Wyniki: Język Polski (Szkoła podstawowa) - Rejon 3 - Etap szkolny
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 2
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Język Polski - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
100
Próg kwalifikujący
85 pkt z 100 pkt (85%)
Zakwalifikowani
51 z 51 (100%)
Data publikacji listy
2018-12-11 15:39:05
Przejście
z
Etap szkolny
do
Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Słubicki, Sulęciński
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Maria
Martin
100
100
100%
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Krzeszycach , Krzeszyce
Rejon 3
2
Karolina
Gonisiewska
96
100
96%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
3
Jakub
Zawadzki
96
100
96%
Szkoła Podstawowa w Boczowie , Boczów
Rejon 3
4
Nikola
Jaster
95
100
95%
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Krzeszycach , Krzeszyce
Rejon 3
5
Wiktoria
Judasz
95
100
95%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Kowalów
Rejon 3
6
Sabina
Kusz
94
100
94%
Szkoła Podstawowa w Kunowicach , Kunowice
Rejon 3
7
Klaudiusz
Paprocki
94
100
94%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Białkowie , Białków
Rejon 3
8
Dominik
Kaczmarek
94
100
94%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
9
Kacper
Sendlewski
93
100
93%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
10
Jakub
Szyszko
93
100
93%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
11
Jeremi
Zgrzywa
91
100
91%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
12
Zuzanna
Szymczak
90
100
90%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
13
Olga
Barwińska
89
100
89%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
14
Hanna
Grzegorek
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
15
Martyna
Mierzwiak
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
16
Aleksandra
Wilimberg
88
100
88%
Szkoła Podstawowa w Boczowie , Boczów
Rejon 3
17
Zuzanna
Chirkowska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
18
Aleksandra
Kołodziejczyk
87
100
87%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
19
Natalia
Kiedrowicz
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
20
Weronika
Matuszczak
87
100
87%
Szkoła Podstawowa w Smogórach , Smogóry
Rejon 3
21
Julia
Plewa
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
22
Stanisław
Świątek
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
23
Karina
Palarz
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
24
Hanna
Rakowska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
25
Nina
Wójcik
86
100
86%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Kowalów
Rejon 3
26
Amelia
Bagińska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
27
Martyna
Bajan
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Trzemeszno Lubuskie
Rejon 3
28
Eryk
Matulewicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierza Polskiego , Wędrzyn
Rejon 3
29
Julia
Mrawczak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
30
Dominika
Niczypor
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim , Ośno Lubuskie
Rejon 3
31
Oliwia
Oleksyn
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Kunowicach , Kunowice
Rejon 3
32
Kalina
Olszewska-Kubiak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
33
Paweł
Amborski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
34
Milena
Czopko
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
35
Klaudia
Grzesik
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
36
Maja
Krzymuska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
37
Amielia
Pakos
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Kresowian , Czarnów
Rejon 3
38
Filip
Pianowski
85
100
85%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
39
Patrycja
Molsa
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim , Ośno Lubuskie
Rejon 3
40
Zuzanna
Sikora
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
41
Martyna
Milke
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
42
Malwina
Olszewska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
43
Michał
Pihan
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
44
Hanna
Samelska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Słubice
Rejon 3
45
Zuzanna
Rajman
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
46
Katarzyna
Grzejda
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
47
Hubert
Kossiński
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
48
Zuzanna
Czyżewska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
49
Zuzanna
Wawrowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
50
Julia
Dębińska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
51
Laura
Prończuk
85
100
85%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
wróć do listy publikacji wyników