Wyniki: Język Angielski (Gimnazjum) - wszystkie rejony - Etap szkolny
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 3
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Język Angielski - Gimnazjum
Punkty do zdobycia
100
Próg kwalifikujący
85 pkt z 100 pkt (85%)
Zakwalifikowani
234 z 234 (100%)
Data publikacji listy
2018-12-11 15:39:21
Przejście
z
Etap szkolny
do
Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
całe województwo lubuskie
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Łukasz
Niziński
100
100
100%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
2
Pola
Smolińska
100
100
100%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
3
Maja
Stępień
100
100
100%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
4
Maja
Tkaczyk
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
5
Filip
Banasiak
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
6
Jakub
Kiklica
98
100
98%
Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo , Bogaczów
Rejon 5
7
Tobiasz
Matuszak
98
100
98%
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
8
Maksymilian
Wojdyło
98
100
98%
Akademickie Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
9
Zuzanna Weronika
Łukasiewicz
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
10
Marcin
Wieczorek
98
100
98%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
11
Daria
Poźniak
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
12
Kacper
Klóska
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
13
Anas
Al-Khateeb
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
14
Małgorzata
Bukowska
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
15
Maksymilian
Gruszczyński
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
16
Anna
Ratajczak
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
17
Mateusz
Mikołajczak
96
100
96%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
18
Karolina
Sokołowska
96
100
96%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
19
Zofia
Domagała
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
20
Mateusz
Hałupka
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
21
Julia
Kaliska
95
100
95%
Gimnazjum nr 2 im. Marka Kotańskiego w Słubicach , Słubice
Rejon 3
22
Krzysztof
Kromski
95
100
95%
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
23
Kornel
Krzymowski
95
100
95%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
24
Wojciech
Mielec
95
100
95%
Gimnazjum nr 1 , Słubice
Rejon 3
25
Nina
Ryszczuk
95
100
95%
Gimnazjum nr 2 im. Marka Kotańskiego w Słubicach , Słubice
Rejon 3
26
Artur
Niedźwiecki
95
100
95%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
27
Weronika
Świderska
95
100
95%
Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Bolesława Chrobrego w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
28
Makary
Sierpiński
95
100
95%
Katolickie Gimnazjum św. Tomasza z Akwinu , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
29
Michał
Truszkowski
95
100
95%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
30
Aleksander
Wojdyło
94
100
94%
Akademickie Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
31
Hanna
Olechno
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
32
Aleksandra
Gapska
94
100
94%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
33
Mateusz
Kulczyk
94
100
94%
Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach , Brody
Rejon 6
34
Jakub
Zarzycki
94
100
94%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
35
Anita
Benysek
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
36
Wiktoria
Cios
93
100
93%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
37
Hanna
Klincewicz
93
100
93%
Gimnazjum nr 2 im. Marka Kotańskiego w Słubicach , Słubice
Rejon 3
38
Kacper
Hartman
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
39
Kacper
Janus
93
100
93%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie , Tomaszowo
Rejon 6
40
Agnieszka
Tułacz
93
100
93%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków , Dobiegniew
Rejon 1
41
Dominik
Piątek
92.5
100
92.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
42
Mateusz
Bronisz
92.5
100
92.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
43
Cezary
Wawrzynkiewicz
92
100
92%
Szkoła Podstawowa , Jasień
Rejon 6
44
Olaf
Bykowski
92
100
92%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
45
Wanessa
Kozłowska
92
100
92%
Zespół Edukacyjny Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
46
Roksana
Lisiewicz
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
47
Aleksandra
Bona
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
48
Wojciech
Żywicki
92
100
92%
Zespół Edukacyjny Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
49
Patrycja
Fijałkowska
92
100
92%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
50
Michalina
Gusta
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
51
Kinga
Kaczmarek
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
52
Amelia
Kubiak
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
53
Natalia
Naso
92
100
92%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
54
Zuzanna
Nowak
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
55
Gabriela
Pietrzak
92
100
92%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
56
Szymon
Popadiuk
92
100
92%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
57
Jakub
Schubert
92
100
92%
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pszczewie , Pszczew
Rejon 2
58
Marta
Łysiak
92
100
92%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
59
Zofia
Łęcka
92
100
92%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
60
Jakub
Laurentowski
91
100
91%
Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Bolesława Chrobrego w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
61
Miłosz
Kowalczuk
90
100
90%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
62
Mieszko
Kalkowski
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
63
Karolina
Wisz
90
100
90%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
64
Jagoda
Ziółkowska
90
100
90%
Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo , Bogaczów
Rejon 5
65
Alexander
Knobel
90
100
90%
Szkoła Podstawowa , Różanki
Rejon 1
66
Olga
Leszczyńska
90
100
90%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
67
Michał
Misztal
90
100
90%
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu , Otyń
Rejon 4
68
Hubert
Krempa
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
69
Bartłomiej
Olechnowicz
90
100
90%
Katolickie Gimnazjum św. Tomasza z Akwinu , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
70
Zuzanna
Brysz
90
100
90%
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej w Wężyskach , Wężyska
Rejon 5
71
Wiktoria
Wojciechowska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
72
Bartosz
Michałowski
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
73
Adrian
Rudnicki
90
100
90%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
74
Wiktor
Sadowski
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy , Witnica
Rejon 1
75
Kamila
Arcab
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 16 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
76
Laura
Chmiel
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
77
Aleksandra
Pocztarek
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
78
Jagoda
Basta
89
100
89%
Szkoła Podstawowa , Bytom Odrzański
Rejon 4
79
Marcel
Górny
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
80
Jakub
Czekałowski
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
81
Julia
Masiak
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
82
Dawid
Naraziński
89
100
89%
Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Bolesława Chrobrego w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
83
Patryk
Oksiak
89
100
89%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
84
Aleksandra
Opalińska
89
100
89%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
85
Patrycja
Zabrocka
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
86
Jakub
Rosada
89
100
89%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
87
Dominika
Baziak
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
88
Jakub
Chojak
88
100
88%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
89
Olga
Górka
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
90
Anna
Karczewska
88
100
88%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
91
Lidia
Maliszak
88
100
88%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
92
Oktawia
Paron
88
100
88%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
93
Kacper
Galent
88
100
88%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie , Tomaszowo
Rejon 6
94
Karol
Zborowski
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
95
Szymon
Górka
88
100
88%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
96
Julia
Kowalczuk
88
100
88%
Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach , Brody
Rejon 6
97
Lena
Maciejewska
88
100
88%
Gimnazjum nr 1 , Słubice
Rejon 3
98
Michał
Polański
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
99
Tristan
Machaj
88
100
88%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
100
Franciszek
Moszczuk
88
100
88%
Gimnazjum nr 1 , Słubice
Rejon 3
101
Wiktoria
Najbert
88
100
88%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
102
Dorota Joanna
Ozga
88
100
88%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bobrowicach , Bobrowice
Rejon 5
103
Amelia
Wojciechowska
88
100
88%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie , Tomaszowo
Rejon 6
104
Olga
Urynowicz
88
100
88%
Zespół Edukacyjny Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
105
Maja
Mazur
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
106
Mariola
Nowak
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
107
Maria
Stefanowska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
108
Barbara
Kuczyńska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
109
Gabriela
Kołodziejczyk
88
100
88%
Gimnazjum im. Jana Pawła II , Czerwieńsk
Rejon 5
110
Igor
Szewczuk
88
100
88%
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pszczewie , Pszczew
Rejon 2
111
Karolina
Szafraniec
88
100
88%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bobrowicach , Bobrowice
Rejon 5
112
Julia
Tesarczyk
88
100
88%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
113
Łukasz
Zmuda
88
100
88%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
114
Mikołaj
Kawka
87.5
100
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika , Gubin
Rejon 5
115
Alicja
Plust
87.5
100
87.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
116
Julia
Dajworska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
117
Amelia
Korbanek
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
118
Martyna
Jersz
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
119
Nikodem
Latuszek
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
120
Mikołaj
Magier
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
121
Roksana
Strózik
87
100
87%
Gimnazjum Językowe We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
122
Oliwia Helena
Makuch
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
123
Daniel
Atanasov
87
100
87%
Gimnazjum nr 1 , Słubice
Rejon 3
124
Antoni
Wilk
87
100
87%
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Łęknicy , Łęknica
Rejon 6
125
Dominik
Żegleń
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
126
Jakub
Wawrzyk
87
100
87%
Publiczne Gimnazjum nr 2 , Żagań
Rejon 6
127
Patryk
Adamczyk
86
100
86%
Publiczne Gimnazjum , Rzepin
Rejon 3
128
Karolina
Gdula
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 16 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
129
Oskar
Balcerowski
86
100
86%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
130
Iga
Adamek
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
131
Adrian
Golumski
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
132
Maja
Gordzelewska
86
100
86%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
133
Amelia
Czarnecka
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
134
Martyna
Bartczak
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
135
Emilia
Hejduk
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
136
Laura
Kremer
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
137
Adam
Fluder
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
138
Samuel
Grabowski
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
139
Wojciech
Górniewicz
86
100
86%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
140
Paulina
Kaczyńska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
141
Damian
Korczowski
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
142
Wojciech
Kokolus
86
100
86%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
143
Dorian
Kraczka
86
100
86%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
144
Magdalena
Mistrzak
86
100
86%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
145
Katarzyna
Rzepa
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
146
Michał
Łoś
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
147
Martyna
Kłujsza
86
100
86%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
148
Igor
Dankowski
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
149
Gustaw
Pluta
86
100
86%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
150
Emilia
Makowska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
151
Alicja
Mulczyńska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
152
Natalia
Nowicka
86
100
86%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
153
Julia
Adamska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
154
Jakub Mateusz
Pawłowski
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
155
Barbara
Gil
86
100
86%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
156
Julia
Gogoc
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
157
Maria
Mędryk
86
100
86%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
158
Anna
Iskra
86
100
86%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
159
Karolina
Kazimierczak
86
100
86%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
160
Jakub
Ratomski
86
100
86%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
161
Mateusz
Koleśnikow
86
100
86%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
162
Bartosz
Oleksa
86
100
86%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
163
Zuzanna
Plucińska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
164
Wiktoria
Orzeł
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
165
Jakub
Napierała
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pszczewie , Pszczew
Rejon 2
166
Adrianna
Pieniek
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
167
Roksana
Różańska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
168
Alicja
Kramer
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
169
Urszula
Sokalska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
170
Oskar
Piekarski
86
100
86%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
171
Martyna
Marciniak
86
100
86%
Gimnazjum im. Jana Pawła II , Czerwieńsk
Rejon 5
172
Tamara
Ostrowska
86
100
86%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
173
Mateusz
Rewers
86
100
86%
Gimnazjum im. Jana Pawła II , Czerwieńsk
Rejon 5
174
Karol
Sałaciński
86
100
86%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
175
Jan
Siekierzycki
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
176
Alicja
Staśkiewicz
86
100
86%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
177
Szymon
Wawrowicz
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
178
Wiktoria
Zawodniak
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
179
Klaudia
Stanecka
86
100
86%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
180
Maciej
Szulewa
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
181
Wiktoria
Weselska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
182
Przemysław
Warszawski
86
100
86%
Gimnazjum im. Jana Pawła II , Czerwieńsk
Rejon 5
183
Maja
Zaremba
86
100
86%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
184
Kacper
Drwięga
85
100
85%
Katolickie Gimnazjum św. Tomasza z Akwinu , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
185
Iga
Gizmunt
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
186
Kinga
Dowjat
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
187
Martyna
Bocheńska
85
100
85%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
188
Jakub
Jarosz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
189
Julia
Drzewoska
85
100
85%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
190
Wiktor
Garbowicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi , Międzyrzecz
Rejon 2
191
Wojciech
Kaczmarek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
192
Szymon
Kujawa
85
100
85%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
193
Jakub
Komasa
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
194
Krzysztof
Madzia
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Lubniewice
Rejon 3
195
Julia
Bułacz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
196
Bogna
Borusiewicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
197
Jacek
Bernaś
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi , Międzyrzecz
Rejon 2
198
Jakub
Głubisz
85
100
85%
Gimnazjum nr 4 , Zielona Góra
Rejon 5
199
Mateusz
Maciaszek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
200
Malwina
Olesiak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
201
Zuzanna
Papaj
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Wiechlicach , Wiechlice
Rejon 6
202
Bartłomiej
Zimniak
85
100
85%
Gimnazjum nr 2 im. Marka Kotańskiego w Słubicach , Słubice
Rejon 3
203
Julia
Mencweld
85
100
85%
Zespół Edukacyjny Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
204
Maja
Naumowicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
205
Wiktor
Nowak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi , Międzyrzecz
Rejon 2
206
Wiktoria
Paczyńska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Łęknicy , Łęknica
Rejon 6
207
Tymon
Stryjakiewicz
85
100
85%
Katolickie Gimnazjum św. Tomasza z Akwinu , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
208
Amelia
Sawicka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
209
Jerzy
Karolewicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
210
Aleksander
Giejbo
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
211
Alicja
Grzegorczyk
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
212
Filip
Klimczak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
213
Małgorzata
Zacharewicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
214
Jakub
Gawroński
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
215
Stanisław Jan
Krumplewski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
216
Kordian
Krężelok
85
100
85%
Gimnazjum nr 4 , Zielona Góra
Rejon 5
217
Dera
Maciej
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
218
Amelia
Malinowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
219
Kacper
Martynów
85
100
85%
Gimnazjum nr 4 , Zielona Góra
Rejon 5
220
Nikola
Orefice
85
100
85%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
221
Igor
Ossowski
85
100
85%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
222
Piotr
Okunowski
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
223
Katarzyna
Pawłowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
224
Natalia
Roskwitalska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
225
Aleksandra
Sokołowska
85
100
85%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
226
Natalia
Robak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Drezdenko
Rejon 1
227
Hubert
Samborski
85
100
85%
Gimnazjum nr 4 , Zielona Góra
Rejon 5
228
Blanka
Szczerbińska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
229
Katarzyna
Teresińska
85
100
85%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
230
Martyna
Szewczyk
85
100
85%
Katolickie Gimnazjum św. Tomasza z Akwinu , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
231
Igor
Wlaźlik
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
232
Wiktoria
Ziółkowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
233
Aleksandra
Kalchert
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika , Gubin
Rejon 5
234
Karolina
Słowik
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Bytom Odrzański
Rejon 4
wróć do listy publikacji wyników