Wyniki: Język Niemiecki (Szkoła podstawowa) - Rejon 3 - Etap rejonowy
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 6
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Język Niemiecki - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
50
Próg kwalifikujący
42.5 pkt z 50 pkt (85%)
Zakwalifikowani
4 z 20 (20%)
Data publikacji listy
2018-03-28 11:25:14
Przejście
z
Etap rejonowy
do
Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Słubicki, Sulęciński
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Emanuel
Kotok
47.5
50
95%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
2
Jennifer
Sossong
45
50
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
3
Filip
Pianowski
43
50
86%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
4
Dustin
Kalisch
42.5
50
85%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
5
Jeremi
Zgrzywa
40.5
50
81%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
6
Nikola
Kubiak
36
50
72%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
7
Piotr
Przybylski
35.5
50
71%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
8
Jonatan
Jabłoński
31
50
62%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
9
Jakub
Szawelski
31
50
62%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
10
Oliwia
Oleksyn
28.5
50
57%
Szkoła Podstawowa w Kunowicach , Kunowice
Rejon 3
11
Sabina
Kusz
27
50
54%
Szkoła Podstawowa w Kunowicach , Kunowice
Rejon 3
12
Laura
Prończuk
26
50
52%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
13
Julia
Kowalska
25.5
50
51%
Szkoła Podstawowa w Kunowicach , Kunowice
Rejon 3
14
Wojciech
Fila
25.5
50
51%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
15
Jakub
Kramarzewski
25
50
50%
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim , Ośno Lubuskie
Rejon 3
16
Kinga
Wlaźlak
23
50
46%
Szkoła Podstawowa w Kunowicach , Kunowice
Rejon 3
17
Zuzanna
Wieczorek
21.5
50
43%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
18
Julia
Sulmińska
21
50
42%
Szkoła Podstawowa im. Kresowian , Czarnów
Rejon 3
19
Laura
Lunk
20.5
50
41%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
20
Dominik
Łuczak
19
50
38%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
wróć do listy publikacji wyników