Wyniki: Język Niemiecki (Szkoła podstawowa) - - Etap szkolny
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 2
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Język Niemiecki - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
100
Próg kwalifikujący
85 pkt z 100 pkt (85%)
Zakwalifikowani
197 z 197 (100%)
Data publikacji listy
2018-02-26 08:28:26
Przejście
z
Etap szkolny
do
Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
całe województwo lubuskie
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Laura
Lunk
100
100
100%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
2
Oliwia
Balska
100
100
100%
Szkoła Podstawowa , Górzyn
Rejon 6
3
Nina
Sługocka
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
4
Miriam
Jaeger
100
100
100%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
5
Maja
Urban
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
6
Jeremi
Zgrzywa
100
100
100%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
7
Aurelia
Butkiewicz
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
8
Matthias
Gericke
98
100
98%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu , Dąbie
Rejon 5
9
Dawid
Kromski
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
10
Julia
Sarlińska
98
100
98%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
11
Steven
Laurent
98
100
98%
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pszczewie , Pszczew
Rejon 2
12
Magdalena
Łącka
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
13
Patrycja
Urbańska
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
14
Kacper
Zych
98
100
98%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
15
Oliwia
Frejlich
97.5
100
97.5%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
16
Lidia
Dołęga
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
17
Emanuel
Kotok
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
18
Maciej
Gurmiński
97
100
97%
Szkoła Podstawowa , Jasień
Rejon 6
19
Aleks
Rogoziński
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
20
Lena
Kühnemuth
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
21
Zuzanna
Miechowicz
96
100
96%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu , Dąbie
Rejon 5
22
Mateusz
Olczak
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
23
Filip
Pianowski
96
100
96%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
24
Anastazja
Rogielska
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
25
Konrad
Stepień
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
26
Antonina
Arkit
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
27
Emilia
Rogasik
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
28
Filip
Kamyszek
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
29
Anna
Mrozowicz
95
100
95%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków , Dobiegniew
Rejon 1
30
Maciej
Krompaszczyk
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
31
Oliwia
Grudniewska
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Międzyrzecz
Rejon 2
32
Justyna
Musiał
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
33
Urszula
Rodobolska
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
34
Katarzyna
Szandurska
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
35
Dustin
Kalisch
93
100
93%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
36
Laura
Bień
93
100
93%
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Łęknicy , Łęknica
Rejon 6
37
Aleksandra
Marciniak
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
38
Dustin
Nowacki
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
39
Sabina
Kusz
93
100
93%
Szkoła Podstawowa w Kunowicach , Kunowice
Rejon 3
40
Adam
Piznal
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
41
Mateusz
Truszkiewicz
93
100
93%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
42
Aleksandra
Rzepecka
93
100
93%
Szkoła Podstawowa w Jenińcu , Jeniniec
Rejon 1
43
Dawid
Michałek
93
100
93%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławie , Sława
Rejon 4
44
Amelia
Daniel
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 16 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
45
Vanessa
Domaszewicz
92
100
92%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
46
Gabriel
Baranowicz
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Międzyrzecz
Rejon 2
47
Jonatan
Jabłoński
92
100
92%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
48
Mateusz
Kowalski
92
100
92%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
49
Karolina
Kruszelnicka
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
50
Julian
Metack
92
100
92%
Szkoła Podstawowa w Niedoradzu , Niedoradz
Rejon 4
51
Katarzyna
Nowicka
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
52
Aleksandra
Żurawczyk
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
53
Alicja
Pastuszak
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
54
Agata
Wasielewska
92
100
92%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
55
Daniel
Burnagiel
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
56
Martyna
Bobowska
91
100
91%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
57
Oliwier
Gierczyński
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
58
Julia
Borkowska
91
100
91%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Ołoboku , Ołobok
Rejon 2
59
Wojciech
Podlipniak
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
60
Szymon
Andrus
90
100
90%
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Łęknicy , Łęknica
Rejon 6
61
Anna Maria
Błaszczyk
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
62
Alicja
Kuczak
90
100
90%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
63
Monika
Duczmal
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
64
Weronika
Flaga
90
100
90%
Szkoła Podstawowa w Grabiku , Grabik
Rejon 6
65
Kinga
Hładka
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
66
Dorota
Kuźnik
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
67
Maksymilian
Vorwerk
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
68
Kewin
Martynowicz
90
100
90%
Szkoła Podstawowa , Górzyn
Rejon 6
69
Kinga
Trela
90
100
90%
Szkoła Podstawowa , Górzyn
Rejon 6
70
Dawid
Ławrzyniak
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
71
Konrad Przemysław
Radzik
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
72
Jan
Uhlendorf
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
73
Eliza
Gaczyńska
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
74
Karolina
Gleń
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
75
Natalia
Mioduszewska
89
100
89%
Szkoła Podstawowa w Janczewie , Janczewo
Rejon 1
76
Jan
Suszka
89
100
89%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
77
Kinga
Wlaźlak
89
100
89%
Szkoła Podstawowa w Kunowicach , Kunowice
Rejon 3
78
Wojciech
Fila
88
100
88%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
79
Maria
Polito
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
80
Zuzanna
Majchrzak
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
81
Laura
Prończuk
88
100
88%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
82
Alicja
Bartczak
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
83
Michał
Idzikowski
88
100
88%
Szkoła Podstawowa w Kaławie , Kaława
Rejon 2
84
Maksymilian
Majdański
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
85
Stanisław
Karalus
88
100
88%
Szkoła Podstawowa , Lipki Wielkie
Rejon 1
86
Milena
Szumlicz
88
100
88%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
87
Anna
Mundry
88
100
88%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
88
Paulina
Nowacka
88
100
88%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
89
Oliwia
Oleksyn
88
100
88%
Szkoła Podstawowa w Kunowicach , Kunowice
Rejon 3
90
Julia
Rzymanek
88
100
88%
Samorządowa Szkoła Podstawowa , Łagów
Rejon 2
91
Zuzanna
Wieczorek
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
92
Wiktoria
Cholewińska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bobrowicach , Bobrowice
Rejon 5
93
Martyna
Partyka
88
100
88%
Szkoła Podstawowa w Grabiku , Grabik
Rejon 6
94
Kacper
Jezierski
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
95
Iga
Wyłub
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
96
Natalia
Zych
88
100
88%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
97
Andrzej
Kmita
88
100
88%
Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej , Nowe Miasteczko
Rejon 4
98
Weronika
Kaśków
87.5
100
87.5%
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
99
Mateusz
Krysa
87.5
100
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego , Drezdenko
Rejon 1
100
Jagoda
Bujko
87.25
100
87.3%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
101
Olimpia
Bień
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
102
Mateusz
Pindel
87
100
87%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków , Dobiegniew
Rejon 1
103
Wiktoria
Jaroszuk
87
100
87%
Szkoła Podstawowa , Mirocin Dolny
Rejon 4
104
Martyna
Lelewer
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
105
Hanna
Malarczyk
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
106
Nikola
Majkut
87
100
87%
Szkoła Podstawowa , Górzyn
Rejon 6
107
Natalia
Kromska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
108
Maja
Ochej
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
109
Wiktoria
Rzewska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
110
Roksana
Przybyła
87
100
87%
Szkoła Podstawowa w Jenińcu , Jeniniec
Rejon 1
111
Łukasz
Sarnacki
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
112
Nikodem
Wenc
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
113
Damian
Wilk
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi , Lubsko
Rejon 6
114
Alicja
Zwolińska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
115
Bartosz
Falów
86
100
86%
Szkoła Podstawowa , Lipki Wielkie
Rejon 1
116
Maja
Gizicka
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
117
Marceli
Gabrusiewicz
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
118
Tomasz
Duda
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie , Olbrachtów
Rejon 6
119
Weronika
Kamińska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
120
Jakub
Kramarzewski
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim , Ośno Lubuskie
Rejon 3
121
Jakub
Szawelski
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
122
Małgorzata
Jastrzębska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
123
Sara
Karczmar
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
124
Amelia
Moroch
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
125
Nikola
Ochal
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
126
Justyna
Piotrowska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
127
Oliver
Pirko
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
128
Wiktoria
Gawron
86
100
86%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
129
Weronika
Kolańska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
130
Klaudia
Krzyśków
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Złotniku , Złotnik
Rejon 6
131
Olaf
Mendaluk
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
132
Julia
Sroka
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
133
Mateusz
Milto
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
134
Olgierd
Warsztocki
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
135
Wiktoria
Rozumek
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
136
Oliwia
Pilimon
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Wiechlicach , Wiechlice
Rejon 6
137
Jagoda
Sendziak
86
100
86%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
138
Aleksander
Makowicz
86
100
86%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
139
Piotr
Przybylski
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
140
Kornelia
Zimna
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
141
Nikola
Kubiak
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
142
Julia
Wiśniewska
86
100
86%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
143
Kacper
Ogański
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
144
Jennifer
Sossong
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
145
Dominik
Łuczak
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
146
Julia
Sulmińska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Kresowian , Czarnów
Rejon 3
147
Kinga
Baer
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
148
Sandra
Aleksandrowicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Czarnowicach , Czarnowice
Rejon 5
149
Jakub
Chłosta
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
150
Emilia
Malarz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
151
Karolina
Dziadek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
152
Adrianna
Ciąder
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku , Drezdenko
Rejon 1
153
Kinga
Grzęda
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
154
Igor
Iwaszkiewicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
155
Wiktor
Sokalska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu , Trzebicz
Rejon 1
156
Weronika
Urbanek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
157
Martyna
Bystrzycka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Janczewie , Janczewo
Rejon 1
158
Fabian
Gera
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
159
Inga
Karaś
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
160
Alicja
Jakowczuk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku , Drezdenko
Rejon 1
161
Antonina
Kłudka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
162
Hanna
Chmiel
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
163
Mateusz
Żelengowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
164
Cezary
Knych
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
165
Jeremy
Bełezina
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków , Dobiegniew
Rejon 1
166
Wiktoria
Kolańska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
167
Karolina
Mikielska
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
168
Julia
Kowalska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Kunowicach , Kunowice
Rejon 3
169
Sylwia Dragana
Ladešić
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Kolsko
Rejon 4
170
Matylda
Narbut
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
171
Agnieszka
Praska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
172
Jakub
Kraś
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
173
Amelia
Marciniak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
174
Wiktoria
Rybczyńska
85
100
85%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
175
Konrad
Pelec
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Międzyrzecz
Rejon 2
176
Piotr
Szumański
85
100
85%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
177
Julita
Aptacy
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
178
Karol
Cukier
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
179
Emilia
Babska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Konradowie , Konradowo
Rejon 4
180
Adrianna
Kujawa
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
181
Agata
Wnuk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku , Drezdenko
Rejon 1
182
Jakub
Lemieszko
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
183
Patrycja
Parulska
85
100
85%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
184
Michelle
Polański
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
185
Joanna
Skrok
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
186
Natalia
Sawron
85
100
85%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
187
Jakub
Stanulewicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
188
Gabriela
Styś
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie , Olbrachtów
Rejon 6
189
Franciszek
Suchora
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
190
Milena
Gurmińska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Fredry w Wicinie , Wicina
Rejon 6
191
Katarzyna
Wik
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi , Lubsko
Rejon 6
192
Bartłomiej
Sym
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta , Bledzew
Rejon 2
193
Vincent
Young
85
100
85%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
194
Cyprian
Wiśniewski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej , Nowe Miasteczko
Rejon 4
195
Zuzanna
Wrzesińska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
196
Maria
Górska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
197
Amelia
Zbierzak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Konradowie , Konradowo
Rejon 4
wróć do listy publikacji wyników