Wyniki: Język Angielski (Szkoła podstawowa) - Rejon 3 - Etap rejonowy
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 2
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Język Angielski - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
40
Próg kwalifikujący
32 pkt z 40 pkt (80%)
Zakwalifikowani
3 z 31 (9.7%)
Data publikacji listy
2018-03-29 08:49:03
Przejście
z
Etap rejonowy
do
Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Słubicki, Sulęciński
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Jakub
Kruziński
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
2
Sandra
Cichowicz
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
3
Hanna
Puchalska
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Słubice
Rejon 3
4
Wiktoria
Stoyev
30
40
75%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
5
Olga
Barwińska
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
6
Łukasz
Włodarczyk
28
40
70%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
7
Eryk
Matulewicz
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierza Polskiego , Wędrzyn
Rejon 3
8
Laura
Prończuk
27
40
67.5%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
9
Michał
Cieciura
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Słubice
Rejon 3
10
Natalia
Ficner
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
11
Hanna
Grzegorek
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
12
Tomasz
Kozłowski
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
13
Pola
Tomaszewska
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
14
Karolina
Gonisiewska
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
15
Oskar
Fiedak
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
16
Dymitr
Łazdowski
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
17
Zuzanna
Chirkowska
18
40
45%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierza Polskiego , Wędrzyn
Rejon 3
18
Natalia
Miszon
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
19
Zuzanna
Rajman
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
20
Mikołaj
Gryz
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
21
Wiktoria
Kiek
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
22
Natalia
Owczarek
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
23
Jonatan
Jabłoński
15
40
37.5%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
24
Martyna
Milke
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
25
Hanna
Babiak
12
40
30%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierza Polskiego , Wędrzyn
Rejon 3
26
Wiktoria
Dzikuć
12
40
30%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
27
Kinga
Frączek
11
40
27.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
28
Julia
Jakubowska
10
40
25%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
29
Jan
Pietrzak
10
40
25%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierza Polskiego , Wędrzyn
Rejon 3
30
Bartłomiej
Wojciechowski
8
40
20%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
31
Kacper
Tomaszewski
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 1 , Słubice
Rejon 3
wróć do listy publikacji wyników