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
778
Katarzyna
Zielonka
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
779
Karolina
Wiśniewska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
780
Maciej
Zieliński
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Chotkowie , Chotków
Rejon 6
781
Anna
Rajkiewicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
782
Małgorzata
Rosołek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
783
Hubert
Silny
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
784
Daria
Sokalska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Prof. Władysława Szafera , Lipinki Łużyckie
Rejon 6
785
Magdalena
Kruk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
786
Wojciech
Nachaj
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Siedlnicy , Siedlnica
Rejon 4
787
Zuzanna
Sikora
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
788
Natalia
Orłowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
789
Justyna
Sikorska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Długiem , Długie
Rejon 6
790
Michalina
Stankiewicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Bukowcu , Bukowiec
Rejon 2
791
Adrian
Szymański
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
792
Katarzyna
Szymszon
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
793
Hanna
Tarasiewicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
794
Julia
Ruszkiewicz
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
795
Oliwia
Salamon
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy , Witnica
Rejon 1
796
Katarzyna
Siewierska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
797
Oliwia
Pilarska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy , Radnica
Rejon 5
798
Blanka
Stepa
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
799
Nikola
Zawadzka
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
800
Barbara Michalina
Śliwińska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
801
Klaudia
Żarów
85
100
85%
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
802
Martyna
Winter
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Prof. Władysława Szafera , Lipinki Łużyckie
Rejon 6
803
Julia
Wlazło
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
804
Tomasz
Szymanowicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
805
Dominika
Walenczak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Szlichtyngowa
Rejon 4
806
Jędrzej
Wasielewski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Szlichtyngowa
Rejon 4
807
Maria
Zbanyszek
85
100
85%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
wróć do listy publikacji wyników