Wyniki: Biologia (Gimnazjum) - - Etap szkolny
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 2
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Biologia - Gimnazjum
Punkty do zdobycia
100
Próg kwalifikujący
85 pkt z 100 pkt (85%)
Zakwalifikowani
173 z 173 (100%)
Data publikacji listy
2018-12-11 15:39:27
Przejście
z
Etap szkolny
do
Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
całe województwo lubuskie
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Kacper
Galent
100
100
100%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie , Tomaszowo
Rejon 6
2
Julia Patrycja
Jóźwik
100
100
100%
Publiczne Gimnazjum nr 2 , Żagań
Rejon 6
3
Julia
Kaliska
100
100
100%
Gimnazjum nr 2 im. Marka Kotańskiego w Słubicach , Słubice
Rejon 3
4
Aleksandra
Pocztarek
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
5
Zuzanna
Roszak
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
6
Piotr
Rusak
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 16 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
7
Krystyna
Spilnyk
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
8
Anna Maria
Łysak
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
9
Michał
Tomasik
100
100
100%
Publiczne Gimnazjum nr 2 , Żagań
Rejon 6
10
Julia
Młynaryk
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
11
Szymon
Cieciura
97
100
97%
Szkoła Podstawowa , Lubniewice
Rejon 3
12
Miłosz
Mesjasz
97
100
97%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
13
Oliwia
Krawiec
97
100
97%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
14
Emanuela
Król
97
100
97%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
15
Daria
Sznajderowicz
97
100
97%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
16
Wiktoria
Błaszków
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
17
Kaja
Gizmunt
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
18
Jędrzej Jan
Lewicki
96
100
96%
Publiczne Gimnazjum nr 2 , Żagań
Rejon 6
19
Dominika
Ławońska
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
20
Cyprian
Nawojczyk
96
100
96%
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
21
Karol
Wójcik
96
100
96%
Szkoła Podstawowa w Małomicach , Małomice
Rejon 6
22
Mateusz
Żok
96
100
96%
Zespół Szkolno - Przedszkolny , Kargowa
Rejon 5
23
Wiktoria
Cios
96
100
96%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
24
Julia
Cybulska
96
100
96%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
25
Alicja
Grzegorczyk
96
100
96%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
26
Zuzanna
Kozłowska
96
100
96%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
27
Adriana
Mowczan
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
28
Małgorzata Anna
Bukowska
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
29
Szymon
Górski
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
30
Maja
Fórmanowicz
95
100
95%
Gimnazjum nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Edukacyjnym nr 4 , Drzonków
Rejon 5
31
Patrycja
Zabrocka
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
32
Nina
Chomicz
94
100
94%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
33
Natalia
Cyl
94
100
94%
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu , Otyń
Rejon 4
34
Agata
Arciuch
93
100
93%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
35
Adrianna
Dolata
93
100
93%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
36
Julia
Drzewoska
93
100
93%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
37
Katarzyna
Mielniczek
93
100
93%
Publiczne Gimnazjum , Przewóz
Rejon 6
38
Natalia
Olczyk
93
100
93%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
39
Kinga Anna
Dudar
93
100
93%
Publiczne Gimnazjum nr 2 , Żagań
Rejon 6
40
Kacper
Kortz
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
41
Szymon
Hofanowski
93
100
93%
Szkoła Podstawowa w Santoku , Santok
Rejon 1
42
Marcelina
Mięka
93
100
93%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
43
Michał
Skalski
93
100
93%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
44
Alicja
Sielecka
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
45
Jakub Andrzej
Wawrzyk
93
100
93%
Publiczne Gimnazjum nr 2 , Żagań
Rejon 6
46
Hubert
Karpicki
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
47
Maciej
Niewiadomski
92
100
92%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
48
Patrycja
Popowska
92
100
92%
Gimnazjum nr 12 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
49
Wiktoria
Szaciłło
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
50
Kinga
Wojtaszak
92
100
92%
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
51
Łukasz
Hrypiński
91
100
91%
Społeczne Gimnazjum " Szkoła Myślenia Twórczego " , Zielona Góra
Rejon 5
52
Szczepan
Sobkowiak
91
100
91%
Społeczne Gimnazjum " Szkoła Myślenia Twórczego " , Zielona Góra
Rejon 5
53
Kamil Michał
Stępień
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
54
Bartosz
Mikulski
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
55
Anna
Karczewska
90
100
90%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
56
Maria
Błażejewka
90
100
90%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
57
Samuel
Grabowski
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
58
Karolina Helena
Lisowska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
59
Anna
Pokornowska
90
100
90%
Publiczne Gimnazjum , Przewóz
Rejon 6
60
Helena
Szembek
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
61
Wiktoria
Tarnowska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
62
Bartosz
Zioła
89
100
89%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
63
Julia
Brzostowska
89
100
89%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
64
Sebastian
Ambrożuk
88.9
100
88.9%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
65
Marta
Gintrowska
88.9
100
88.9%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
66
Krzysztof
Kromski
88.9
100
88.9%
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
67
Maria
Ostałowska
88.9
100
88.9%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
68
Nella
Baszyńska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
69
Szymon
Grzybowski
88
100
88%
Gimnazjum nr 4 , Zielona Góra
Rejon 5
70
Cyprian
Jurkowski
88
100
88%
Gimnazjum nr 1 , Słubice
Rejon 3
71
Amelia
Korczak
88
100
88%
Gimnazjum nr 1 , Słubice
Rejon 3
72
Robert
Kaczmarek
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
73
Sylwia
Pieniakowska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej , Żary
Rejon 6
74
Wiktoria
Michalska
88
100
88%
Zespół Szkolno - Przedszkolny , Kargowa
Rejon 5
75
Miriam
Lamprecht
88
100
88%
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
76
Rozalia
Wachowska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa , Różanki
Rejon 1
77
Amelia Anna
Chroma
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Bolesława Chrobrego w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
78
Natalia
Święcicka
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Bolesława Chrobrego w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
79
Emilia
Lokś
87
100
87%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
80
Rafał
Lucinkiewicz
87
100
87%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
81
Julia
Napieralska
87
100
87%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
82
Sara
Rudzis
87
100
87%
Gimnazjum Dla Młodzieży im. E. Bojanowskiego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
83
Pola
Smolińska
87
100
87%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
84
Zuzanna
Basiuk
87
100
87%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
85
Julia
Stelmach
87
100
87%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
86
Gabriela
Szmid
87
100
87%
Gimnazjum nr 2 , Gubin
Rejon 5
87
Weronika
Świderska
87
100
87%
Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Bolesława Chrobrego w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
88
Kacper
Klóska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
89
Ada
Kondratowicz
87
100
87%
Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika , Bojadła
Rejon 5
90
Olga
Urynowicz
87
100
87%
Zespół Edukacyjny Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
91
Michał
Konieczny
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
92
Jagoda
Kołacz
87
100
87%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
93
Julia
Kogut
86
100
86%
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego , Przytoczna
Rejon 2
94
Paulina
Porębska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
95
Wiktoria
Chopcian
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
96
Amelia
Hajdukiewicz
86
100
86%
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego , Przytoczna
Rejon 2
97
Oktawia
Raczyńska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego , Przytoczna
Rejon 2
98
Tomasz
Pakieła
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
99
Aleksandra
Sławek
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
100
Michalina
Gusta
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
101
Wiktoria
Lehmann
86
100
86%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
102
Jakub
Krystians
86
100
86%
Publiczne Gimnazjum , Trzebiechów
Rejon 5
103
Hanna
Wawrzynkiewicz
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi , Międzyrzecz
Rejon 2
104
Ignacy
Czajor
85.2
100
85.2%
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
105
Kacper
Olszewski
85.2
100
85.2%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
106
Jakub
Kroczak
85
100
85%
Publiczne Gimnazjum , Rzepin
Rejon 3
107
Gabriela
Demków
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
108
Franciszek
Kryk
85
100
85%
Publiczne Gimnazjum , Rzepin
Rejon 3
109
Wiktoria
Podhajecka
85
100
85%
Publiczne Gimnazjum , Rzepin
Rejon 3
110
Iga
Gizmunt
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
111
Antoni
Cieślak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
112
Hanna
Klincewicz
85
100
85%
Gimnazjum nr 2 im. Marka Kotańskiego w Słubicach , Słubice
Rejon 3
113
Amelia
Korbanek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
114
Michał
Dybka
85
100
85%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
115
Michał
Krawczyk
85
100
85%
Gimnazjum nr 2 im. Marka Kotańskiego w Słubicach , Słubice
Rejon 3
116
Zofia
Konieczna
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
117
Sandra
Matusiak
85
100
85%
Gimnazjum nr 12 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
118
Kacper
Hartman
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
119
Sandra
Jarczak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
120
Marta
Siminiak
85
100
85%
Publiczne Gimnazjum , Rzepin
Rejon 3
121
Oskar
Opłotny
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
122
Sandra
Jarczak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
123
Leon
Klag
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
124
Eryka
Król
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Ciosaniec
Rejon 4
125
Anna
Kulik
85
100
85%
Gimnazjum nr 2 , Gubin
Rejon 5
126
Kamila
Mitela
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika , Bojadła
Rejon 5
127
Jakub
Opanowski
85
100
85%
Gimnazjum nr 2 , Gubin
Rejon 5
128
Oliwia
Rekiel
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Niedoradzu , Niedoradz
Rejon 4
129
Oliwia
Mostowska
85
100
85%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
130
Natalia
Roskwitalska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
131
Karolina
Rutkowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
132
Julia
Kliszczak
85
100
85%
Publiczna Szkola Podstawowa im. Jana Pawla II , Borów Wielki
Rejon 4
133
Magdalena
Sosenko
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
134
Patrycja
Fijałkowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
135
Klaudia
Breś
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej , Żary
Rejon 6
136
Kaja Magdalena
Czwojda
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
137
Aleksandra
Brudna
85
100
85%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
138
Natalia
Szczepankiewicz
85
100
85%
Gimnazjum nr 2 , Gubin
Rejon 5
139
Olga
Staniszewska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
140
Maria
Jaskulska
85
100
85%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
141
Zofia
Kasperowicz
85
100
85%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
142
Martyna
Kaszyńska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
143
Barbara
Kuczyńska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
144
Oliwia
Pszonak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego , Zwierzyn
Rejon 1
145
Maria
Kurpisz
85
100
85%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
146
Tatiana
Martyniuk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
147
Julita
Michalak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
148
Joanna
Grzeczkowicz
85
100
85%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
149
Dawid
Stępień
85
100
85%
Publiczne Gimnazjum im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Siedlisko
Rejon 4
150
Oliwia
Guzielak
85
100
85%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
151
Sławomir
Malik
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
152
Michał
Mądry
85
100
85%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
153
Anna
Bemka
85
100
85%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
154
Maja
Bora
85
100
85%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
155
Paulina
Kurkiewicz
85
100
85%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
156
Patrycja
Stępniak
85
100
85%
Publiczne Gimnazjum , Rzepin
Rejon 3
157
Rozalia Julia
Rogaczewska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
158
Martyna
Szymańska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 Im.Jana Pawła II We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
159
Maksymilian
Wojas
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
160
Jakub Michał
Zbroniec
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
161
Mkołaj
Karapka
85
100
85%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
162
Michalina
Słupińska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
163
Amelia
Tołkacz
85
100
85%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
164
Magdalena
Mistrzak
85
100
85%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
165
Szymon
Turowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Grabicach , Grabice
Rejon 5
166
Julia
Wojtkiewicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
167
Mateusz
Bronisz
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
168
Zuzanna Zofia
Nowak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
169
Filip
Domurat
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
170
Maja
Dylawerska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
171
Barbara
Furtak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
172
Tomasz
Kaczmarek
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
173
Jakub
Żarnowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
wróć do listy publikacji wyników