Wyniki: Biologia (Gimnazjum) - Rejon 5 - Etap szkolny
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 1
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Biologia - Gimnazjum
Punkty do zdobycia
100
Próg kwalifikujący
85 pkt z 100 pkt (85%)
Zakwalifikowani
48 z 48 (100%)
Data publikacji listy
2018-12-11 15:39:27
Przejście
z
Etap szkolny
do
Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Zielonogórski, Krośnieński, Miasto Zielona Góra
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Anna Maria
Łysak
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
2
Emanuela
Król
97
100
97%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
3
Mateusz
Żok
96
100
96%
Zespół Szkolno - Przedszkolny , Kargowa
Rejon 5
4
Małgorzata Anna
Bukowska
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
5
Maja
Fórmanowicz
95
100
95%
Gimnazjum nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Edukacyjnym nr 4 , Drzonków
Rejon 5
6
Adriana
Mowczan
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
7
Szymon
Górski
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
8
Nina
Chomicz
94
100
94%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
9
Michał
Skalski
93
100
93%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
10
Łukasz
Hrypiński
91
100
91%
Społeczne Gimnazjum " Szkoła Myślenia Twórczego " , Zielona Góra
Rejon 5
11
Szczepan
Sobkowiak
91
100
91%
Społeczne Gimnazjum " Szkoła Myślenia Twórczego " , Zielona Góra
Rejon 5
12
Karolina Helena
Lisowska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
13
Kamil Michał
Stępień
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
14
Anna
Karczewska
90
100
90%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
15
Bartosz
Mikulski
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
16
Bartosz
Zioła
89
100
89%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
17
Krzysztof
Kromski
88.9
100
88.9%
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
18
Szymon
Grzybowski
88
100
88%
Gimnazjum nr 4 , Zielona Góra
Rejon 5
19
Wiktoria
Michalska
88
100
88%
Zespół Szkolno - Przedszkolny , Kargowa
Rejon 5
20
Michał
Konieczny
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
21
Emilia
Lokś
87
100
87%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
22
Ada
Kondratowicz
87
100
87%
Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika , Bojadła
Rejon 5
23
Kacper
Klóska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
24
Pola
Smolińska
87
100
87%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
25
Rafał
Lucinkiewicz
87
100
87%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
26
Julia
Napieralska
87
100
87%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
27
Gabriela
Szmid
87
100
87%
Gimnazjum nr 2 , Gubin
Rejon 5
28
Weronika
Świderska
87
100
87%
Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Bolesława Chrobrego w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
29
Wiktoria
Lehmann
86
100
86%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
30
Aleksandra
Sławek
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
31
Jakub
Krystians
86
100
86%
Publiczne Gimnazjum , Trzebiechów
Rejon 5
32
Ignacy
Czajor
85.2
100
85.2%
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
33
Joanna
Grzeczkowicz
85
100
85%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
34
Oliwia
Guzielak
85
100
85%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
35
Zofia
Kasperowicz
85
100
85%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
36
Sławomir
Malik
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
37
Anna
Kulik
85
100
85%
Gimnazjum nr 2 , Gubin
Rejon 5
38
Kamila
Mitela
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika , Bojadła
Rejon 5
39
Jakub
Opanowski
85
100
85%
Gimnazjum nr 2 , Gubin
Rejon 5
40
Anna
Bemka
85
100
85%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
41
Jakub Michał
Zbroniec
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
42
Rozalia Julia
Rogaczewska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
43
Kaja Magdalena
Czwojda
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
44
Natalia
Szczepankiewicz
85
100
85%
Gimnazjum nr 2 , Gubin
Rejon 5
45
Maja
Bora
85
100
85%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
46
Mkołaj
Karapka
85
100
85%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
47
Paulina
Kurkiewicz
85
100
85%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
48
Szymon
Turowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Grabicach , Grabice
Rejon 5
wróć do listy publikacji wyników