Wyniki: Język Angielski (Szkoła podstawowa) - Rejon 5 - Etap szkolny
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 2
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Język Angielski - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
100
Próg kwalifikujący
85 pkt z 100 pkt (85%)
Zakwalifikowani
135 z 135 (100%)
Data publikacji listy
2018-02-26 08:28:44
Przejście
z
Etap szkolny
do
Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Zielonogórski, Krośnieński, Miasto Zielona Góra
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Radosław
Chruściński
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
2
Łucja
Coupland
100
100
100%
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
3
Otylia Anna
Czapracka
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
4
Jan
Doszel
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
5
Jonatan
Goleniewicz
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
6
Jakub
Pietrzak
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
7
Paulina
Sobieraj
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
8
Martyna
Pluskota
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
9
Damian
Krechowicz
98
100
98%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
10
Łukasz
Mariański
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
11
Jakub
Samosiuk
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
12
Kacper
Górny
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
13
Karolina
Tomczak
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
14
Kacper
Dymek
96
100
96%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
15
Jakub
Smyrak
95
100
95%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
16
Marta Alicja
Korszun
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
17
Mateusz
Didłuch
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
18
Maria
Kostrzewa
95
100
95%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Świdnicy , Świdnica
Rejon 5
19
Oluwakemi
Lasege
95
100
95%
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon" , Zielona Góra
Rejon 5
20
Saffiyya
Shahabi
95
100
95%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Świdnicy , Świdnica
Rejon 5
21
Jonah
Miller
94
100
94%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
22
Jakub
Radzik
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
23
Szymon
Witkowski
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
24
Joanna
Michalewska
93.3
100
93.3%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
25
Jakub
Ciężki
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
26
Filip Piotr
Rodziewicz
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
27
Eliza
Gaczyńska
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
28
Kajetan
Humphries
93
100
93%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
29
Emilia
Rogasik
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
30
Zuzanna
Wójcik
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
31
Tymoteusz
Meuss
92.5
100
92.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
32
Filip
Wyszyński
92
100
92%
Szkoła Podstawowa w Cigacicach , Cigacice
Rejon 5
33
Max Paweł
Zawadzki
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
34
Adrian
Zimoch
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
35
Karol
Pawlicki
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
36
Kamil
Suchodolski
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
37
Li Ching
Yi
92
100
92%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
38
Hanna
Zienkiewicz
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
39
Martyna
Sosnowska
92
100
92%
Zespół Edukacyjny - Szkoła Podstawowa , Osiecznica
Rejon 5
40
Julia
Krześniak
92
100
92%
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon" , Zielona Góra
Rejon 5
41
Michał
Łazarski
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
42
Michał
Lesiecki
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
43
Dominika
Grzegorzewska
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
44
Kamil
Michura
91
100
91%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
45
Piotr
Sobiak
91
100
91%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
46
Marcelina
Sthrel
91
100
91%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
47
Iliana
Więckowska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
48
Martyna
Michalak
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
49
Maria
Polito
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
50
Anna
Skrzypczak
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
51
Oliwia
Frejlich
90
100
90%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
52
Mateusz Paweł
Gądek
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
53
Nadia
Rolińska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
54
Stanisław
Stefański
90
100
90%
Szkołapodstawowa w Bukowie , Buków
Rejon 5
55
Piotr
Kozak
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
56
Kamila
Talacha
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
57
Mikołaj
Kurmański
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
58
Natalia
Otolińska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
59
Tomasz
Szymanowicz
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
60
Zuzanna
Twardowska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
61
Vincent
Young
90
100
90%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
62
Roksana
Zagórna
90
100
90%
Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy , Radnica
Rejon 5
63
Julia
Świątek
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
64
Bartosz
Kiełek
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
65
Jakub
Gadomski
89
100
89%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
66
Kacper
Tyrka
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
67
Szymon
Kałużny
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
68
Wojciech
Łukasiewicz
89
100
89%
Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo , Bogaczów
Rejon 5
69
Patrycja
Sekuła
89
100
89%
Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo , Bogaczów
Rejon 5
70
Dominik
Sołtysiak
89
100
89%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
71
Tomasz
Stuhl
89
100
89%
Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy , Radnica
Rejon 5
72
Jędrzej
Faber
88.33
100
88.3%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
73
Antonina
Arkit
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
74
Maksym
Składanowski
88
100
88%
Szkoła Podstawowa w Cigacicach , Cigacice
Rejon 5
75
Danuta
Kędzierska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
76
Maria
Jurek
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
77
Jakub Mateusz
Kamrat
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
78
Maksymilian
Kazoń
88
100
88%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
79
Emanuel
Stoove-Cieślik
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
80
Wiktoria
Szymańska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
81
Maria
Wodzak
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
82
Pascal
Meuss
87.5
100
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
83
Oskar
Polański
87.5
100
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
84
Maciej Paweł
Kowalski
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
85
Wiktor
Hryniewicz
87
100
87%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
86
Joanna Julia
Kozakiewicz
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
87
Agata
Mucha
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
88
Kornelia
Obuchowicz
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
89
Kacper
Burzyński
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
90
Emilia
Piotrowska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
91
Paulina Anna
Poling
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
92
Marlena
Sobalak
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
93
Hanna
Tonder
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
94
Weronika
Wałukiewicz
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
95
Maciej
Drzygała
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
96
Nikola
Chwojnicka
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Cigacicach , Cigacice
Rejon 5
97
Chanel
Koruhn
86
100
86%
Szkoła Podstawowa , Bytnica
Rejon 5
98
Michał
Gas
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
99
Aleksander
Merda
86
100
86%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Kargowa
Rejon 5
100
Konrad
Radzik
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
101
Paulina
Opat
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
102
Bartłomiej
Warzecha
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
103
Michał
Wojnicz
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
104
Michał
Wykurz
86
100
86%
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
105
Mikołaj Karol
Lisiecki
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
106
Maciej Mikołaj
Uberna
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
107
Błażej
Nogajczyk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
108
Alina Karolina
Jankowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
109
Dominika Julia
Cieślik
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
110
Jakub
Harasimowicz
85
100
85%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
111
Michał
Barczuk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
112
Mateusz
Górkiewicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
113
Inga
Karaś
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
114
Klaudia
Niedźwiecka
85
100
85%
Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo , Bogaczów
Rejon 5
115
Leon Hubert
Pawlisz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
116
Patryk
Stręk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
117
Aleksander
Beling
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
118
Jakub
Gajewski
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
119
Maja
Kozłowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
120
Natalia
Lisowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
121
Magdalena
Marciniak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
122
Bartosz
Modrzyk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
123
Szymon
Niedziela
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
124
Jagna
Prętka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
125
Alicja
Puchalska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
126
Zuzanna
Szczeszek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
127
Amelia
Nowak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
128
Maja
Kędracka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
129
Piotr
Szumański
85
100
85%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
130
Weronika
Zielińska
85
100
85%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
131
Karolina
Wiśniewska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
132
Piotr
Zajączkowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
133
Krzysztof
Woś
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
134
Julia
Widz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
135
Kaja
Łotysz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
wróć do listy publikacji wyników