Wyniki: Chemia (Gimnazjum) - wszystkie rejony - Etap szkolny
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 2
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Chemia - Gimnazjum
Punkty do zdobycia
100
Próg kwalifikujący
85 pkt z 100 pkt (85%)
Zakwalifikowani
124 z 124 (100%)
Data publikacji listy
2018-12-11 15:39:25
Przejście
z
Etap szkolny
do
Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
całe województwo lubuskie
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Kacper
Galent
100
100
100%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie , Tomaszowo
Rejon 6
2
Aleksandra
Kwiatkowska
100
100
100%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków , Dobiegniew
Rejon 1
3
Jakub
Kroczak
100
100
100%
Publiczne Gimnazjum , Rzepin
Rejon 3
4
Małgorzata
Józefowicz
100
100
100%
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu , Otyń
Rejon 4
5
Weronika
Grącikowska
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
6
Agata
Murzicz
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
7
Natalia
Roskwitalska
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
8
Inka
Sobczak
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
9
Patrycja
Wągrowska
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
10
Bartłomiej
Zimniak
100
100
100%
Gimnazjum nr 2 im. Marka Kotańskiego w Słubicach , Słubice
Rejon 3
11
Pola
Smolińska
98
100
98%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
12
Anna
Kulik
97
100
97%
Gimnazjum nr 2 , Gubin
Rejon 5
13
Miłosz
Myśków
97
100
97%
Szkoła Podstawowa , Lipki Wielkie
Rejon 1
14
Weronika
Stróżewska
97
100
97%
Szkoła Podstawowa , Lipki Wielkie
Rejon 1
15
Patrycja
Zabrocka
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
16
Sandra
Białkowska
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 16 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
17
Jakub
Derkowski
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 16 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
18
Jakub
Gyziejewski
95
100
95%
Publiczne Gimnazjum nr 2 , Żagań
Rejon 6
19
Adam
Piskorski
95
100
95%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
20
Daria
Urbanowicz
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
21
Julia
Brzostowska
95
100
95%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
22
Adrianna
Pieniek
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
23
Michał
Tomasik
95
100
95%
Publiczne Gimnazjum nr 2 , Żagań
Rejon 6
24
Grzegorz
Łazicki
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
25
Edyta
Krysiak
95
100
95%
Szkoła Podstawowa , Lipki Wielkie
Rejon 1
26
Katarzyna
Maciaszek
94.6
100
94.6%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
27
Anita
Benysek
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
28
Natalia
Włodek
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
29
Hubert
Kubiszewski
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi , Międzyrzecz
Rejon 2
30
Szymon
Cieciura
93
100
93%
Szkoła Podstawowa , Lubniewice
Rejon 3
31
Magdalena Anna
Dobek
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
32
Maciej
Blicharczyk
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
33
Anna
Karczewska
93
100
93%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
34
Igor
Wlaźlik
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
35
Gabriela
Wajzer
93
100
93%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
36
Martyna
Wojewódka
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
37
Maciej
Bębenek
92
100
92%
Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
38
Ewelina
Staniów
92
100
92%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
39
Daria
Sznajderowicz
92
100
92%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
40
Maciej
Dengusiak
92
100
92%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławie , Sława
Rejon 4
41
Cyprian
Jurkowski
92
100
92%
Gimnazjum nr 1 , Słubice
Rejon 3
42
Jagoda
Korzeniowska
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
43
Dawid
Rybacki
91
100
91%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
44
Katarzyna
Pawłowska
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
45
Wiktoria
Wuzień
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
46
Julia
Drzewoska
90
100
90%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
47
Mateusz
Leńczuk
90
100
90%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
48
Laura
Lubowiecka
90
100
90%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
49
Wanessa
Świerkowska
90
100
90%
Publiczne Gimnazjum nr 2 , Żagań
Rejon 6
50
Magdalena
Palicka
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
51
Jakub
Sierota
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 Im.Jana Pawła II We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
52
Szymon
Kozłowski
90
100
90%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
53
Jan
Powęski
90
100
90%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
54
Filip
Baranowski
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
55
Emilia
Klawińska
90
100
90%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Kowalów
Rejon 3
56
Joanna
Mackiewicz
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
57
Joanna
Stanula
90
100
90%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
58
Michał
Blum
89.3
100
89.3%
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
59
Maria
Ostałowska
89.2
100
89.2%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
60
Martyna
Kłujsza
89
100
89%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
61
Zofia
Konieczna
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
62
Aleksandra
Stachowiak
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
63
Natalia
Olczyk
88
100
88%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
64
Marcel
Francuzik
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
65
Szymon
Kujawa
88
100
88%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
66
Jędrzej
Pacek
88
100
88%
Zespół Edukacyjny Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
67
Dominik
Pospiszył
88
100
88%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie , Tomaszowo
Rejon 6
68
Franciszek
Moszczuk
88
100
88%
Gimnazjum nr 1 , Słubice
Rejon 3
69
Zuzanna
Rybok
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
70
Iga
Stupkiewicz
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
71
Dawid
Trojanowski
88
100
88%
Gimnazjum nr 1 , Słubice
Rejon 3
72
Amelia
Korczak
88
100
88%
Gimnazjum nr 1 , Słubice
Rejon 3
73
Hanna
Klincewicz
88
100
88%
Gimnazjum nr 2 im. Marka Kotańskiego w Słubicach , Słubice
Rejon 3
74
Karol
Zborowski
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
75
Maciej
Niewiadomski
87
100
87%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
76
Karol
Mądraszek
87
100
87%
Gimnazjum nr 2 , Gubin
Rejon 5
77
Jakub
Opanowski
87
100
87%
Gimnazjum nr 2 , Gubin
Rejon 5
78
Julia
Tumiłowicz
87
100
87%
Gimnazjum nr 2 , Gubin
Rejon 5
79
Martyna
Karasiewicz
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
80
Malwina
Murenia
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
81
Jakub
Zieliński
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
82
Kacper
Łyczek
87
100
87%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza , Bogdaniec
Rejon 1
83
Zuzanna
Bereś
86
100
86%
Publiczne Gimnazjum im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Siedlisko
Rejon 4
84
Michał
Drozda
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
85
Olexandra
Ziborova
86
100
86%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
86
Weronika
Świderska
86
100
86%
Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Bolesława Chrobrego w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
87
Nikola
Krępa
86
100
86%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
88
Zofia
Białek
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
89
Weronika
Kołtonowska
86
100
86%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
90
Natalia
Nowicka
86
100
86%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
91
Jan
Ratajski
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
92
Aleksandra
Teodorczyk
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
93
Maksymilian
Wojas
86
100
86%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
94
Wanda
Klat
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
95
Anna
Wiśniewska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
96
Eryk
Barański
85.7
100
85.7%
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
97
Karolina Helena
Lisowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
98
Dawid
Ciesielski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
99
Igor
Dankowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
100
Adam
Dereń
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
101
Zofia
Dzięcioł
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Krzeszycach , Krzeszyce
Rejon 3
102
Filip
Dubniański
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
103
Aleksandra
Brudna
85
100
85%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
104
Alicja
Mazurek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
105
Maria
Mędryk
85
100
85%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
106
Filip
Wielgosz
85
100
85%
Publiczne Gimnazjum nr 2 , Żagań
Rejon 6
107
Malwina
Olesiak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
108
Gabriela
Senyszyn
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
109
Jagoda
Tabaka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Krzeszycach , Krzeszyce
Rejon 3
110
Carmen
Tokarz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
111
Wiktoria
Zienkiewicz
85
100
85%
Publiczne Gimnazjum nr 2 , Żagań
Rejon 6
112
Tamara
Ostrowska
85
100
85%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
113
Alicja
Bazan
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
114
Magdalena
Pych
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim , Ośno Lubuskie
Rejon 3
115
Mateusz
Pikuła
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
116
Maja
Kieliszczyk-Śledź
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
117
Otylia
Kita
85
100
85%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
118
Sebastian
Wnuk-Swędrak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
119
Zuzanna
Kozłowska
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
120
Adrianna
Matuszewska
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
121
Maja
Stępień
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
122
Weronika
Wysokińska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
123
Zofia
Pusiarska
85
100
85%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
124
Karolina
Zacłona
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
wróć do listy publikacji wyników