Wyniki: Język Polski (Gimnazjum) - - Etap szkolny
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 4
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Język Polski - Gimnazjum
Punkty do zdobycia
100
Próg kwalifikujący
85 pkt z 100 pkt (85%)
Zakwalifikowani
366 z 366 (100%)
Data publikacji listy
2018-12-11 15:39:37
Przejście
z
Etap szkolny
do
Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
całe województwo lubuskie
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Julia
Drzewoska
100
100
100%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
2
Jagoda
Ignaszewska
100
100
100%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
3
Katarzyna
Mielniczek
100
100
100%
Publiczne Gimnazjum , Przewóz
Rejon 6
4
Aleksandra
Bona
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
5
Weronika
Jankowska
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
6
Martyna
Jersz
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
7
Alicja
Korzeniewska
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
8
Norbert
Losiak
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
9
Julia
Mikołajczak
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
10
Zuzanna
Suska
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
11
Julia
Mikołajczyk
97
100
97%
Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego , Górzyca
Rejon 3
12
Julia
Kapka
96
100
96%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
13
Karolina
Kopytko
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
14
Oktawia
Raczyńska
96
100
96%
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego , Przytoczna
Rejon 2
15
Julia
Fornal
96
100
96%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
16
Marlena
Jeziorska
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
17
Jan
Powęski
96
100
96%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
18
Oliwia
Siemiatowska
96
100
96%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
19
Wiktoria
Rytwińska
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
20
Aleksandra
Szymkowiak
96
100
96%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
21
Agnieszka
Rohde
96
100
96%
Publiczne Gimnazjum nr 2 , Żagań
Rejon 6
22
Julia
Stróżniak
96
100
96%
VI Liceum Ogólnokształcące , Zielona Góra
Rejon 5
23
Iga
Stupkiewicz
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
24
Aleksandra
Teodorczyk
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
25
Weronika
Wieloch
96
100
96%
Publiczne Gimnazjum nr 2 , Żagań
Rejon 6
26
Julia
Łazdowska
96
100
96%
Gimnazjum nr 2 im. Marka Kotańskiego w Słubicach , Słubice
Rejon 3
27
Weronika
Janowska
95
100
95%
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Łęknicy , Łęknica
Rejon 6
28
Alicja
Bazan
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
29
Aleksandra
Urban
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
30
Dominika
Gaweł
95
100
95%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
31
Zuzanna
Roszak
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
32
Natalia
Michalska
95
100
95%
Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Brzeźnicy , Brzeźnica
Rejon 6
33
Julia Karolina
Świątek
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
34
Kamila
Arcab
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 16 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
35
Kacper
Galent
94
100
94%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie , Tomaszowo
Rejon 6
36
Wiktoria
Cios
94
100
94%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
37
Zofia
Domagała
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
38
Karolina
Jakubowicz
94
100
94%
Publiczne Gimnazjum nr 2 , Żagań
Rejon 6
39
Anastazja
Lipińska
94
100
94%
Publiczne Gimnazjum nr 2 , Żagań
Rejon 6
40
Agnieszka
Siadaczka
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
41
Klaudia
Wekwert
94
100
94%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
42
Martyna
Klaczak
94
100
94%
Szkoła Podstawowa w Trzebielu , Trzebiel
Rejon 6
43
Piotr
Rusak
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 16 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
44
Paulina
Kasperowicz
93
100
93%
Publiczne Gimnazjum nr 2 , Żagań
Rejon 6
45
Natalia
Cyl
93
100
93%
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu , Otyń
Rejon 4
46
Martyna
Żołędź
93
100
93%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
47
Kinga
Kaczmarek
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
48
Ada
Kondratowicz
93
100
93%
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Bojadłach , Bojadła
Rejon 5
49
Dominika
Tańska
93
100
93%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Zabór
Rejon 5
50
Wiktoria
Luberda
93
100
93%
Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego , Górzyca
Rejon 3
51
Julia
Wieromiej
93
100
93%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Zabór
Rejon 5
52
Michał
Filipowicz
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
53
Zuzanna
Kozłowska
93
100
93%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
54
Wanessa Magdalena
Świerkowska
93
100
93%
Publiczne Gimnazjum nr 2 , Żagań
Rejon 6
55
Gabriela
Plucińska
93
100
93%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
56
Igor
Szewczuk
93
100
93%
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pszczewie , Pszczew
Rejon 2
57
Julia Magdalena
Dajworska
92.5
100
92.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
58
Wiktoria
Błaszków
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
59
Weronika
Gawron
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
60
Zuzanna
Grzyb
92
100
92%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
61
Karolina
Bielicz
92
100
92%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
62
Martyna
Wiśniewska
92
100
92%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
63
Zofia
Ciesielska
92
100
92%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
64
Maja
Fórmanowicz
92
100
92%
Gimnazjum nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Edukacyjnym nr 4 , Drzonków
Rejon 5
65
Łukasz
Kochanowski
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
66
Nina
Ryszczuk
92
100
92%
Gimnazjum nr 2 im. Marka Kotańskiego w Słubicach , Słubice
Rejon 3
67
Michał
Truszkowski
92
100
92%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
68
Natalia
Łukiewicz
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego , Drezdenko
Rejon 1
69
Weronika
Ardelli
91
100
91%
Publiczne Gimnazjum , Przewóz
Rejon 6
70
Alicja
Kulicz
91
100
91%
Publiczne Gimnazjum , Przewóz
Rejon 6
71
Aleksandra
Poźniak
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 16 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
72
Aleksandra Krystyna
Weber
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
73
Kacper
Klóska
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
74
Amelia
Wojciechowska
91
100
91%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie , Tomaszowo
Rejon 6
75
Emilia
Gralewska
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
76
Wanda
Klat
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
77
Julia
Cybulska
91
100
91%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
78
Paulina
Szczeszek
91
100
91%
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Łęknicy , Łęknica
Rejon 6
79
Karolina
Gdula
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 16 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
80
Michalina
Taszarek
91
100
91%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
81
Aleksandra
Kapryczuk
91
100
91%
Szkoła Podstawowa w Małomicach , Małomice
Rejon 6
82
Nikola
Mackiewicz
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
83
Anna Maria
Łysak
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
84
Urszula
Sokalska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
85
Aleksandra
Czajkowska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
86
Zuzanna
Galor
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
87
Gabriela
Jachacz
90
100
90%
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej w Wężyskach , Wężyska
Rejon 5
88
Daniel
Czeleń
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
89
Julia
Danielczyk
90
100
90%
Publiczne Gimnazjum nr 2 , Żagań
Rejon 6
90
Aleksandra
Karpińska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie , Konotop
Rejon 4
91
Magdalena
Dębska
90
100
90%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
92
Marcelina
Kałusiewicz
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
93
Julia
Łoskot
90
100
90%
Publiczne Gimnazjum nr 2 , Żagań
Rejon 6
94
Weronika
Mężyńska
90
100
90%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
95
Maria
Kurpisz
90
100
90%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
96
Julia
Dawydzik
90
100
90%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
97
Julia
Jóźwik
90
100
90%
Publiczne Gimnazjum nr 2 , Żagań
Rejon 6
98
Aleksandra
Opalińska
90
100
90%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
99
Zuzanna
Gandecka
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi , Międzyrzecz
Rejon 2
100
Błażej
Molik
90
100
90%
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pszczewie , Pszczew
Rejon 2
101
Marta
Rawska
90
100
90%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
102
Wiktoria
Zienkiewicz
90
100
90%
Publiczne Gimnazjum nr 2 , Żagań
Rejon 6
103
Wiktoria
Rozalik
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
104
Adrianna
Sowińska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
105
Zuzanna
Kopernicka
90
100
90%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
106
Katarzyna
Niemirowska
90
100
90%
Gimnazjum nr 12 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
107
Wiktoria
Witczak
90
100
90%
Szkoła Podstawowa w Santoku , Santok
Rejon 1
108
Nikola
Wojciechowska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
109
Magdalena
Najdek
90
100
90%
Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Brzeźnicy , Brzeźnica
Rejon 6
110
Weronika
Kołtonowska
90
100
90%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
111
Kornelia
Olesiak
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
112
Patrycja
Fijałkowska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
113
Weronika
Gmurkowska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
114
Marcel
Jóźwiak
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika , Gubin
Rejon 5
115
Oliwia
Pater
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy , Witnica
Rejon 1
116
Julia
Olszówka
90
100
90%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
117
Julia
Polewska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
118
Dorota
Wanio
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
119
Amelia
Gadzina
90
100
90%
Szkoła Podstawowa w Małomicach , Małomice
Rejon 6
120
Roksana
Różańska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
121
Bernadeta
Smolec
90
100
90%
Samorządowa Szkoła Podstawowa , Łagów
Rejon 2
122
Martyna
Wojewódka
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
123
Magdalena
Łabowska
90
100
90%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
124
Agata
Wojtalewicz
90
100
90%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
125
Paulina
Zielińska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
126
Wiktoria
Szaciłło
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
127
Aleksandra
Grządzielska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
128
Zofia
Dolaczyńska
89.7
100
89.7%
Szkoła Podstawowa w Trzebielu , Trzebiel
Rejon 6
129
Iga
Adamowicz
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
130
Maria
Miotk
89
100
89%
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Krzeszycach , Krzeszyce
Rejon 3
131
Roksana Izabela
Strzelecka
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
132
Kalina
Malinowska
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
133
Oliwer
Borenstein
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego , Drezdenko
Rejon 1
134
Kalina
Jenek
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego , Drezdenko
Rejon 1
135
Wojciech
Płoński
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
136
Wanesa
Mazurkiewicz
89
100
89%
Szkoła Podstawowa w Czarnowicach , Czarnowice
Rejon 5
137
Zuzanna
Bereś
88
100
88%
Publiczne Gimnazjum im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Siedlisko
Rejon 4
138
Alicja
Czernik
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
139
Zuzanna
Brysz
88
100
88%
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej w Wężyskach , Wężyska
Rejon 5
140
Zofia
Jasiewicz
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
141
Filip
Klimczak
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
142
Dominika
Kowalska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
143
Aleksandra
Wiklińska
88
100
88%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
144
Paulina
Dwornicka
88
100
88%
Gimnazjum im. Jana Pawła II , Czerwieńsk
Rejon 5
145
Karolina
Latoszewska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
146
Agata
Mankiewicz
88
100
88%
Publiczne Gimnazjum im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Siedlisko
Rejon 4
147
Aleksandra
Smolińska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
148
Marcelina
Mięka
88
100
88%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
149
Weronika
Paruzel
88
100
88%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
150
Aleksander
Sienkiewicz
88
100
88%
Gimnazjum nr 4 , Zielona Góra
Rejon 5
151
Aleksandra
Ślipko
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
152
Maja
Konberg
88
100
88%
Gimnazjum nr 2 im. Marka Kotańskiego w Słubicach , Słubice
Rejon 3
153
Julia
Kaliska
88
100
88%
Gimnazjum nr 2 im. Marka Kotańskiego w Słubicach , Słubice
Rejon 3
154
Natalia
Pietrzak
88
100
88%
Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Brzeźnicy , Brzeźnica
Rejon 6
155
Natalia
Gawryluk
88
100
88%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławie , Sława
Rejon 4
156
Weronika
Świderska
88
100
88%
Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Bolesława Chrobrego w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
157
Bartłomiej
Nowogram
88
100
88%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
158
Anna
Pilarczyk
88
100
88%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
159
Wiktoria
Rusikiewicz
88
100
88%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
160
Hanna
Klincewicz
88
100
88%
Gimnazjum nr 2 im. Marka Kotańskiego w Słubicach , Słubice
Rejon 3
161
Bartłomiej
Zimniak
88
100
88%
Gimnazjum nr 2 im. Marka Kotańskiego w Słubicach , Słubice
Rejon 3
162
Karolina
Świder
88
100
88%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
163
Bogna Anastazja
Utrata
87.5
100
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
164
Wiktoria
Bełz
87
100
87%
Szkoła Podstawowa w Mirostowicach Dolnych , Mirostowice Dolne
Rejon 6
165
Wiktoria
Chopcian
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
166
Aleksandra
Benedyk
87
100
87%
Szkoła Podstawowa , Lipki Wielkie
Rejon 1
167
Kaja Magdalena
Czwojda
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
168
Klaudia
Biernacka
87
100
87%
Publiczne Gimnazjum , Przewóz
Rejon 6
169
Aleksandra
Baszko
87
100
87%
Publiczne Gimnazjum nr 2 , Żagań
Rejon 6
170
Jakub
Biernat
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
171
Julia
Grams
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
172
Michał
Kopczyński
87
100
87%
Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego , Górzyca
Rejon 3
173
Laura
Lubowiecka
87
100
87%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
174
Alicja
Mazurek
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
175
Malwina
Olesiak
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
176
Mateusz
Bronisz
87
100
87%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
177
Natalia
Płonka
87
100
87%
Szkoła Podstawowa w Witoszynie , Witoszyn
Rejon 6
178
Jan
Kiraga
87
100
87%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
179
Oliwia
Misior
87
100
87%
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu , Otyń
Rejon 4
180
Małgorzata
Józefowicz
87
100
87%
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu , Otyń
Rejon 4
181
Martyna
Mania
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
182
Agata
Murzicz
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
183
Inka
Sobczak
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
184
Helena
Szembek
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
185
Kornelia
Zjawin
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
186
Wiktor
Nowak
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi , Międzyrzecz
Rejon 2
187
Paulina
Nowak
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
188
Paweł Krzysztof
Poźniak
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
189
Kacper Patryk
Obuchowicz
87
100
87%
Publiczne Gimnazjum nr 2 , Żagań
Rejon 6
190
Julia
Wojtkiewicz
87
100
87%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
191
Oliwia
Florianowicz
87
100
87%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
192
Amelia
Jakubowska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
193
Aleksandra
Pioś
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
194
Justyna
Rudziewicz
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
195
Anna
Sakowska
87
100
87%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
196
Zuzanna Weronika
Łukasiewicz
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
197
Laura
Chmiel
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
198
Kamila
Mitela
87
100
87%
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Bojadłach , Bojadła
Rejon 5
199
Natalia
Nowicka
87
100
87%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
200
Szymon
Piskorek
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
201
Julia
Podgórska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
202
Michalina
Grontkowska
87
100
87%
Gimnazjum nr 1 , Słubice
Rejon 3
203
Oliwia
Świątkowska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta , Bledzew
Rejon 2
204
Alicja
Plust
87
100
87%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
205
Blanka
Szczerbińska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
206
Natasza
Sajkowska
87
100
87%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
207
Olga
Leszczyńska
87
100
87%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
208
Katarzyna
Szwaluk
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
209
Magdalena
Socha
86.2
100
86.2%
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim , Ośno Lubuskie
Rejon 3
210
Maciej
Bębenek
86
100
86%
Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
211
Otylia
Korczyńska
86
100
86%
Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
212
Justyna
Mielnik
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
213
Wiktoria
Muszyńska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
214
Martyna
Banachiewicz
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu , Dąbie
Rejon 5
215
Karolina
Capar
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
216
Robert
Kowalczewski
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
217
Danuta
Macioszek
86
100
86%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
218
Karolina
Lewicka
86
100
86%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
219
Mikołaj
Mówka
86
100
86%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
220
Julia
Dolczewska
86
100
86%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
221
Julia
Gniazdowska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
222
Aleksandra
Dzierżawska
86
100
86%
Publiczne Gimnazjum im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Siedlisko
Rejon 4
223
Łukasz
Garczyński
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
224
Kaja
Gizmunt
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
225
Stanisław Jan
Krumplewski
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
226
Aleksandra
Kail
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
227
Aleksandra
Nowicka
86
100
86%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
228
Nikola
Hirsch
86
100
86%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
229
Kamelia
Neumann
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu , Dąbie
Rejon 5
230
Małgorzata
Nieznajemska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu , Dąbie
Rejon 5
231
Martyna
Bocheńska
86
100
86%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
232
Julia
Borysionek
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
233
Natalia
Buła
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
234
Łukasz
Hrypiński
86
100
86%
Społeczne Gimnazjum " Szkoła Myślenia Twórczego " , Zielona Góra
Rejon 5
235
Klaudia
Breś
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej , Żary
Rejon 6
236
Piotr
Marczenia
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
237
Karolina Helena
Lisowska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
238
Klaudia
Ogórek
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu , Dąbie
Rejon 5
239
Martyna
Mejer
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
240
Aleksandra
Mariańska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej , Żary
Rejon 6
241
Joanna
Robińska
86
100
86%
Publiczne Gimnazjum w Radoszynie , Radoszyn
Rejon 2
242
Zuzanna
Drewniak
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Czarnowicach , Czarnowice
Rejon 5
243
Adam
Bogdanowicz
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika , Gubin
Rejon 5
244
Aleksandra
Kalchert
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika , Gubin
Rejon 5
245
Oliwia
Różewicz
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
246
Zuzanna
Siera
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
247
Szymon
Sikora
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
248
Makary
Sierpiński
86
100
86%
Katolickie Gimnazjum św. Tomasza z Akwinu , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
249
Szczepan
Sobkowiak
86
100
86%
Społeczne Gimnazjum " Szkoła Myślenia Twórczego " , Zielona Góra
Rejon 5
250
Julia
Sułek
86
100
86%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
251
Emilia
Szczerbińska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
252
Klaudia
Stankiewicz
86
100
86%
Katolickie Gimnazjum św. Tomasza z Akwinu , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
253
Emilia
Wójcik
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Wiechlicach , Wiechlice
Rejon 6
254
Aleksandra
Stech
86
100
86%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
255
Aleksandra
Szymerowska
86
100
86%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
256
Klaudia
Sarnowska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu , Dąbie
Rejon 5
257
Maja Agnieszka
Tkaczyk
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
258
Katarzyna
Tomko
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
259
Szymon
Grzybowski
86
100
86%
Gimnazjum nr 4 , Zielona Góra
Rejon 5
260
Gabriela Monika
Janicka
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bobrowicach , Bobrowice
Rejon 5
261
Aleksandra
Traczyk
86
100
86%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
262
Sara
Smagło
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
263
Weronika
Włodarczyk
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej , Żary
Rejon 6
264
Jakub
Zarzycki
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
265
Martyna
Fijałkowska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
266
Liwia
Dolińska
86
100
86%
Publiczne Gimnazjum , Rzepin
Rejon 3
267
Maja
Macul
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
268
Amelia Anna
Chroma
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Bolesława Chrobrego w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
269
Julianna
Dziaczek
86
100
86%
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
270
Martyna
Gornostaj
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
271
Marta
Siminiak
86
100
86%
Publiczne Gimnazjum , Rzepin
Rejon 3
272
Weronika
Zdun
86
100
86%
Publiczne Gimnazjum , Rzepin
Rejon 3
273
Emilia
Ćwik
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przecławiu , Przecław
Rejon 6
274
Zofia
Łęcka
86
100
86%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
275
Maja
Ładyga
86
100
86%
Zespół Edukacyjny Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
276
Kinga
Babij
86
100
86%
Publiczne Gimnazjum , Rzepin
Rejon 3
277
Wiktoria
Chamerska
85.71
100
85.7%
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
278
Oliwia
Marczenia
85.71
100
85.7%
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
279
Maria
Bączkiewicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Krzeszycach , Krzeszyce
Rejon 3
280
Małgorzata
Sobkowiak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Jasień
Rejon 6
281
Marcelina
Bajserowicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Santoku , Santok
Rejon 1
282
Maciej
Byczko
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Jasień
Rejon 6
283
Nikola
Cichewicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
284
Magdalena
Ciołka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
285
Julia
Domarecka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy , Witnica
Rejon 1
286
Justyna
Gruda
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
287
Adriana
Walczak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi , Międzyrzecz
Rejon 2
288
Michał
Krzemiński
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
289
Natalia
Mroczka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
290
Julia
Rakowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy , Witnica
Rejon 1
291
Anna
Ambroziak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy , Witnica
Rejon 1
292
Błażej
Basaj
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
293
Aleksandra
Bujnicka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy , Witnica
Rejon 1
294
Anna
Caruk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
295
Nikola
Dzierybko
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
296
Weronika
Czahajda
85
100
85%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
297
Stanisław
Chraplak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy , Witnica
Rejon 1
298
Justyna
Czapla
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
299
Emanuela
Król
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
300
Ada
Białęcka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy , Witnica
Rejon 1
301
Kinga
Dowjat
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
302
Alicja
Drzymała
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
303
Natalia
Szczepankiewicz
85
100
85%
Gimnazjum nr 2 , Gubin
Rejon 5
304
Sara
Drozda
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy , Witnica
Rejon 1
305
Amelia
Blimel
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
306
Martyna
Długosz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
307
Eryka
Król
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Ciosaniec
Rejon 4
308
Roksana
Czarnecka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
309
Paulina
Kaszuba
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
310
Aniela
Nawracała
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Ciosaniec
Rejon 4
311
Gabriela
Szmidt
85
100
85%
Gimnazjum nr 2 , Gubin
Rejon 5
312
Anna
Kulik
85
100
85%
Gimnazjum nr 2 , Gubin
Rejon 5
313
Natanael
Gramont
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
314
Zofia
Adam
85
100
85%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
315
Julia
Frost
85
100
85%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
316
Pola
Grochowska
85
100
85%
Gimnazjum , Nowe Miasteczko
Rejon 4
317
Weronika
Grącikowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
318
Wiktoria
Lehmann
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
319
Aleksandra
Groszek
85
100
85%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
320
Zofia
Strychalska
85
100
85%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
321
Milena
Popławska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy , Witnica
Rejon 1
322
Eliza
Przygoda
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Brzeźnicy , Brzeźnica
Rejon 6
323
Aleksandra
Wierucka
85
100
85%
Gimnazjum im. Jana Pawła II , Czerwieńsk
Rejon 5
324
Aleksandra
Bawiec
85
100
85%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
325
Tola
Moczulska
85
100
85%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
326
Kacper
Rochowczyk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy , Witnica
Rejon 1
327
Nikola
Wyrzykiewicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi , Międzyrzecz
Rejon 2
328
Aleksandra
Zborowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
329
Karolina
Żyburt
85
100
85%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
330
Zuzanna
Gugała
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy , Witnica
Rejon 1
331
Natalia
Gurdak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Zbąszynek
Rejon 2
332
Albert
Jasiński
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie , Tomaszowo
Rejon 6
333
Karolina
Kucharyk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego , Przytoczna
Rejon 2
334
Matylda
Serwa
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
335
Jagoda
Słomka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
336
Anna
Skrobała
85
100
85%
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu , Otyń
Rejon 4
337
Daria
Makara
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy , Witnica
Rejon 1
338
Anna
Karczewska
85
100
85%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
339
Inez
Kabin
85
100
85%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
340
Julia
Masiak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
341
Wiktoria
Mańka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
342
Wojciech
Jasiocha
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
343
Marta
Kantek
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
344
Patrycja
Mędryk
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
345
Cyprian
Jurkowski
85
100
85%
Gimnazjum nr 1 , Słubice
Rejon 3
346
Wiktoria
Gąsiorek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
347
Karolina
Radziejewska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
348
Amelia
Korczak
85
100
85%
Gimnazjum nr 1 , Słubice
Rejon 3
349
Oliwia
Jaworska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
350
Minika
Mondzelewska
85
100
85%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
351
Rafał
Moskalewicz
85
100
85%
Gimnazjum im. Noblistów Polskich , Szlichtyngowa
Rejon 4
352
Adrianna
Puchała
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
353
Alicja
Sielecka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
354
Małgorzata
Szostek
85
100
85%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
355
Patrycja
Zabrocka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
356
Milena
Kołodziejska
85
100
85%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
357
Kornelia
Lichwiarz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
358
Kornelia
Kucharska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy , Witnica
Rejon 1
359
Dagmara
Marczuk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
360
Kornelia
Michalak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy , Witnica
Rejon 1
361
Hanna
Rachańska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Drezdenko
Rejon 1
362
Natalia
Robak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Drezdenko
Rejon 1
363
Bernadetta
Urbańska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Drezdenko
Rejon 1
364
Joanna
Mackiewicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
365
Patrycja
Popowska
85
100
85%
Gimnazjum nr 12 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
366
Kacper
Rochowczyk
85
100
85%
Akademickie Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
wróć do listy publikacji wyników