Wyniki: Język Polski (Gimnazjum) - Rejon 3 - Etap szkolny
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 3
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Język Polski - Gimnazjum
Punkty do zdobycia
100
Próg kwalifikujący
85 pkt z 100 pkt (85%)
Zakwalifikowani
28 z 28 (100%)
Data publikacji listy
2018-12-11 15:39:37
Przejście
z
Etap szkolny
do
Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Słubicki, Sulęciński
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Julia
Mikołajczyk
97
100
97%
Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego , Górzyca
Rejon 3
2
Julia
Łazdowska
96
100
96%
Gimnazjum nr 2 im. Marka Kotańskiego w Słubicach , Słubice
Rejon 3
3
Wiktoria
Cios
94
100
94%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
4
Wiktoria
Luberda
93
100
93%
Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego , Górzyca
Rejon 3
5
Nina
Ryszczuk
92
100
92%
Gimnazjum nr 2 im. Marka Kotańskiego w Słubicach , Słubice
Rejon 3
6
Michalina
Taszarek
91
100
91%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
7
Patrycja
Fijałkowska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
8
Maria
Miotk
89
100
89%
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Krzeszycach , Krzeszyce
Rejon 3
9
Julia
Kaliska
88
100
88%
Gimnazjum nr 2 im. Marka Kotańskiego w Słubicach , Słubice
Rejon 3
10
Hanna
Klincewicz
88
100
88%
Gimnazjum nr 2 im. Marka Kotańskiego w Słubicach , Słubice
Rejon 3
11
Bartłomiej
Nowogram
88
100
88%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
12
Maja
Konberg
88
100
88%
Gimnazjum nr 2 im. Marka Kotańskiego w Słubicach , Słubice
Rejon 3
13
Bartłomiej
Zimniak
88
100
88%
Gimnazjum nr 2 im. Marka Kotańskiego w Słubicach , Słubice
Rejon 3
14
Michalina
Grontkowska
87
100
87%
Gimnazjum nr 1 , Słubice
Rejon 3
15
Michał
Kopczyński
87
100
87%
Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego , Górzyca
Rejon 3
16
Julia
Wojtkiewicz
87
100
87%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
17
Oliwia
Florianowicz
87
100
87%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
18
Magdalena
Socha
86.2
100
86.2%
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim , Ośno Lubuskie
Rejon 3
19
Kinga
Babij
86
100
86%
Publiczne Gimnazjum , Rzepin
Rejon 3
20
Marta
Siminiak
86
100
86%
Publiczne Gimnazjum , Rzepin
Rejon 3
21
Aleksandra
Traczyk
86
100
86%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
22
Liwia
Dolińska
86
100
86%
Publiczne Gimnazjum , Rzepin
Rejon 3
23
Weronika
Zdun
86
100
86%
Publiczne Gimnazjum , Rzepin
Rejon 3
24
Maria
Bączkiewicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Krzeszycach , Krzeszyce
Rejon 3
25
Paulina
Kaszuba
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
26
Wiktoria
Mańka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
27
Cyprian
Jurkowski
85
100
85%
Gimnazjum nr 1 , Słubice
Rejon 3
28
Amelia
Korczak
85
100
85%
Gimnazjum nr 1 , Słubice
Rejon 3
wróć do listy publikacji wyników