Wyniki: Język Angielski (Gimnazjum) - Rejon 5 - Etap szkolny
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 2
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Język Angielski - Gimnazjum
Punkty do zdobycia
100
Próg kwalifikujący
85 pkt z 100 pkt (85%)
Zakwalifikowani
81 z 81 (100%)
Data publikacji listy
2018-12-11 15:39:21
Przejście
z
Etap szkolny
do
Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Zielonogórski, Krośnieński, Miasto Zielona Góra
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Pola
Smolińska
100
100
100%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
2
Maja
Tkaczyk
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
3
Jakub
Kiklica
98
100
98%
Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo , Bogaczów
Rejon 5
4
Zuzanna Weronika
Łukasiewicz
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
5
Kacper
Klóska
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
6
Daria
Poźniak
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
7
Anna
Ratajczak
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
8
Małgorzata
Bukowska
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
9
Maksymilian
Gruszczyński
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
10
Karolina
Sokołowska
96
100
96%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
11
Mateusz
Hałupka
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
12
Krzysztof
Kromski
95
100
95%
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
13
Artur
Niedźwiecki
95
100
95%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
14
Weronika
Świderska
95
100
95%
Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Bolesława Chrobrego w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
15
Michał
Truszkowski
95
100
95%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
16
Hanna
Olechno
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
17
Olaf
Bykowski
92
100
92%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
18
Kinga
Kaczmarek
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
19
Roksana
Lisiewicz
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
20
Amelia
Kubiak
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
21
Gabriela
Pietrzak
92
100
92%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
22
Marta
Łysiak
92
100
92%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
23
Zofia
Łęcka
92
100
92%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
24
Szymon
Popadiuk
92
100
92%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
25
Natalia
Naso
92
100
92%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
26
Jakub
Laurentowski
91
100
91%
Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Bolesława Chrobrego w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
27
Zuzanna
Brysz
90
100
90%
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej w Wężyskach , Wężyska
Rejon 5
28
Adrian
Rudnicki
90
100
90%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
29
Jagoda
Ziółkowska
90
100
90%
Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo , Bogaczów
Rejon 5
30
Laura
Chmiel
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
31
Marcel
Górny
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
32
Dawid
Naraziński
89
100
89%
Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Bolesława Chrobrego w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
33
Jakub
Czekałowski
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
34
Jakub
Rosada
89
100
89%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
35
Jakub
Chojak
88
100
88%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
36
Oktawia
Paron
88
100
88%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
37
Anna
Karczewska
88
100
88%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
38
Gabriela
Kołodziejczyk
88
100
88%
Gimnazjum im. Jana Pawła II , Czerwieńsk
Rejon 5
39
Lidia
Maliszak
88
100
88%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
40
Wiktoria
Najbert
88
100
88%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
41
Dorota Joanna
Ozga
88
100
88%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bobrowicach , Bobrowice
Rejon 5
42
Karolina
Szafraniec
88
100
88%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bobrowicach , Bobrowice
Rejon 5
43
Julia
Tesarczyk
88
100
88%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
44
Łukasz
Zmuda
88
100
88%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
45
Mikołaj
Kawka
87.5
100
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika , Gubin
Rejon 5
46
Dominik
Żegleń
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
47
Iga
Adamek
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
48
Oskar
Balcerowski
86
100
86%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
49
Alicja
Mulczyńska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
50
Laura
Kremer
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
51
Szymon
Wawrowicz
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
52
Martyna
Bartczak
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
53
Emilia
Hejduk
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
54
Julia
Gogoc
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
55
Maria
Mędryk
86
100
86%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
56
Karol
Sałaciński
86
100
86%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
57
Jakub Mateusz
Pawłowski
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
58
Gustaw
Pluta
86
100
86%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
59
Jan
Siekierzycki
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
60
Barbara
Gil
86
100
86%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
61
Anna
Iskra
86
100
86%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
62
Oskar
Piekarski
86
100
86%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
63
Karolina
Kazimierczak
86
100
86%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
64
Tamara
Ostrowska
86
100
86%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
65
Mateusz
Koleśnikow
86
100
86%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
66
Martyna
Marciniak
86
100
86%
Gimnazjum im. Jana Pawła II , Czerwieńsk
Rejon 5
67
Mateusz
Rewers
86
100
86%
Gimnazjum im. Jana Pawła II , Czerwieńsk
Rejon 5
68
Alicja
Staśkiewicz
86
100
86%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
69
Przemysław
Warszawski
86
100
86%
Gimnazjum im. Jana Pawła II , Czerwieńsk
Rejon 5
70
Maja
Zaremba
86
100
86%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
71
Jakub
Jarosz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
72
Jerzy
Karolewicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
73
Stanisław Jan
Krumplewski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
74
Martyna
Bocheńska
85
100
85%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
75
Aleksandra
Sokołowska
85
100
85%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
76
Amelia
Sawicka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
77
Jakub
Głubisz
85
100
85%
Gimnazjum nr 4 , Zielona Góra
Rejon 5
78
Kacper
Martynów
85
100
85%
Gimnazjum nr 4 , Zielona Góra
Rejon 5
79
Hubert
Samborski
85
100
85%
Gimnazjum nr 4 , Zielona Góra
Rejon 5
80
Aleksandra
Kalchert
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika , Gubin
Rejon 5
81
Kordian
Krężelok
85
100
85%
Gimnazjum nr 4 , Zielona Góra
Rejon 5
wróć do listy publikacji wyników