Wyniki: Język Niemiecki (Szkoła podstawowa) - Rejon 5 - Etap szkolny
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 2
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Język Niemiecki - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
100
Próg kwalifikujący
85 pkt z 100 pkt (85%)
Zakwalifikowani
59 z 59 (100%)
Data publikacji listy
2018-02-26 08:28:26
Przejście
z
Etap szkolny
do
Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Zielonogórski, Krośnieński, Miasto Zielona Góra
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Nina
Sługocka
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
2
Matthias
Gericke
98
100
98%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu , Dąbie
Rejon 5
3
Julia
Sarlińska
98
100
98%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
4
Magdalena
Łącka
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
5
Dawid
Kromski
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
6
Oliwia
Frejlich
97.5
100
97.5%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
7
Lena
Kühnemuth
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
8
Zuzanna
Miechowicz
96
100
96%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu , Dąbie
Rejon 5
9
Mateusz
Olczak
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
10
Konrad
Stepień
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
11
Antonina
Arkit
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
12
Emilia
Rogasik
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
13
Katarzyna
Szandurska
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
14
Aleksandra
Marciniak
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
15
Adam
Piznal
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
16
Dustin
Nowacki
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
17
Mateusz
Truszkiewicz
93
100
93%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
18
Karolina
Kruszelnicka
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
19
Daniel
Burnagiel
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
20
Martyna
Bobowska
91
100
91%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
21
Oliwier
Gierczyński
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
22
Anna Maria
Błaszczyk
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
23
Kinga
Hładka
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
24
Dorota
Kuźnik
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
25
Maksymilian
Vorwerk
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
26
Dawid
Ławrzyniak
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
27
Eliza
Gaczyńska
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
28
Konrad Przemysław
Radzik
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
29
Karolina
Gleń
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
30
Alicja
Bartczak
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
31
Maria
Polito
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
32
Zuzanna
Majchrzak
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
33
Anna
Mundry
88
100
88%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
34
Wiktoria
Cholewińska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bobrowicach , Bobrowice
Rejon 5
35
Milena
Szumlicz
88
100
88%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
36
Jagoda
Bujko
87.25
100
87.3%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
37
Olimpia
Bień
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
38
Natalia
Kromska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
39
Maja
Gizicka
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
40
Sara
Karczmar
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
41
Wiktoria
Rozumek
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
42
Nikola
Ochal
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
43
Weronika
Kamińska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
44
Mateusz
Milto
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
45
Justyna
Piotrowska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
46
Oliver
Pirko
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
47
Sandra
Aleksandrowicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Czarnowicach , Czarnowice
Rejon 5
48
Agnieszka
Praska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
49
Kinga
Baer
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
50
Emilia
Malarz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
51
Kinga
Grzęda
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
52
Karolina
Mikielska
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
53
Matylda
Narbut
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
54
Jakub
Kraś
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
55
Inga
Karaś
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
56
Michelle
Polański
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
57
Vincent
Young
85
100
85%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
58
Joanna
Skrok
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
59
Piotr
Szumański
85
100
85%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
wróć do listy publikacji wyników