Wyniki: Język Niemiecki (Szkoła podstawowa) - Rejon 5 - Etap rejonowy
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 4
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Język Niemiecki - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
50
Próg kwalifikujący
42.5 pkt z 50 pkt (85%)
Zakwalifikowani
13 z 59 (22%)
Data publikacji listy
2018-03-28 11:25:14
Przejście
z
Etap rejonowy
do
Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Zielonogórski, Krośnieński, Miasto Zielona Góra
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Vincent
Young
49
50
98%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
2
Oliwia
Frejlich
48.5
50
97%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
3
Dustin
Nowacki
47
50
94%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
4
Nina
Sługocka
46
50
92%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
5
Dawid
Kromski
45.5
50
91%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
6
Anna
Mundry
45.5
50
91%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
7
Julia
Sarlińska
44.5
50
89%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
8
Karolina
Kruszelnicka
44
50
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
9
Milena
Szumlicz
44
50
88%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
10
Antonina
Arkit
43
50
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
11
Mateusz
Olczak
43
50
86%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
12
Natalia
Kromska
42.5
50
85%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
13
Konrad Przemysław
Radzik
42.5
50
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
14
Magdalena
Łącka
42
50
84%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
15
Matthias
Gericke
41.5
50
83%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu , Dąbie
Rejon 5
16
Karolina
Mikielska
41.5
50
83%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
17
Justyna
Piotrowska
40.5
50
81%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
18
Dorota
Kuźnik
40
50
80%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
19
Lena
Kühnemuth
39.5
50
79%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
20
Kinga
Hładka
39
50
78%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
21
Aleksandra
Marciniak
39
50
78%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
22
Olimpia
Bień
38
50
76%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
23
Oliwier
Gierczyński
37.5
50
75%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
24
Eliza
Gaczyńska
37.5
50
75%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
25
Jakub
Kraś
37
50
74%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
26
Konrad
Stepień
37
50
74%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
27
Sandra
Aleksandrowicz
36
50
72%
Szkoła Podstawowa w Czarnowicach , Czarnowice
Rejon 5
28
Maria
Polito
36
50
72%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
29
Dawid
Ławrzyniak
36
50
72%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
30
Oliver
Pirko
35.5
50
71%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
31
Maja
Gizicka
35
50
70%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
32
Kinga
Grzęda
35
50
70%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
33
Inga
Karaś
34.5
50
69%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
34
Daniel
Burnagiel
34
50
68%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
35
Piotr
Szumański
34
50
68%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
36
Sara
Karczmar
33.5
50
67%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
37
Zuzanna
Miechowicz
33
50
66%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu , Dąbie
Rejon 5
38
Mateusz
Truszkiewicz
33
50
66%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
39
Adam
Piznal
33
50
66%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
40
Agnieszka
Praska
32
50
64%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
41
Kinga
Baer
32
50
64%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
42
Martyna
Bobowska
31.5
50
63%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
43
Matylda
Narbut
31.5
50
63%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
44
Alicja
Bartczak
30.5
50
61%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
45
Weronika
Kamińska
30
50
60%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
46
Maksymilian
Vorwerk
30
50
60%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
47
Emilia
Malarz
29.5
50
59%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
48
Zuzanna
Majchrzak
29.5
50
59%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
49
Karolina
Gleń
29
50
58%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
50
Emilia
Rogasik
27.5
50
55%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
51
Wiktoria
Cholewińska
24.5
50
49%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bobrowicach , Bobrowice
Rejon 5
52
Katarzyna
Szandurska
24
50
48%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
53
Joanna
Skrok
23.5
50
47%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
54
Jagoda
Bujko
23
50
46%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
55
Mateusz
Milto
23
50
46%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
56
Nikola
Ochal
23
50
46%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
57
Michelle
Polański
20.5
50
41%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
58
Anna Maria
Błaszczyk
nieobecny/a
50
--
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
59
Wiktoria
Rozumek
nieobecny/a
50
--
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
wróć do listy publikacji wyników